Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(angeloangel @ 2011 01 30, 22:18)
baik tu LT parduotuvėse kainos skirias kaip diena ir naktis nuo online parduotuvių ax.gif
žymiai pigiau UK cool.gif

As kalbejau kad UK parduotuvei labiau apsimoka pirkt nei Uk online 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Denali @ 2011 01 31, 22:08)
as perku per konsultantes - Lietuvoje, kurios siunciasi is Britanijos tbs kosmetika, dvi tokias zinau. Ne taip pigu, kaip is internetinio uk puslapio, bet siek tiek pigiau nei LT parduotuvese.


aš į meilą irgi gaunu katalogą, bet kai pamačiau online kainas tai atšoko noras ir iš tų katalogų pirktis blush2.gif

QUOTE(velniukste22 @ 2011 02 01, 18:19)
As kalbejau kad UK parduotuvei labiau apsimoka pirkt nei Uk online  4u.gif

a aišku ax.gif matai, kai gyvenu LT tai jų parduotuvėse nesu buvus mirksiukas.gif na šiuo metu tai nuolaidytės labai geros ir online su mūsų LT parduotuvių kaina nėra net ko ir lyginti ax.gif mes su mergaitėm susimetėm ir užsisakėm iš jų ax.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif čia kažkur užmačiau linką, kuri mergaite perpardavinėja produktus žymiai pigiau, tik pasirinkimas nedidelis..., gal dar kas nori pasireklamuoti, domina sviestai, lupoms balzamai, purškikliai.
Atsakyti
sveikos, senokai jau prasirgau body shopo liga, bet... Sudomino dvie priemones:
migla - purskalas veidui su vit E. Raso fiksuoja makiaza... Purksti pries - ar po ?
gal yra naudojusiu?
user posted image

taip pat labai domintu atsiliepimai apie eko krema paakiams
user posted image
Atsakyti
Nusipirkau šiandien kelis kūno sviestus - granatų ir satsuma (mandarinų) smile.gif granatų kvepia labai švelniai, neįkyrus. O mandarininis biškį stiprokas... nors citrusus mėgstu, bet kažkaip per daug jis man kvepia. Pirkau per tarpininkę, tai gaila nepauosčiau visų prieš rinkdamasi doh.gif

Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2011 02 06, 20:59)
sveikos, senokai jau prasirgau body shopo liga, bet... Sudomino dvie priemones:
migla - purskalas veidui su vit E. Raso fiksuoja makiaza... Purksti pries - ar po ?
gal yra naudojusiu?
user posted image

taip pat labai domintu atsiliepimai apie eko krema paakiams
user posted image


Ne visai i tema atsakysiu - naudoju eko Nutriganics krema veidui tai jis man superinis thumbup.gif ! turetu ir paakiu but ne prastesnis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kikile: 08 vasario 2011 - 22:40
Body Shop online yra nuolaida 30% visoms prekems. thumbup.gif Tik reikia tureti facebook ir prisijungus paspausti patinka tada ismeta koduka su nuolaidele. Seip kodukas yra SALE3O tik nezinau ar jis veikia neprisijungus facebooke. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(esmamyte @ 2011 02 11, 22:27)
Body Shop online yra nuolaida 30% visoms prekems. thumbup.gif Tik reikia tureti facebook ir prisijungus paspausti patinka tada ismeta koduka su nuolaidele. Seip kodukas yra SALE3O tik nezinau ar jis veikia neprisijungus facebooke. tongue.gif

jei neturi kas parsiųs į LT tai neužsisakysi iš jų tongue.gif
kitas dalykas, pažiūrėk kada kodas galioja, nes man rodos šitas jau seniai pasibaigęs tongue.gif
Jų nuolaidas galiojančias gali pažiūrėti čia smile.gif
Atsakyti
joa cia tas pasiulymas kas gyvena uk. Bet jei turi kas tau parsiuncia verta uzsisakyti. thumbup.gif Sumaisiau kodus.Sorry 4u.gif LOVE30
Atsakyti
QUOTE(esmamyte @ 2011 02 12, 14:37)
joa cia tas pasiulymas kas gyvena uk. Bet jei turi kas tau parsiuncia verta uzsisakyti. thumbup.gif Sumaisiau kodus.Sorry  4u.gif LOVE30

jep šitas dabar galiojantis smile.gif ką tik pabandžiau ax.gif tik, kad jau be nuolaidos prisipirkau visko iš ten per akis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(angeloangel @ 2011 02 12, 14:38)
jep šitas dabar galiojantis smile.gif ką tik pabandžiau ax.gif  tik, kad jau be nuolaidos prisipirkau visko iš ten per akis lotuliukas.gif

O as dabar apsiprekinau dar ir i ateiti, ko reikia ir ko nelabai tongue.gif susuka galva tos nuolaidos blink.gif pigiau norisi pigiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(esmamyte @ 2011 02 14, 00:31)
O as dabar apsiprekinau dar ir i ateiti, ko reikia ir ko nelabai tongue.gif  susuka galva tos nuolaidos blink.gif  pigiau norisi pigiau thumbup.gif

aš pažiūrėjau į kainas, tai aš be tos 30% nuolaidos kai ką pigiau nusipirkau nei dabar ten su ta nuolaida kainos blush2.gif tada buvo nuolaida šiaip gera padaryta, be jokių kodų thumbup.gif
Atsakyti