Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

Sveikos merginos 4u.gif
O man pvz labai patinka sis kremukas. Mano oda irgi sausa ir nuo vandens buna jautri, ypac ziema. Tai sis kremukas padeda atstatyti dregme thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Snzk: 30 sausio 2011 - 15:30
QUOTE(adžani @ 2011 01 28, 10:54)
Noreciau Uk gyvent.  wub.gif
Kodukas 30 % ir sale prekems uk puslapyje.  mirksiukas.gif

SALE30


Aciu, jei nepaslaptis is kur suzinot apie tuos kodukus? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, radau jūsų temą pagaliau bigsmile.gif

sakykit ar kada nors kuriai buvo taip, jog darėt užsakymą, jį atmetė, bet pinigus rezervavo? blush2.gif aš tą pačią dieną kreipiausi į banką į patį body shop'ą , pardavėjai sako, taip užsakymo nėra, bankas sako jei nėra tikrai greit gržinsim, tai laukiu blush2.gif
esmė, kad dar paprašiau jų visgi tą užsakymą vykdyti el.paštu, kažin jie taip gali ar ne g.gif
juk pinigų suma vis tiek jiems rezervuota mano sąskaitoj unsure.gif kadangi savaitgalis jie neatrašė jau po mano pasiūlymo vykdyti užsakymą, tai visas savaitgalis kaip ant adatų, nes užsakinėjau už didelę sumą ir ne sau vienai blush2.gif

gal kas su tuo susidūrėte ax.gif
Atsakyti
na, as kadangi esu TBS myletoja jau kokie 5m, tai labai daug izbandziau sios kosmetikos, ir, kaip keista, bet man nutriganics serija netiko, raudonom demem ismesdavo veida:oh vat as galvojau, ar, apskritai, ji tinka kam nors....
Papildyta:
O jūs bandėt jį nuplaut vandeniu po valymo, ar gerai nusiskalauja? Mano oda taip pat mišri, bet dabar išsausėjusi, bet koks prausiklis, net ir skirtas sausai odai vistiek sausina...
[/quote]


aloe putos - labai geros, o to pienelio, plauti nebandziau. sausesnei odai rekomenduociau jojoba prausikli, kaip tik dabar ji pati vartoju, ziemos metu thumbup.gif
Atsakyti
Nu kaip matot man tiko biggrin.gif Dar turiu supakuotus night ir day kremukus is Natrulift serijos su granatu seklomis. Tai dar nebandziau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(angeloangel @ 2011 01 30, 16:54)
Sveikos, radau jūsų temą pagaliau bigsmile.gif

sakykit ar kada nors kuriai buvo taip, jog darėt užsakymą, jį atmetė, bet pinigus rezervavo? blush2.gif  aš tą pačią dieną kreipiausi į  banką į patį body shop'ą , pardavėjai sako, taip užsakymo nėra, bankas sako jei nėra tikrai greit gržinsim, tai laukiu blush2.gif
esmė, kad dar paprašiau jų visgi tą užsakymą vykdyti el.paštu, kažin jie taip gali ar ne g.gif
juk pinigų suma vis tiek jiems rezervuota mano sąskaitoj unsure.gif kadangi savaitgalis jie neatrašė jau po mano pasiūlymo vykdyti užsakymą, tai visas savaitgalis kaip ant adatų, nes užsakinėjau už didelę sumą ir ne sau vienai blush2.gif

gal kas su tuo susidūrėte ax.gif

O is kur cia uzsakinejot, kiek zinau TBS i lietuva nesiuncia g.gif
Atsakyti
QUOTE(nature @ 2011 01 30, 19:33)
O is kur cia uzsakinejot, kiek zinau TBS i lietuva nesiuncia g.gif

aš užsakinėju jau trečią kartą per pusseserę kuri gyvena UK ir dabar sumalė Š... galvojau, kad gal iš jūsų kas užsisakinėjate iš ten per tarpininkes ar pačios iš UK, už tai ir paklausiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(angeloangel @ 2011 01 30, 21:27)
aš užsakinėju jau trečią kartą per pusseserę kuri gyvena UK ir dabar sumalė Š... galvojau, kad gal iš jūsų kas užsisakinėjate iš ten per tarpininkes ar pačios iš UK, už tai ir paklausiau blush2.gif

As seip nebandzius taip uzsakynet, nes kiek maciau parduotuvei pigiau. Ne visos akcijos elektroninei parduotuvei yra 4u.gif Bet mano drauge uzsakyneja, tai niekad nebuvo jokiu problemu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(velniukste22 @ 2011 01 30, 21:15)
As seip nebandzius taip uzsakynet, nes kiek maciau parduotuvei pigiau. Ne visos akcijos elektroninei parduotuvei yra  4u.gif Bet mano drauge uzsakyneja, tai niekad nebuvo jokiu problemu  ax.gif

baik tu LT parduotuvėse kainos skirias kaip diena ir naktis nuo online parduotuvių ax.gif
žymiai pigiau UK cool.gif
Atsakyti
as perku per konsultantes - Lietuvoje, kurios siunciasi is Britanijos tbs kosmetika, dvi tokias zinau. Ne taip pigu, kaip is internetinio uk puslapio, bet siek tiek pigiau nei LT parduotuvese.

smagu, kad tinka nutriganics 4u.gif Lauksime atsiliepimu apie granatu serija (sios nebandziau).
Atsakyti
QUOTE(Vonios Fane @ 2011 01 27, 17:34)
Ar kas esate naudojusios si butelaiti ir galite pasidalinti atsiliepimais  g.gif

user posted image


Šitas labai puikus, daug gerenis nei iš tos pačios linijos prausiklis paprastas. Nedžiovina taip veiduko. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Partena! @ 2011 02 01, 11:41)

pritariu, man irgi labai patinka.. 4u.gif
Atsakyti