Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(himalaia @ 2011 01 24, 09:13)
Gal kas bandėt Aloe Calming Facial Cleanser?

Ieškau ypatingai švelnaus veido valiklio. O šitas vienas iš nedaugelio TBS bekvapių produktų, tai labai vilioja, nes ir be detergentų bei dažų. Labiausiai domina, ar švariai nusiskalauja/ nusivalo nuo odos, nepalieka riebalo.

Sito nebandziau, nes nemegstu kreminiu valikliu, bet ar nenorite pabandyti Aloe prausimosi putu? ax.gif
Atsakyti
As naudoju aloe calming facial cleaner, bet labiau, kaip makiazo nuvalymui, nes jis labai riebus (bent jau mano misriai odai). Man patinka ir makiaza nuvalo labai gerai.
O, del tu parabenu, tai...
Kiek esu vartojusi, tai man nera geresnio, malonesnio, kvapnesnio kuno kremo nei is TBS. Bet va, tie parabenai pristabde truputi ta vartojima. Bet dekoratyvinei kosmetikai sio gamintojo esu istikima thumbup.gif Manau, labai kokybiska ir maziau kenksminga nei kitu iprastu, ne eco gamintoju.
Atsakyti
Ar kas esate naudojusios si butelaiti ir galite pasidalinti atsiliepimais g.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vonios Fane @ 2011 01 27, 14:34)
Ar kas esate naudojusios si butelaiti ir galite pasidalinti atsiliepimais  g.gif

user posted image


esu turejusi seniau, bet nieko ypatingo, tik kiek pamenu, turejo gan stipru kvapa.
antro nebepirkau.
Atsakyti
Gyvenu UK buvau siandien THE BODY SHOP parduotuvej, o ten nuolaidos.. 9£ kainuoja 2 betkokie sviestai po 200ml ir 2 bet kokie prausimosi zeles.. O 4vnt sviesto po 200ml 12£ 4u.gif vos susilaikiau, bet manau tik siandien blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo velniukste22: 27 sausio 2011 - 20:10
QUOTE(velniukste22 @ 2011 01 27, 21:09)
Gyvenu UK buvau siandien THE BODY SHOP parduotuvej, o ten nuolaidos.. 9£ kainuoja 2 betkokie sviestai po 200ml ir 2 bet kokie prausimosi zeles.. O 4vnt sviesto po 200ml 12£  4u.gif vos susilaikiau, bet manau tik siandien  blush2.gif

Noreciau Uk gyvent. wub.gif
Kodukas 30 % ir sale prekems uk puslapyje. mirksiukas.gif

SALE30
Atsakyti
eina sau, kokios nuolaidos, isivaizuojat, jei LT sviestukai po 2 ar ten 8 Lt butu.... Puse parduotuves parsinesciau namo.

Dabar labai laukiu nauju seseliu paleciu, kur 4spalvos. Idomu, kokia kainele pas mus?
Atsakyti
Jo, cia Uk ne tik TBS prekes pygios, LT negalejau daznai leist sau TBS pirkt ir kad daugiau nei 2vnt sviestuku tureciau, o cia gali kad apsikraut jais 4u.gif tiesa isparduodamu sviestuku skoniu mazai liko, bet pasirinkt galima 4u.gif
Tiesa, gal zinot koki krema veidui geriau pasirink, aloe vera ar vitamin E, mano oda sausa, o cia dar labiau dregmes reikalauja.. Ir kartais oda jautri buna ax.gif
Atsakyti
QUOTE(velniukste22 @ 2011 01 29, 12:08)
Jo, cia Uk ne tik TBS prekes pygios, LT negalejau daznai leist sau TBS pirkt ir kad daugiau nei 2vnt sviestuku tureciau, o cia gali kad apsikraut jais  4u.gif tiesa isparduodamu sviestuku skoniu mazai liko, bet pasirinkt galima  4u.gif
Tiesa, gal zinot koki krema veidui geriau pasirink, aloe vera ar vitamin E, mano oda sausa, o cia dar labiau dregmes reikalauja.. Ir kartais oda jautri buna  ax.gif

Geriau aloe manau, mano jautriai odai vitamin E netiko, o ir drekinimo mazoka buvo.
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2011 01 29, 13:03)
Geriau aloe manau, mano jautriai odai vitamin E netiko, o ir drekinimo mazoka buvo.

Bet ar ALOE drekina ar tik kad jautriai odai? nes vitaminas E yra labai drekinantis kazkoks, o kiti visu tipu odai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(velniukste22 @ 2011 01 29, 12:08)
Tiesa, gal zinot koki krema veidui geriau pasirink, aloe vera ar vitamin E, mano oda sausa, o cia dar labiau dregmes reikalauja.. Ir kartais oda jautri buna  ax.gif
O,nenorit sio pabandyti
user posted image
Drauges mano sausa oda,ji naudoja arba si arba Vitamina E,ji patenkinta siais kremais.Man jie irgi visai nieko.
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2011 01 24, 04:02)
Sito nebandziau, nes nemegstu kreminiu valikliu, bet ar nenorite pabandyti Aloe prausimosi putu?  ax.gif

Aš planuoju jį daugiau kaip prausiklį naudot, t.y. įtrint į odą, sudrėkint vandeniu, vel įtrint, vėl drėkint ir tada nuplaut. O jei lieka koks riebalas- rankšluosčiu ar toniku papildomai nuvalyt. Nes toks valymo būdas yra vienas švelniausių ir nekalčiausių.
Tų putų sudėtis labai gera, švelni, bet aš ieškau prausiklio be detergentų, tai tas valiklis kaip tik būtų, nes praktiškai visus mano reikalavimus atitinka- bekvapis, bet visokių dirgiklių ir be detergentų. Dar norėčiau, kad ir riebalo ant odos nepaliktų, kad nereiktų jo papildomai nuvalyt.

QUOTE(Denali @ 2011 01 26, 04:50)
As naudoju aloe calming facial cleaner, bet labiau, kaip makiazo nuvalymui, nes jis labai riebus (bent jau mano misriai odai). Man patinka ir makiaza nuvalo labai gerai.

O jūs bandėt jį nuplaut vandeniu po valymo, ar gerai nusiskalauja? Mano oda taip pat mišri, bet dabar išsausėjusi, bet koks prausiklis, net ir skirtas sausai odai vistiek sausina...
Atsakyti