Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(W*S:* @ 2010 09 11, 18:03)
Dar turiu klausimuką ar kas bandėt ALMOND NAIL AND CUTICLE PEN ?
Kadangi odelė aplink nagus sausoka , tai galvoju ar vertas grieko daiktas? lotuliukas.gif

Vertas,vertas,dar ir kaip 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(aistuliaa @ 2010 09 12, 18:02)
Ar verti dėmesio tie TBS perliukai bronziniai?  smile.gif
http://i280.photobuc...th/DSC02047.jpg

Man jie patinka thumbup.gif Labai ilgam uztenka,jau treti metai naudoju ir dar nesibaigia lotuliukas.gif labai ilgam uztenka cool.gif Naudoju juos skruostikauliams rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 09 13, 12:37)
Mano pirkti pries daugiau nei metus, spalvos pavadinimas tikrai kitoks, bet nepamenu koks, o pasiziureti tik vakare galesiu.
Bet gal spalvu pavadinimai pasikeisti galejo  g.gif
Man atrodo ju dangteliai dar skirtingi, mano toks blizgus, auksinis, tarsi folija paglamzyta aptrauktas (nemoku kitaip paaiskinti)  ax.gif

mano sitie user posted image
o taviskiai yra tik papuosti tie auksiniu glamzymu, nes jie buvo kaledines serijos, ta kart ir seseliu rinkinys buvo...
Atsakyti
gal kas bandet sios serijos sampunus?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mezzanine @ 2010 09 14, 15:51)
gal kas bandet sios serijos sampunus?
user posted image

ne nemeginau, ir tikriausiai nepameginsiu, nes kazkokia man alergija, vos padeda eucerin.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija1986 @ 2010 09 13, 15:55)
mano sitie user posted image
o taviskiai yra tik papuosti tie auksiniu glamzymu, nes jie  buvo kaledines serijos, ta kart ir seseliu rinkinys buvo...

Gali buti blush2.gif
Spalvyte mano PEEL vadinasi. Rutuliukai berods 4 atspalviu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B.r.i.u.n.e.t.e: 15 rugsėjo 2010 - 10:16
sitie rutuliukai buna tik Bronze ir Radiance... anksciau buvo Caramel ir Bluch, dabar jau nebera... Bronze yra tamsesni rudesni, Radiance - ivairiu spalvu, sviesesnei odai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Smaliziu_feja @ 2010 09 19, 13:13)
sitie rutuliukai buna tik Bronze ir Radiance... anksciau buvo Caramel ir Bluch, dabar jau nebera... Bronze yra tamsesni rudesni, Radiance - ivairiu spalvu, sviesesnei odai ax.gif

mano yra PEEL/SOULEVER, reiskia ir tokie buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 09 19, 21:21)
mano yra PEEL/SOULEVER, reiskia ir tokie buvo  biggrin.gif


na tikriausiai biggrin.gif bet butu labai idomu suzinoti koda - t.y. iki kada jie galioja, nes as tokiu nesu niekada dar maciusi, nors su body shop esu susijusi jau senokai... ax.gif
nebent is JAV parsiusti dar g.gif
Atsakyti
Gal kas nusipirkot naujus BODY SHOP'o seselius, kurie ekologiskai gaminti, kiekvienas ranku darbo. Kaina apie 60LT. Nezinau, labai grazi spalva, esu linkus nusipirkti, bet ne del to, kad ale ekologiski, vai vai vai, tiesiog ranka palieciau meginuka, tai tikrai atrodo nuostabiai. Atsparus vandeniui ir panasiai. Spalvos nuostabios. Yra, tarkim, melsvai zali. 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Smaliziu_feja @ 2010 09 20, 09:47)
na tikriausiai biggrin.gif bet butu labai idomu suzinoti koda - t.y. iki kada jie galioja, nes as tokiu nesu niekada dar maciusi, nors su body shop esu susijusi jau senokai...  ax.gif
nebent is JAV parsiusti dar  g.gif

Kodas, kiek zinau, nurodo, kada daiktas buvo pagamintas, o ne galiojimo laika unsure.gif
Ant dezutes raso D2..., o toliau iskaityti neina - nusitryne doh.gif Galiojimo laikas nuo atidarymo 36 men.
As juos turiu ~1.5 metu, o pirkau cia, SM isparduotuvej smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhanettag @ 2010 09 20, 11:49)
Gal kas nusipirkot naujus BODY SHOP'o seselius, kurie ekologiskai gaminti, kiekvienas ranku darbo. Kaina apie 60LT. Nezinau, labai grazi spalva, esu linkus nusipirkti, bet ne del to, kad ale ekologiski, vai vai vai, tiesiog ranka palieciau meginuka, tai tikrai atrodo nuostabiai. Atsparus vandeniui ir panasiai. Spalvos nuostabios. Yra, tarkim, melsvai zali. 4u.gif  blush2.gif


Turiu Nr.08, violetiniai wub.gif , nu nerealus, kaip gerai laiko, maloniai tepasi nesubega thumbup.gif . O spalvos tai ju nepakartojamos, zodziu superiniai ir labai vyke ju seseliai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute-2002 @ 2010 09 20, 21:06)
Turiu Nr.08, violetiniai wub.gif , nu nerealus, kaip gerai laiko, maloniai tepasi nesubega thumbup.gif . O spalvos tai ju nepakartojamos, zodziu superiniai ir labai vyke ju seseliai  4u.gif

gal galite ideti foto,kaip tie seseliai atrodo? 4u.gif
Atsakyti