Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(Mercredi @ 2011 01 11, 17:38)
Buvau Oze, dar visai nebloga pasiūla sviestų (mėlynių, papajų, apelsinų, vanilės, pora migdolinių).  smile.gif


o kalediniu jau nebera???
Atsakyti
oze pasiemiau kuno pylingo 75 ml ir kaledinio spanguolinio kuno sviesto 50ml, abu kainavo po 5lt smile.gif buvau ziauriai nustebusi
Atsakyti
QUOTE(zydrune0916 @ 2011 01 11, 17:42)
oze pasiemiau kuno pylingo 75 ml ir kaledinio spanguolinio kuno sviesto 50ml, abu kainavo po 5lt smile.gif buvau ziauriai nustebusi


Oho! Cia tai kaina thumbup.gif Dar daug prekiu liko? bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(miyako @ 2011 01 11, 17:09)
o kalediniu jau nebera???

Vanilinis ir apelsininis smile.gif Spanguolinio nebe.
Atsakyti
QUOTE(Mercredi @ 2011 01 11, 18:56)
Vanilinis ir apelsininis smile.gif Spanguolinio nebe.

nieko sau nuslove visas lentynas!
eisiu ziuret ..tik nezinau net kada...
Atsakyti
QUOTE(miyako @ 2011 01 11, 18:10)
nieko sau nuslove visas lentynas!
eisiu ziuret ..tik nezinau net kada...

Tai gal dar yra kur ir spanguolinio smile.gif
Atsakyti
hm, o nuolaidų losjonams yra?
Atsakyti
Norejaui paklaust, gal kuri galit palygint TBS bangeles, ar nors kiek efektas panasus i Dior amber shimerr ar kaip ten tas bronzikas toks.. biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 01 11, 18:34)
Norejaui paklaust, gal kuri galit palygint TBS bangeles, ar nors kiek efektas panasus i Dior amber shimerr ar kaip ten tas bronzikas toks..  biggrin.gif  4u.gif

Aš jas tik parduotuvėje esu bandžiusi ( tas rudas), tai labai nustebau, kad jos pasirodė labai sunkiai kabinamos, kietos ir tikrai kitokios nei pavyzdžiui Dior ir Bobbi Brown shimeriai. Kaip jos atrodo ant veido, nežinau, bet kad jų kitokia struktūra, tai tikrai. Aš turėjau ne Dior amber shimmer, bet tubūt Dior pink ar rose shimmer, vienu žodžiu tas šviesesni rausvas Nr. 01), tai galiu pasakyti, kad Dior shimerių struktūra labai lengva ir švelni , ir bent jau rausvo shimerio blizgesys nėra labai intensyvus. Į Dior labiau panašesni Bobbo Brown shimeriai, tik jų blizgesys intensyvesnis ir sakyčiau kokybė net geresnė , o TBS man pasirodė tikrai už juos prastesni schmoll.gif
Mane tai domina TBS baked kolekcija- konkrečiai skaistalai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DA_LI: 11 sausio 2011 - 23:09
QUOTE(Indra A. @ 2011 01 11, 13:33)
Sviestukai 200ml-34lt, 50ml-17lt(mangų kvapo) smile.gif


Apie lūpų balzamus/sviestukus klausė wink.gif
Atsakyti
merginos, o kokie atsiliepimai sito losjono???
user posted image
vakar prasinesiau po TBS ax.gif sita prigriebiau..bet nesuprantu dar, ar patinka jis man...
nepaziurejau sudeties, atrodo,kad alkoholis labiau sausina, nei drekina oda.... geriau gal reikejo vanilini imt is kaledines serjos
Atsakyti
Sita losjona is SPA serijos turejau, labai lengvas ir skystas jis man pasirode ir kvapas nelabai. Gal vasarai geriau ji naudoti arba kieno oda riebesne 4u.gif
Vieno zodziu nepatiko, antra kart tikrai nepirkciau, o ir kaina jo nera maza, nevertas tiek tikrai.
Atsakyti