Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(shopingas @ 2011 01 04, 21:42)
Isigijau siuos vakar:
user posted image
Na abejos spalvos blizgios, bet nera per blizgios. Skaistaliukai minksti, lengvai kabinasi. Rozine spalvyte tokia uogine rozine, universali sakyciau ir prie visko tinkanti. Rusva gal kiek per daug bronzine, nelabai man viena. Laaabai pigmentuoti sie skaistaliukai ir tas man uzkliuvo - vos sepeteliu prilieciau, nukraciau, o tada ant veido kuo ryskiausiai uzsitepe jie  doh.gif Man labiau patinka kai po truputi spalva ryskeja, o ne iskart taip. Tai kitais sepeteliais ir pudra nugesinau ta rozini atspalvi. Paskui pagalvojau, kad gal gerai gautusi dar rusvos uzdejus ant virsaus, tai situacija pasikartojo  doh.gif Nu galiausiai servetele net braukiau, kad neliktu ryskiai ir vistiek gana ryski spalva liko. Bet sumaisius abi spalvytes labai grazus atspalvis gavosi  wub.gif Tik man per daug vargo taip zaist, o ir megstu kukliau skaistalus tept (baltaode esu).  ax.gif
Bet tikrai rekomenduoju juos megstancioms tuos atspalvius ar tamsesnes odos savininkems.  thumbup.gif

kaip jums sie skaistalai po ilgesnio naudojimo? ar vis dar patinka?? 4u.gif 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Smaliziu_feja @ 2011 01 08, 15:32)
o konkreciau?  rolleyes.gif  verta demesio kam? sausai odai? kvapu? konsistencija?...

Viskam. lotuliukas.gif Ar per gerai noriu a? biggrin.gif Konkreciai sneku apie kuno sviestus. Noriu, kad kvapas butu malonus, bet neikyrus, sviestas gerai isigertu. Oda mano nera sausa, bet drekinimo siaip ar taip reikia. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laukianti stebuklo @ 2011 01 08, 17:13)
kaip jums sie skaistalai po ilgesnio naudojimo? ar vis dar patinka?? 4u.gif  4u.gif  bigsmile.gif


Nebeturiu ju - per daug pigmento ir nepatinka kaip skirstosi ax.gif

QUOTE(Olivia. @ 2011 01 08, 17:41)
Viskam.  lotuliukas.gif Ar per gerai noriu a?  biggrin.gif Konkreciai sneku apie kuno sviestus. Noriu, kad kvapas butu malonus, bet neikyrus, sviestas gerai isigertu. Oda mano nera sausa, bet drekinimo siaip ar taip reikia.  4u.gif


Cia (TBS) yra suskirstymas pagal odos tipus (tik ne visi sviestai yra) - jei jusu nera sausa, tai nesiulyciau sausai skirtu imt, nes gali per riebus but. Juk sviestai ir taip riebesni nei kremai/losjonai ir pan.

Pati esu sausiaode ir dabar naudoju melyniu kvapo sviestuka - gerai drekina ir man 1 karto per para teptis pakanka. Pries tai naudojau vysnini, tai juo ir 2 kartus tepdavausi, buvo lengvesnis. Is jusu isvardintu man skaniausias melyniu kvapo, kiti arba tokie per ikyrus, arba net neskanus. Manau paciai geriau butu i TBS nueit ir pasiuostyt, pasibandyt tuos kvapus.
Atsakyti
apsiprekinau sian thumbup.gif brazil nut butter tik 34 lt, yra melyniu, papaju, almond sviestuku su nuolaidom, gedo 9 dar yra kokie 5 sviestukai brazilisko riesuto thumbup.gif koks kvapas wub.gif kitu daug daugiau buvo like. Dar prigriebiau vaniline dusu zele tik uz 14 lt thumbup.gif dar kazkokiu duskiu buvo, balzamai lupom uz 14 lituku apelsinu skonio, vaniles. Tam tikroms priemonems is dekoratyvines kosmetikos buvo nuolaidu, bet neziurejau kam tiksliai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BabyGirl: 08 sausio 2011 - 17:15
QUOTE(shopingas @ 2011 01 08, 18:04)
Pati esu sausiaode ir dabar naudoju melyniu kvapo sviestuka - gerai drekina ir man 1 karto per para teptis pakanka. Pries tai naudojau vysnini, tai juo ir 2 kartus tepdavausi, buvo lengvesnis. Is jusu isvardintu man skaniausias melyniu kvapo, kiti arba tokie per ikyrus, arba net neskanus. Manau paciai geriau butu i TBS nueit ir pasiuostyt, pasibandyt tuos kvapus.


Aš kažkaip niekad nežiūriu pagal odos tipą, tik pagal kvapą. Mano oda normali, nesausėja, neturiu tokių bėdų, bet kiek turėjau sviestų, nebuvo per riebių, visi gerai susinaudoja.
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 01 08, 18:22)
Aš kažkaip niekad nežiūriu pagal odos tipą, tik pagal kvapą. Mano oda normali, nesausėja, neturiu tokių bėdų, bet kiek turėjau sviestų, nebuvo per riebių, visi gerai susinaudoja.


Pati irgi visada pagal kvapa renkuosi, bet kaip rasiau, mano oda sausa, o sviestai vistiek riebesni nei paprastas kremas/losjonas, tai per mazai nebuna drekinimo. O kad sviestukai skirtingu tirstumu/riebumu, tai cia faktas. Ir jei oda nera prie sausesniu, tai gal tada ir verta ziuret i ta suskirstyma, nes tada matai kas is lengvesniu yra ir odai labiau tinka/greiciau geriasi ir pan.
Atsakyti
QUOTE(BabyGirl @ 2011 01 08, 17:14)
apsiprekinau sian  thumbup.gif  brazil nut butter tik 34 lt, yra melyniu, papaju, almond sviestuku su nuolaidom, gedo 9 dar yra kokie 5 sviestukai brazilisko riesuto thumbup.gif koks kvapas  wub.gif  kitu daug daugiau buvo like. Dar prigriebiau vaniline dusu zele tik uz 14 lt  thumbup.gif  dar kazkokiu duskiu buvo, balzamai lupom uz 14 lituku  apelsinu skonio, vaniles. Tam tikroms priemonems is dekoratyvines kosmetikos buvo nuolaidu, bet neziurejau kam tiksliai  blush2.gif

Nuolaidos visuose Body Shop'uose ar tik Gedimino 9?
Atsakyti
QUOTE(Mercredi @ 2011 01 08, 19:21)
Nuolaidos visuose Body Shop'uose ar tik Gedimino 9?

visuose smile.gif
Atsakyti
Nusipirkau,stai si bronzata:
user posted image
Spalva:user posted image02 Warm Glow
Turiu ir ta tamsesni user posted image01 Golden Bronze
Bet pastarasis,ziemos sezonu,man pertamsus,o 2 numeriukas,kaip tik dabar 4u.gif
Dengiasi,gana neblogai,man patinka ax.gif Pabaigusi makiaza,juo lengvai perbraukiu per skruostus,kakla ir nosi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olivia. @ 2011 01 08, 20:21)

O sviestai su nuolaidom tik paminėti ankstesniam komentare? Ar ir daugiau akcijinių yra? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mercredi @ 2011 01 10, 15:47)
O sviestai su nuolaidom tik paminėti ankstesniam komentare? Ar ir daugiau akcijinių yra? ax.gif


Su nuolaida maciau melyniu, riesutu, migdolu, papaju, kalediniai spanguoliu, apelsinu ir vaniles. Kaledines linijos berods visi produktai nukainuoti. Akcija truks 2 savaites.
Atsakyti
QUOTE(BabyGirl @ 2011 01 08, 18:14)
apsiprekinau sian  thumbup.gif  brazil nut butter tik 34 lt, yra melyniu, papaju, almond sviestuku su nuolaidom, gedo 9 dar yra kokie 5 sviestukai brazilisko riesuto thumbup.gif koks kvapas  wub.gif  kitu daug daugiau buvo like. Dar prigriebiau vaniline dusu zele tik uz 14 lt  thumbup.gif  dar kazkokiu duskiu buvo, balzamai lupom uz 14 lituku  apelsinu skonio, vaniles. Tam tikroms priemonems is dekoratyvines kosmetikos buvo nuolaidu, bet neziurejau kam tiksliai  blush2.gif


Nebutina kortele? mirksiukas.gif
Atsakyti