Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(Juoko ašara @ 2011 01 01, 22:08)
aisku tada. o as jau puoliau i uk internetini puslapi ju ieskoti biggrin.gif


As tai i parduotuve vos nepuoliau vaziuot, nes parasiau ir prisireike doh.gif Nu bet apsiraminau ir sedesiu namie iki rytojaus vakaro - tada i miesta islysiu ir jei dar bus ju, tai nebesilaikysiu ir griebsiu, visgi ir kaina nebaisi (jei ka, perleisiu SM'e). 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 01 01, 18:36)
As tai gundausi siais skaistaliukais:
Man jie superiniai,jau kazkada juos cia giriau 4u.gif Mano spalvyte ruzava.Esu patenkinta jais,graziai dengiasi,spalva irgi gera wub.gif

Papildyta:
QUOTE(Juoko ašara @ 2011 01 01, 19:24)
kokie fainuciai bigsmile.gif reikia doh.gif nemaciau dar tokiu. bet uk puslapyje nera ju g.gif
Nera,todel,kad jie is rudenines kolekcijos! mirksiukas.gif
Atsakyti
Na va, nepavyko man apsipirkt skaistalu - vakar vakare tik uzejau i parudotuve, tai jau prasluotas ispardavimas biggrin.gif Tik bangeliu daug like, keletas seseliu, o tu lapuotu skaistalu nebera. Bet tuo paciu ir ramu pasidare - nera ir nereikia 4u.gif
Atsakyti
amber,atsakau i tavo klausima,apie si lupu sveitikli:
user posted image

Del patogumo,tai tikrai patogiau,toks piestukas,nei kabinti pirstu biggrin.gif O siaip pasirode nieko,nors tepiau gal tik pora ar 3 kartus smile.gif Aisku,kazkiek nusveicia,ta issausejusia odyte nuo lupu,pasvelnina lupas,bet pirma karta,kai sveiciau,tai net sukraujavo lupa,matyt persistengiau besveisdama doh.gif biggrin.gif Po sveitimo,pritepiau gausiai naturaliu vazelinu,ryte lupos tikrai buvo svelnios ir neatsilupineja.Tik nzn kieno cia deka,ar sveitiklio ar vazelino laugh.gif
Atsakyti

user posted image
Del patogumo,tai tikrai patogiau,toks piestukas,nei kabinti pirstu biggrin.gif O siaip pasirode nieko,nors tepiau gal tik pora ar 3 kartus smile.gif
[/quote]


Nu kaip ir visi sveitikliai trb.. kazkokio stebuklo vieni nepadaro, bet naudojant su vazelinu efektas geras.. bigsmile.gif
Atsakyti
As,kazkaip sveitikliu lupoms ir nenaudodavau niekada,tik dabar,kazkaip suplauke nusipirkti biggrin.gif Bet stebuklo tikrai jokio,manau lygiai toks pat efektas,kaip pamasazuoti,su dantu sepetuko sereliais lupas ir po to vazelino riebaus pritepti,atgaivina lupas lygiai taip pat wink.gif Nereikia nei sveitiklio ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Kurį TBS kūno šveitiklį rekomenduotumėte?
Atsakyti
Sakykit, gal kas zino kur galima rasti (platintojos gal kokios, nezinau net)veido krema su kanapemis nes vilniau TBS parduotuvese nera ir sake nezino ar tures g.gif
Atsakyti
Isigijau siuos vakar:
user posted image

Na abejos spalvos blizgios, bet nera per blizgios. Skaistaliukai minksti, lengvai kabinasi. Rozine spalvyte tokia uogine rozine, universali sakyciau ir prie visko tinkanti. Rusva gal kiek per daug bronzine, nelabai man viena. Laaabai pigmentuoti sie skaistaliukai ir tas man uzkliuvo - vos sepeteliu prilieciau, nukraciau, o tada ant veido kuo ryskiausiai uzsitepe jie doh.gif Man labiau patinka kai po truputi spalva ryskeja, o ne iskart taip. Tai kitais sepeteliais ir pudra nugesinau ta rozini atspalvi. Paskui pagalvojau, kad gal gerai gautusi dar rusvos uzdejus ant virsaus, tai situacija pasikartojo doh.gif Nu galiausiai servetele net braukiau, kad neliktu ryskiai ir vistiek gana ryski spalva liko. Bet sumaisius abi spalvytes labai grazus atspalvis gavosi wub.gif Tik man per daug vargo taip zaist, o ir megstu kukliau skaistalus tept (baltaode esu). ax.gif

Bet tikrai rekomenduoju juos megstancioms tuos atspalvius ar tamsesnes odos savininkems. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 04 sausio 2011 - 20:44
merginos gal kas uostet sita serija
user posted image
noriu uzsisakyt internetu bet bijau kad negauciau kazko smirdancio ar pratyvno kvapo, gal mazdaug kas gali papasakot, astru gaivu.. ar visai neverta demesio. buciau labai dekinga.
Atsakyti
QUOTE(Kleja_ @ 2011 01 05, 16:43)
merginos gal kas uostet sita serija
user posted image
noriu uzsisakyt internetu bet bijau kad negauciau kazko smirdancio ar pratyvno kvapo, gal mazdaug kas gali papasakot, astru gaivu.. ar visai neverta demesio. buciau labai dekinga.


man i vysnia panasus:) patiko visai
Atsakyti
Naudoju šitą dušo žėlę šiuo metu:
user posted image

Kvapas tai fantastiškas wub.gif ir išėjus iš vonios dar ilgą laiką kvepia kūnas. Labai patiko.
Tp dovanų gavau dar tokią :
user posted image
Ši dar geresnė, labai tie grūdeliai esantis joje padeda odytėj, nusiprasus labai švari jautiesi, o oda atrodo labai atsigavus. Kavpas sakyčiau 8/10 , toks nelabai suprasi koks, bet visai skanus.

user posted image
(http://www.thebodysh...nd_Foot_Butter)
Dar dovanų gavau šį kremuką rankoms ir pėdoms, tačiau mažai kolkas tenaudojau, bet pirmas įspūdis geras. Tik kvapas nelabai, primena šlapias mieles.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 44123: 05 sausio 2011 - 16:20