Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(DA_LI @ 2010 12 30, 22:23)
O kokiam odos tipui jis tinka?  Man būtų aktualu sausesnei , serumas tai patiko ax.gif

As vien del kvapo susigundziau, bet manau vis kiek padrekins, kai isbandysiu bus matyti ax.gif
Papildyta:
QUOTE(adžani @ 2010 12 30, 21:19)
Ir sale prekem taike 20 procentu? blink.gif

Aga, viskam pritaike, tik ne 20, o 30% nuolaida thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(_mažule_ @ 2010 12 30, 22:40)
As vien del kvapo susigundziau, bet manau vis kiek padrekins, kai isbandysiu bus matyti  ax.gif
Papildyta:

Aga, viskam pritaike, tik ne 20, o 30% nuolaida  thumbup.gif

Kita karta kai bus tokia akcija prasom garsiai cia rekti tongue.gif
Atsakyti
Duoda ir dabar visam krepsiukui 10% nuolaida thumbup.gif
Su 30% spejau prasisukt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(DA_LI @ 2010 12 30, 23:23)
O kokiam odos tipui jis tinka?  Man būtų aktualu sausesnei , serumas tai patiko ax.gif



Nutriganiks tai nuo pirmuju rauksleliu, mazdaug nuo 30 metu, o daugiau neparasyta nieko del konkretaus tipo...
Atsakyti
labai gerais dalykais pasipilde bodyshopo lentynos. ypac vaniles serija 4u.gif tik pirkti nesinori, nes jau pradejo kauptis doh.gif reik senus isnaudot
Atsakyti
Yra ten tu koduku ir ivairiu galimybiu. As pries pora dienu nusigriebiau su 25 proc. nuolaida. Perkant uz 20 svaru numinusuoja 5 svarus. Kadangi krepsiukas buvo lygiai 20 sv, tai ir gavosi neblogai bigsmile.gif
Atsakyti
Gavau TBS cheek blush skaistaliukus nr 02 rozinius tokius ir nr 12 apricot shimmer lyg ti vadinas bigsmile.gif nu fainulkos.. labai patenkinta bigsmile.gif
Atsakyti
As tai gundausi siais skaistaliukais:
user posted image

Kaip tik dabar maciau parduotuveje po $5, o perkant 3 ispardavimo produktus buna $10 (uz visus 3), tai nelabai ir gaila, jei ir nepatiktu..... ax.gif Tik nelabai ka treciam isivaizduoju paimt (nepamenu kas dar buvo, bet buvo seseliai kubeliais (spalvos man nepatiko ju), seseliai po 1 spalva ir bangeles (turbut jos labiausiai traukia)). Siaip pabandziau ant rankos tuos lapelius, tai abi spalvytes blizgios, rozine labai faina, tokia universali, ne per sviesi, o rusva man kiek per bronzine pasirode, bet gla ant veiduko ir kitam apsvietime kitaip butu.... g.gif
Atsakyti
Laba vakara 4u.gif
Airijoj nespejau nusipirkt TBS produktu,o gryzus i lietuva,uzejau i parduotuve,kazkaip pasirinkimas menkas buvo,oir kainos doh.gif ,isejau nusipirkus tik pirstines prausimuisi(tikTBS perku ) smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo luli: 01 sausio 2011 - 18:21
QUOTE(shopingas @ 2011 01 01, 18:36)
As tai gundausi siais skaistaliukais:
user posted image



kokie fainuciai bigsmile.gif reikia doh.gif nemaciau dar tokiu. bet uk puslapyje nera ju g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juoko ašara: 01 sausio 2011 - 18:25
QUOTE(Juoko ašara @ 2011 01 01, 19:24)
kokie fainuciai bigsmile.gif reikia doh.gif nemaciau dar tokiu. bet uk puslapyje nera ju g.gif


Cia man rodos rudens kolekcijos - buvo sneketa sioje temoje apie juos. Manau isparduoti, todel ir nebera (JAV TBS puslapyje ju irgi nera, tik parduotuvej maciau likucius po kelis vnt, vienoje isvis tik rudi buvo keli belike).
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 01 01, 19:54)
Cia man rodos rudens kolekcijos - buvo sneketa sioje temoje apie juos. Manau isparduoti, todel ir nebera (JAV TBS puslapyje ju irgi nera, tik parduotuvej maciau likucius po kelis vnt, vienoje isvis tik rudi buvo keli belike).


aisku tada. o as jau puoliau i uk internetini puslapi ju ieskoti biggrin.gif
Atsakyti