Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

Uzmaciau siadien visai geru TBS nuolaidu parduotuvese, bet susilaikiau ir nieko nesigijau, nors rankose jau laikiau ne viena daikta, o tvirciausiai glaudziau aliejuko deginimo zvakide uz $1.

QUOTE(Cherry_ @ 2010 12 28, 16:33)
o del tos orange serios , tai zinokit neskaniai kvepia, net nesuorasi kuom , tas spanguolinis kaledinis tai zymiai geresnis  thumbup.gif


Nu tik pabumbejau cia, tai ejau pro miesta apziuret kur kokie ispardavimai ir i TBS uzklydau - tai yra ten sviestuku siu 'jolly orange' su nuolaida (bet kaip keista, kad per pati buma svenciu nebuvo ju, tai aisku dabar tenka issiparduot - na ir kitu kvapu buvo isparduodami). Ir aisku, kad neatsilaikiau ir pasuociau, tai kvapas toks ka zinau.... Pirma mintis, kad praruge/papuve mandarinai ar apelsinai lotuliukas.gif Bet kazka tokio traukiancio turejo... Nu ir pro kita TBS ejau, tai ir ten pauosciau - visgi nebetrauke po to, tik atstume tas prarugimo kvapas.... doh.gif

QUOTE(saulegraz@ @ 2010 12 28, 20:18)
Tai va, o pilti tik aliejuka ar ir vandeni dar? Ant jo neparasyta, bet va, lt puslapyje paskaiciau, kad juos galima maisyti tarpusavyje ir dar ipilti vandens, tai kaip geriau? Kaip jus darot?


As tik aliejuka pilu. Paziurejau dabar LT puslapi, tai tikrai raso 'svarbu nepamirsti juso maisyti su vandeniu' g.gif Na nemaisau as niekada - nematau prasmes (nebent svelnesnio kvapo norisi, bet galima maziau ju lasint arba trumpiau degint). Kai darau su eteriniais aliejais kvepinima, tai tada vandenuko pilu (bet cia jau ne i tema).
Atsakyti
QUOTE(*Anila* @ 2010 12 29, 00:28)
As,ji turiu,bet pora kartu panaudojusi,nebenaudoju,nes nepatiko  unsure.gif  Nieko,man si kauke neduoda plaukam,galvojau,kad pamaitins plauka,susvelnins,bet nieko panasau ji nedaro.Tikrai nebepirkciau antra karta.O,buvau idejusi,tiek daug vilciu!!! biggrin.gif
O naudoju as ji paprastai,issiplovusi galva,issitepu,ta plauku sviesta ir laikau kokiu 10 min.Po to nuskalavau ir tiek.


aciu uz atsiliepima, nebepirksiu as jo, o jau taip gundziaus. ziuriu, kad visa si serija kazkokia nevykus unsure.gif vyro sesuo turi sampuna ir kondicionieriu, tai tie irgi palieka siaudinius plaukus. o gal teko isbandyti monoi alieju plaukams? va sita
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Juoko ašara @ 2010 12 29, 12:45)
o gal teko isbandyti monoi alieju plaukams? va sita


Man teko bandyt kai dar buvo kitokioj pakuotej - kvapas aisku pasakiskas, bet realiai gi ten ne tik aliejus sudetyje (t.y. galima nusipirkt ir geros sudeties monoi alieju uz ta kaina). Siaip net nezinau kodel pirkau ji - berods buvo daug daug produktu rinkinyje ir pirkau. Sunaudot buvo sunkiau - ir vonioje naudojau prausiantis, ir plaukams, ir kunui, bet voniai labiausiai patiko.

Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2010 12 29, 18:34)
Man teko bandyt kai dar buvo kitokioj pakuotej - kvapas aisku pasakiskas, bet realiai gi ten ne tik aliejus sudetyje (t.y. galima nusipirkt ir geros sudeties monoi alieju uz ta kaina). Siaip net nezinau kodel pirkau ji - berods buvo daug daug produktu rinkinyje ir pirkau. Sunaudot buvo sunkiau - ir vonioje naudojau prausiantis, ir plaukams, ir kunui, bet voniai labiausiai patiko.


na va, ziuriu, kiek pinigeliu sutaupysiu biggrin.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juoko ašara @ 2010 12 29, 18:41)
na va, ziuriu, kiek pinigeliu sutaupysiu biggrin.gif aciu 4u.gif


Na gla jums ir patiktu 4u.gif Man isvis aliejai toks sunkus riekalas, nes konsistencija nera miela naudojimui.... blush2.gif Bet vistiek dabar visokiu naturaliu prisisakiau ir bandau kazka savo pilstytis, maisytis, darytis. Nors plaukam kolkas dar nieko neprigalvojau.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2010 12 29, 01:43)

Nu tik pabumbejau cia, tai ejau pro miesta apziuret kur kokie ispardavimai ir i TBS uzklydau - tai yra ten sviestuku siu 'jolly orange' su nuolaida (bet kaip keista, kad per pati buma svenciu nebuvo ju, tai aisku dabar tenka issiparduot - na ir kitu kvapu buvo isparduodami). Ir aisku, kad neatsilaikiau ir pasuociau, tai kvapas toks ka zinau.... Pirma mintis, kad praruge/papuve mandarinai ar apelsinai  lotuliukas.gif Bet kazka tokio traukiancio turejo... Nu ir pro kita TBS ejau, tai ir ten pauosciau - visgi nebetrauke po to, tik atstume tas prarugimo kvapas....  doh.gif

Man irgi tas apelsinų pasirodė labai šiaipsau , jau geriau tada satsuma sviestas- ten bent neprarūgę mandarinai laugh.gif O spanguolių pasirodė geras, bet įsigijau mangų, o iš kalėdinės spanguolių serijos tik lūpų balzamą biggrin.gif Taip pat dar įsigijau serumą nutriganics, paakių maskuoklį ir lūpų pieštuką wub.gif Serumas lengvas, bet man patiko , o paakių maskuoklis vidutiniškas- į raukšleles nesubėga, bet labai tamsių paakių tikrai neužmaskuotų. Beje, Lietuvoje parduotuvėse jokių kalėdinių niuolaidų nėra schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DA_LI: 29 gruodžio 2010 - 18:29
sveikutes:) gyvenu Uk tai cia dbr labai didelis ispardavimas TBS:) beje norejau paklaust kiek pas jus kainuoja nuolaidu kortele? nes cia nemokamai gavau:) prisipirkau kuno sviestu ir sveitikliu.. ir viena kauke plaukam:)
Papildyta:
QUOTE(DA_LI @ 2010 12 29, 19:28)

Beje, Lietuvoje parduotuvėse jokių kalėdinių niuolaidų nėra schmoll.gif


o uk labai dideli ispardavimai dbr:)
Atsakyti
QUOTE(*sunshine* @ 2010 12 29, 21:09)
sveikutes:) gyvenu Uk tai cia dbr labai didelis ispardavimas TBS:) beje norejau paklaust kiek pas jus kainuoja nuolaidu kortele? nes cia nemokamai gavau:) prisipirkau kuno sviestu ir sveitikliu.. ir viena kauke plaukam:)
Papildyta:

o uk labai dideli ispardavimai dbr:)

Kaip Jums Anglijoj gera biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Gruodzio 24d angliskame TBS Facebook'e dave 30% nuolaidos koduka viskam, tad nusipirkau Spice Vanilla visa serija ir sio to is 'sale'o. Labai turiningai apsipirkau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mažule_: 29 gruodžio 2010 - 20:29
QUOTE(Juoko ašara @ 2010 12 28, 21:57)
sita sviesta plaukams turite? kaip naudojate? ka gero plaukams padaro?
user posted image

Taip, sitas :mirksiukas maciau, kad nepatiko kazkam, man taip patinka sitas sviestas plaukam, plaukai svelnus buna, ir kvapas geras. Tik geri atsiliepimai thumbup.gif Taip ir buna, vienam tinka, kitam nea, geriausia paciai isbandyti mirksiukas.gif
O kaip Spice Vanilla? Norejau uzsisakyti aliejuka, bet jau nebuvo, o taip vilioja vanile biggrin.gif
Pabandziau ipilti ir vandens i ta aliejuka, tai taip, kaip ir kazkas rase, tada svelnesnis kvapas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulegraz@: 30 gruodžio 2010 - 17:48
isbandziau siandien nutriganiks dienini kremuka - is visu bandyti "naturaliu, ekologisku" sertifikuotu sitas man patiko labiausiai wub.gif ir kvapas ir tekstura...
Atsakyti
QUOTE(_mažule_ @ 2010 12 29, 21:10)
Kaip Jums Anglijoj gera  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Gruodzio 24d angliskame TBS Facebook'e dave 30% nuolaidos koduka viskam, tad nusipirkau Spice Vanilla visa serija ir sio to is 'sale'o. Labai turiningai apsipirkau smile.gif

Ir sale prekem taike 20 procentu? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Smaliziu_feja @ 2010 12 30, 19:09)
isbandziau siandien nutriganiks dienini kremuka - is visu bandyti "naturaliu, ekologisku" sertifikuotu sitas man patiko labiausiai wub.gif ir kvapas ir tekstura...

O kokiam odos tipui jis tinka? Man būtų aktualu sausesnei , serumas tai patiko ax.gif
Atsakyti