Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(adžani @ 2010 12 25, 22:57)
Matet UK jau isejo 400 ml sviestai? bigsmile.gif
http://www.thebodysh...;prdcode=76463m


O kaina tokia pat kaip ir 200ml g.gif Tai aisku del kainos verta pirkt, bet siaip nepatinka man toks gigantas - jau 200ml man daug kai reikia ranka kabint, o ir kvapas pradeda nusibost i gala. Noretusi, kad 100-150ml butu...........

Dabar dar JAV TBS puslapi paziurejau - ten sviestukai tie milzinai 400ml po $25 (kai 200ml $20) - va cia nepatinka man, kad firma ta pati, bet cia kainuoja tas papildomas kiekis, o UK uz ta pacia kaina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 26 gruodžio 2010 - 00:42
QUOTE(shopingas @ 2010 12 26, 01:39)
O kaina tokia pat kaip ir 200ml  g.gif Tai aisku del kainos verta pirkt, bet siaip nepatinka man toks gigantas - jau 200ml man daug kai reikia ranka kabint, o ir kvapas pradeda nusibost i gala. Noretusi, kad 100-150ml butu...........

Dabar dar JAV TBS puslapi paziurejau - ten sviestukai tie milzinai 400ml po $25 (kai 200ml $20) - va cia nepatinka man, kad firma ta pati, bet cia kainuoja tas papildomas kiekis, o UK uz ta pacia kaina.

Aha,man irgi kartais per daug,nors jeigu kvapas megstamas kodel gi ne. mirksiukas.gif
Atsakyti
UK tiesiog akcija dabar, po to kaina tu didesniu sviestu bus 18 svaru berods ar 18.5...
Atsakyti
QUOTE(Smaliziu_feja @ 2010 12 27, 12:01)
UK tiesiog akcija dabar, po to kaina tu didesniu sviestu bus 18 svaru berods ar 18.5...


Bet vistiek mane erzina kai visose salyse toje pacioje parduotuveje kitaip.... blush2.gif Va labai norejau kaledine apelsinu serija (joy orange ar pan) isuostyt - maciau JAV TBS puslapyje ja, bet paciose parduotuvese nebuvo (o pardavejos kai kurios ne nezinojo apie tokia), buvo tik spanguoliu ir vaniles serijos. Paskui ir is internentines dingo, o dabar vel atsirado. Parduotuvese tik rinkinuke yra ir aisku pauostyt nera kaip. Nu man tai taip jau tikrai nesamoninga. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2010 12 27, 15:17)
Bet vistiek mane erzina kai visose salyse toje pacioje parduotuveje kitaip....  blush2.gif Va labai norejau kaledine apelsinu serija (joy orange ar pan) isuostyt - maciau JAV TBS puslapyje ja, bet paciose parduotuvese nebuvo (o pardavejos kai kurios ne nezinojo apie tokia), buvo tik spanguoliu ir vaniles serijos. Paskui ir is internentines dingo, o dabar vel atsirado. Parduotuvese tik rinkinuke yra ir aisku pauostyt nera kaip. Nu man tai taip jau tikrai nesamoninga.  doh.gif

Apie tokį šnekat? Jolly orange Aš gavau dovanų Kalėdoms šitą, kaip patinkaaa wub.gif labai geras kvapas, ne per saldus, ne per stiprus/intensyvus, toks švelnus, toks koks reikia , na bent jau man. Dauggg labiau patinka už turimą mėlynių ax.gif puikiai susigeria, nepalieka riebalo ant odos. Žodžiu man tai šauni dovana, džiaugiuos cool.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2010 12 22, 18:14)
Aciu  4u.gif Kaip noriu nerealiai, bet kad nerandu kur pirkt  verysad.gif
Man,zinok,atrodo,kad ju ir nera dar pardavime,nei online,nei parduotuveje. unsure.gif

Papildyta:
QUOTE(adžani @ 2010 12 25, 22:57)
Matet UK jau isejo 400 ml sviestai? bigsmile.gif
http://www.thebodysh...;prdcode=76463m
Aga,maciau,bet labai jau daug jo lotuliukas.gif Na nebent,zmogus tiksliai zino,koks kvapas patinka,tada jo,gerai toks kiekis,bet perkant pirma karta,tai as nesugalvociau tokio "atomo" nusipirkti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2010 12 27, 17:15)
Apie tokį šnekat? Jolly orange Aš gavau dovanų Kalėdoms šitą, kaip patinkaaa wub.gif labai geras kvapas, ne per saldus, ne per stiprus/intensyvus, toks švelnus, toks koks reikia , na bent jau man. Dauggg labiau patinka už turimą mėlynių ax.gif puikiai susigeria, nepalieka riebalo ant odos. Žodžiu man tai šauni dovana, džiaugiuos cool.gif


Aha, apie sita pati kalbu. Traukia mane, bet taip nezinant kvapo pirkt prisibijau.... O ir namuose dar turbut 2-3 nauji TBS sviestai stovi.... ax.gif

QUOTE(*Anila* @ 2010 12 27, 17:48)
Man,zinok,atrodo,kad ju ir nera dar pardavime,nei online,nei parduotuveje. unsure.gif


Man rodos TBS puslapyje ir pamaciau ji primakart - tik tada rase 'out of stock', o paskui visai dingo... g.gif
Atsakyti
shopingai,as ji pirkausi Uk,bet dabar vel jo nera,nors kiti sios serijos produktai pardavime g.gif O ir reklamuoja visur...keista mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2010 12 26, 01:39)
O kaina tokia pat kaip ir 200ml  g.gif Tai aisku del kainos verta pirkt, bet siaip nepatinka man toks gigantas - jau 200ml man daug kai reikia ranka kabint, o ir kvapas pradeda nusibost i gala. Noretusi, kad 100-150ml butu...........

Dabar dar JAV TBS puslapi paziurejau - ten sviestukai tie milzinai 400ml po $25 (kai 200ml $20) - va cia nepatinka man, kad firma ta pati, bet cia kainuoja tas papildomas kiekis, o UK uz ta pacia kaina.

O zinokit as pagalvojau neapsimoka ju vistiek pirkti, nes pastoviai akcijos buna, kas pora menesiu kai sviestai po 6 svarus. Man jau tas 200 per daug, o cia tokia statinaite smile.gif o del tos orange serios , tai zinokit neskaniai kvepia, net nesuorasi kuom , tas spanguolinis kaledinis tai zymiai geresnis thumbup.gif
Atsakyti
Labukas, bodyshopo gerbejos:) man irgi patinka tie svietukai ir sviesta plaukam turiu ir purskala thumbup.gif Labai patinka man tie aliejukai, taaaip kvepia super thumbup.gif Tai va, o pilti tik aliejuka ar ir vandeni dar? Ant jo neparasyta, bet va, lt puslapyje paskaiciau, kad juos galima maisyti tarpusavyje ir dar ipilti vandens, tai kaip geriau? Kaip jus darot?
Atsakyti
QUOTE(saulegraz@ @ 2010 12 28, 20:18)
Labukas, bodyshopo gerbejos:) man irgi patinka tie svietukai ir sviesta plaukam turiu ir purskala thumbup.gif  Labai patinka man tie aliejukai, taaaip kvepia super thumbup.gif  Tai va, o pilti tik aliejuka ar ir vandeni dar? Ant jo neparasyta, bet va, lt puslapyje paskaiciau, kad juos galima maisyti tarpusavyje ir dar ipilti vandens, tai kaip geriau? Kaip jus darot?


sita sviesta plaukams turite? kaip naudojate? ka gero plaukams padaro?
user posted image


Atsakyti
QUOTE(Juoko ašara @ 2010 12 28, 23:57)
sita sviesta plaukams turite? kaip naudojate? ka gero plaukams padaro?
As,ji turiu,bet pora kartu panaudojusi,nebenaudoju,nes nepatiko unsure.gif Nieko,man si kauke neduoda plaukam,galvojau,kad pamaitins plauka,susvelnins,bet nieko panasau ji nedaro.Tikrai nebepirkciau antra karta.O,buvau idejusi,tiek daug vilciu!!! biggrin.gif
O naudoju as ji paprastai,issiplovusi galva,issitepu,ta plauku sviesta ir laikau kokiu 10 min.Po to nuskalavau ir tiek.
Atsakyti