Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(shopingas @ 2010 12 21, 05:16)
Galit tikslu pavadinima parasyt? Neprimatau foto, o pas mus TBS parduotuvej nemaciau sio ir internete nerandu TBS puslapyje (nei UK, nei US)  g.gif
Zinoma,nera problemu mirksiukas.gif
THE SPARKLER All over shimmer

laukianti stebuklo,pirkausi ji ne Lietuvoje ax.gif

Atsakyti
Ar yra bandziusiu siuos produktus;
Maroko roziu duso zele,ir maroko roziu kuno pienelis g.gif
Vysniu duso zele,ir vysniu kuno pienelis g.gif
Kurie geriau,noriu nusipirkt sau dovanu ax.gif
Reiktu,kad drekintu oda,nes sausa kuno oda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo luli: 21 gruodžio 2010 - 18:32
QUOTE(luli @ 2010 12 21, 19:31)
Ar yra bandziusiu siuos produktus;


Man bent jau ta rozine serija tik skaniai kvepia, o ant odos, tai nepatinka kaip skleidziasi kvapas - toks fefe.... schmoll.gif

Jei tik is siu dvieju, tai man vysniu skaniau kvepia, bet sausai odai siulyciau rinktis sviestuka, o ne losjona - zymiai daugiau drekins. Siaip jei ne tik dviem apsiribojant, tai TBS puslapyje galit pagal odos tipus paziuret kurie geriausiai tinka.
Atsakyti
QUOTE(luli @ 2010 12 21, 19:31)
Maroko roziu duso zele,ir maroko roziu kuno pienelis g.gif


Pati nebandžius, bet pažįstama dirba TBS parduotuvėj, sakė nieko gero..
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2010 12 22, 06:52)
Man bent jau ta rozine serija tik skaniai kvepia, o ant odos, tai nepatinka kaip skleidziasi kvapas - toks fefe....  schmoll.gif

Jei tik is siu dvieju, tai man vysniu skaniau kvepia, bet sausai odai siulyciau rinktis sviestuka, o ne losjona - zymiai daugiau drekins. Siaip jei ne tik dviem apsiribojant, tai TBS puslapyje galit pagal odos tipus paziuret kurie geriausiai tinka.

Aciu 4u.gif
Istikruju is TBS esu labai daug ka turejus,ir vis karts nuokarto gryztu prie sios produkcijos smile.gif
Sviesto kunui nenoriu-nes sunkiai susigeria,po pirties,taipviena kart i savaite galima,bet kai ryte nusiprausus norisi ,kad greitai kremas isdziutu,ytai todel ir noriu pienelio kunui.
Papildyta:
QUOTE(aistuliaa @ 2010 12 22, 12:19)
Pati nebandžius, bet pažįstama dirba TBS parduotuvėj, sakė nieko gero..

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(luli @ 2010 12 22, 14:11)


Na as tik sviestukus turiu is TBS (oda mano sausa), tai visi greitai susigeria - juk jo nereikia daug, o nusiprausi, issitepi, dar koki veida pasikremuoji (aisku ne sviestuku biggrin.gif ) ir jau galima rengtis. 4u.gif Teko turet losjona, piure ir pan, tai nepasakyciau, kad greiciau geresi, o drekinimo tikrai maziau - tik tam kartui. Gal tada jusu oda ir nera sausa, jei jums per sunkus sviestukai g.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2010 12 22, 16:51)
Na as tik sviestukus turiu is TBS (oda mano sausa), tai visi greitai susigeria - juk jo nereikia daug, o nusiprausi, issitepi, dar koki veida pasikremuoji (aisku ne sviestuku biggrin.gif ) ir jau galima rengtis. 4u.gif Teko turet losjona, piure ir pan, tai nepasakyciau, kad greiciau geresi, o drekinimo tikrai maziau - tik tam kartui. Gal tada jusu oda ir nera sausa, jei jums per sunkus sviestukai  g.gif

Istikruju oda sausoka,net pleiskanoja unsure.gif ,man po sviestuko pasitepus kuna,toks truputi riebumo jausmas yra,tai delto ir noreciau lengvesnio varianto 4u.gif .Ziuresiu,nuvaziuosiu i parduotuve,ir apsispresiu,pora variantu jau turiu galvoje,dar galvoju apie mango serija,turetu kvapas geras but,nes mango nesu turejus.Isvis pasiziurejus TBS puslapy,labai daug naujienu yra,todel ir sunku issirinkt,visko norisi smile.gif
Atsakyti
paskutiniu metu suprastejo sita produkcija, pirkdavau anksciau daug produktu, bet dabar is sviestai kunui visai kitos konsistencijos, toks jausmas,kad atskiedzia juos, nes anksciau tikri sviestai buvo, o dabar kazkokie vos ne losionai kunui
Atsakyti
QUOTE(*Anila* @ 2010 12 21, 18:37)
Zinoma,nera problemu  mirksiukas.gif
THE SPARKLER All over shimmer


Aciu 4u.gif Kaip noriu nerealiai, bet kad nerandu kur pirkt verysad.gif

QUOTE(luli @ 2010 12 22, 16:53)
Istikruju oda sausoka,net pleiskanoja unsure.gif ,man  po sviestuko pasitepus kuna,toks truputi riebumo jausmas yra,tai delto ir noreciau lengvesnio varianto 4u.gif .Ziuresiu,nuvaziuosiu i parduotuve,ir apsispresiu,pora variantu jau turiu galvoje,dar galvoju apie mango serija,turetu kvapas geras but,nes mango nesu turejus.Isvis pasiziurejus TBS puslapy,labai daug naujienu yra,todel ir sunku issirinkt,visko norisi smile.gif


Tai gal perdaug uztepat ir neisgeria pilnai. O siaip parduotuveje tikrai issirinksit, tuo paciu galesit pratestuot ir konsistencijas, ir kvapus. Nezinau kaip pas jus, bet cia norint parduotuveje ideda meginuku produktu, jei norisi (parduotuve turi indeliu ir i juos ideda is testeriu).
Atsakyti
QUOTE(morengiukas @ 2010 12 22, 18:07)
paskutiniu metu suprastejo sita produkcija, pirkdavau anksciau daug produktu, bet dabar is sviestai kunui visai kitos konsistencijos, toks jausmas,kad atskiedzia juos, nes anksciau tikri sviestai buvo, o dabar kazkokie vos ne losionai kunui

As kelis metus naudotu TBS sviestus, bet nepastebejau, kad pasikeistu konsistencija. Siaip nuo knapo priklauso riebesnis ar skystesnis bus sviestas.
Atsakyti
QUOTE(Gilded Butterfly @ 2010 12 20, 20:37)
o kokia reguliari korteles kaina? 4u.gif

35 Lt siaip kainuoja, kurios gali panaudoti per savo gimtadienio menesi, su akcija 17,5 Lt 4u.gif
Atsakyti
Matet UK jau isejo 400 ml sviestai? bigsmile.gif
http://www.thebodysh...;prdcode=76463m
Atsakyti