Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(W*S:* @ 2010 09 02, 10:16)
O kaip gaivinamasis purškiklis kojoms su pipirmėte arba losjonas? Kaip atgaivina kojas?  blush2.gif

Man losjonas kojų- šiaip sau, turbūt daugiau nepirkčiau, bet purškiklis- puikus, pirksiu vasarai vėl, labai atgaivina ir atšaldo pavargusias pėdas ir blauzdas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kavute @ 2010 09 03, 00:55)
bet purškiklis- puikus, pirksiu vasarai vėl, labai atgaivina ir atšaldo pavargusias pėdas ir blauzdas  thumbup.gif

drinks_cheers.gif puikus dalykas,tas purskiklis,puiki atgaiva pavargusioms kojoms,as vasaros metu ji laikau ne vonioje,o saldytuve,tai isvis.....be zodziu jausmas! wub.gif Turejau kelis,dabar dar turiu ir ateityje ji vel pirksiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina :): 03 rugsėjo 2010 - 13:48
Nes norėčiau įsigyt dėl šokių. Kadangi lankysiu vėl šokius, o žinau kaip kojas skauda, tai gal šis purškiklis atgaivintų po treniruočių. Tik nežinau ar bus tinkama žiemą naudot?
Papildyta:
Dar noriu paklaust ar kas naudojo TBS žvilgesio suteikianti losjoną su spanguolėm? Ir HOME FRAGRANCE OIL VERY VANNILA namams kvapą? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2010 08 26, 10:40)
gal kas bandet paakiu kremukus? kazin kokie atsiliepimai  4u.gif


QUOTE(NORIKA @ 2010 08 30, 09:28)
Turiu permatomą želė paakiams, tai galiu pasakyt - nemokėčiau nei 10Lt  schmoll.gif
Visiškai jokio efekto, jokio rezultato ir pan. Tepu kad tept, nes gavau dovanai, o išmest gaila  biggrin.gif  Bet pati tikrai nepirkčiau tokios bevertės priemonės, net ir jei kainuotų laaaaabai papigiai.... unsure.gif

siaip tai fainas vir. e., taip pat is nutriganics serijos dabar naudoju... irgi patinka..
o del paakiu tokios zeles permatomos, yra kas naudoja ir ziauriai patenkinti.. ne ryto negali be tos zeles.. tai va kiekvienam skirtingai.. geriau ceki butu dovanoje, o ne kosmetikos produktus.. ne viskas viesiems tinka smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Dar turiu klausimuką ar kas bandėt ALMOND NAIL AND CUTICLE PEN ?
Kadangi odelė aplink nagus sausoka , tai galvoju ar vertas grieko daiktas? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(W*S:* @ 2010 09 11, 17:03)
Dar turiu klausimuką ar kas bandėt ALMOND NAIL AND CUTICLE PEN ?
Kadangi odelė aplink nagus sausoka , tai galvoju ar vertas grieko daiktas? lotuliukas.gif

Vieeas geriausių produktų thumbup.gif Pabandžius be jo nebeišsiverčiu. Labai gerai odeles pamaitina, patogu naudot ir nešiotis, superinis daiktas good.gif
Atsakyti
QUOTE(Eularija @ 2010 09 02, 13:15)
Patinka lupdaziai, ypac siauroje metalineje tubeleje  thumbup.gif

turejau dvejus, viena paprasta issukama lupdazi, o kita - tubeleje su teptuku. Tai nekartosiu daugiau as ju blink.gif Nepatiko, nors tu ka doh.gif
Mano mylimiausi is the body shop yra kuno sviestai, losionai, duskes ir morkinis veido kremas 4u.gif
Atsakyti
Ar verti dėmesio tie TBS perliukai bronziniai? smile.gif
http://i280.photobuc...th/DSC02047.jpg
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 09 12, 18:02)
Ar verti dėmesio tie TBS perliukai bronziniai?  smile.gif
http://i280.photobuc...th/DSC02047.jpg


Man patinka, visam veidui gal per blizgu (gal del to, kad as sviesios odos), bet skruostams puikiai tinka.
Tik ju buna 2 rusiu, as turiu tamsesnius, blizgesnius.
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 09 12, 18:33)
Man patinka, visam veidui gal per blizgu (gal del to, kad as sviesios odos), bet skruostams puikiai tinka.
Tik ju buna 2 rusiu, as turiu tamsesnius, blizgesnius.


Caramel tai čia šviesesni ar tamsesni? g.gif
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 09 12, 18:33)
Man patinka, visam veidui gal per blizgu (gal del to, kad as sviesios odos), bet skruostams puikiai tinka.
Tik ju buna 2 rusiu, as turiu tamsesnius, blizgesnius.

sutinku, naudoju tik skruostams bronzinius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 09 12, 18:47)
Caramel tai čia šviesesni ar tamsesni?  g.gif

Mano pirkti pries daugiau nei metus, spalvos pavadinimas tikrai kitoks, bet nepamenu koks, o pasiziureti tik vakare galesiu.
Bet gal spalvu pavadinimai pasikeisti galejo g.gif
Man atrodo ju dangteliai dar skirtingi, mano toks blizgus, auksinis, tarsi folija paglamzyta aptrauktas (nemoku kitaip paaiskinti) ax.gif
Atsakyti