Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

gal skaitydama praleidau, iškart atsiprašau 4u.gif
gal kuri uzsisakinejat body TBS is uzsienio? nes man viena karta teko per tarpininke, gavosi tikrai pigiau, bet kuno sviestai buvo kazkokie labai skysti.
gal Jus zinot kokia gera vietele smile.gif
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 12 14, 16:25)
vaikams skirta serija manau jau netiks  mirksiukas.gif
Nemanau schmoll.gif biggrin.gif Na nebent 14-metes plaukams reikia ipatingos prieziuros.Bet tokie sampunai ir kondcionieriai,kaip tik jauniems labai zmoguciams,ne tik kudikiams.Jie yra svelnus,pati ploviau galva su juo ir man visai patiko biggrin.gif Bet man ne 14-iolika biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Anila*: 14 gruodžio 2010 - 16:10
QUOTE(mama_goda @ 2010 12 14, 16:50)
gal skaitydama praleidau, iškart atsiprašau  4u.gif
gal kuri uzsisakinejat body TBS is uzsienio? nes man viena karta teko per tarpininke, gavosi tikrai pigiau, bet kuno sviestai buvo kazkokie labai skysti.
gal Jus zinot kokia gera vietele  smile.gif

As uzsakineju is uzsienio per tarpininike.
Bet su sviestais viskas tvarkoj visada budavo, keista, kad jums skysti pasitaike g.gif

QUOTE(*Anila* @ 2010 12 14, 17:08)
Nemanau  schmoll.gif  biggrin.gif  Na nebent 14-metes plaukams reikia ipatingos prieziuros.Bet tokie sampunai ir kondcionieriai,kaip tik jauniems labai zmoguciams,ne tik kudikiams.Jie yra svelnus,pati ploviau galva su juo ir man visai patiko biggrin.gif Bet man ne 14-iolika biggrin.gif

14- meciu plaukai dazniausiai tokie pat kaip ir suaugsiuju, vaikiska prieziura jiems jau netinkama. Nebent su plaukais jokiu problemu nera.
Atsakyti
As,nemanau,kad 14 metu panai netinka vaikiski sampunai,nebent dazo plaukus ir ju netausoja,tada zinoma reikia pirkti dazytiems,issausejusiems ir besivelentiems plaukams sampunus.O siaip,vaikiskas sampunas dar nei vieniems plaukams nepakenke.
Atsakyti
QUOTE(*Anila* @ 2010 12 14, 21:17)
As,nemanau,kad 14 metu panai netinka vaikiski sampunai,nebent dazo plaukus ir ju netausoja,tada zinoma reikia pirkti dazytiems,issausejusiems ir besivelentiems plaukams sampunus.O siaip,vaikiskas sampunas dar nei vieniems plaukams nepakenke.

Kiek as save pamenu tai man pradejo smarkiai riebaluotis plaukai nuo ~11 metu, taip pat atsirado pleiskanos, skilinejo galiukai. Tad naudoti sampuno skirto vaikams tikrai negalejau. Dabar taip pat negaliu sampuno vaikams naudot, nesakau, kad jis kenkia, bet jis visiskai netinka ir neatlieka savo pagrindiniu funkciju.
Bet visu zmoniu plauku struktura skirtinga, todel kas tinka vienam gali netikti kitam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 12 14, 21:35)
Bet visu zmoniu plauku struktura skirtinga, todel kas tinka vienam gali netikti kitam  smile.gif
drinks_cheers.gif Butent! drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_goda @ 2010 12 14, 16:50)
gal kuri uzsisakinejat body TBS is uzsienio? nes man viena karta teko per tarpininke, gavosi tikrai pigiau, bet kuno sviestai buvo kazkokie labai skysti.


O kuriu kvapu sviestukai cia tokie skysti? Man paciai atrodo vysniu ir avieciu skystesni sviestukai nei kiti bandyti, bet ir ne skystimelis kaip kokio losjono. Niekad net nepagalvojau apie tai...
Atsakyti
beje, del sviestu ir tarpininkiu. Gink DIeve, nieko neapkalbu net nezinau konkreciai vardo, bet man pasakojo viena moteriske, kad pirko per tarpininke body shopa ir gavo irgi kazkokias prekes keistas. Paskui sitarde ta tarpininke, ir pasirode kad is tikruju tarpinike jos prekes uzsake ne is tinklapio, o pirko kazkur isparduotuveje, o toje isparduotuveje gali buti ir nevisai kokybiskos arba is galiojimo beiseinancios prekytes, va taip va ax.gif

bet siaip is tikruju vieni sviestukai yra kietesni, kiti minkstesni. Aisku ne skysti unsure.gif
bet tarkim kokie kakavos, kokosu ar shea sviestai net laikomi namie siltai nepakeicia savo konturu bonkutej, net paguldzius ja sonu nenuteka. Bet tarkim koks japonisku vysniu ar kokie vaisiniai gali sitaip nuteketi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smaliziu_feja: 15 gruodžio 2010 - 11:15
Siandien gyvai zejau skaistalus tuos apvalioj dezutei kur aistuliai patinka, tik kita spalva.. 04 zejau.. nu toooooki grazus.. o gal ten tie patys nzn biggrin.gif bet kauno tbs tik 2 spalvos buvo blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 16 gruodžio 2010 - 20:59
QUOTE(amber123 @ 2010 12 16, 21:55)
Siandien gyvai zejau skaistalus tuos apvalioj dezutei kur aistuliai patinka, tik kita spalva.. 04 zejau.. nu toooooki grazus.. o gal ten tie patys nzn biggrin.gif bet kauno tbs tik 2 spalvos buvo blink.gif


bėgau žiūrėti, mano 12 numeriukas, nu bet jie tikrai labai labai faini biggrin.gif wub.gif tik aš pamenu kai ieškojau kur spalvą pažiūrėt, kažkuriam Vilniaus TBS irgi mažai buvo spalvyčių, kelios tik smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 16 gruodžio 2010 - 21:13
QUOTE(aistuliaa @ 2010 12 16, 22:13)
bėgau žiūrėti, mano 12 numeriukas, nu bet jie tikrai labai labai faini  biggrin.gif  wub.gif  tik aš pamenu kai ieškojau kur spalvą pažiūrėt, kažkuriam Vilniaus TBS irgi mažai buvo spalvyčių, kelios tik smile.gif



jo jo, pas mus tik dvi.. unsure.gif nu jei pirksiu tai vis tiek ne is pardes.. biggrin.gif bet tekstura, tas svytejimas superinis.. labai wub.gif
Atsakyti
Gal žinovės pakomentuos... tik pradėjau šios formos kosmetiką naudoti ir nusipirkau veidui kremą, tokį
NUTRIGANICS™ SMOOTHING DAY CREAM - ODĄ LYGINANTIS DIENINIS KREMAS

Tai labai jau keistas kvapas, panašus gal į vaistų ar kokio chemikalo (man nelabai patinka blink.gif ) Gal kas turėjot tokį kremą, kaip jums kvapas?
Atsakyti