Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

gal as busiu ne i tea bet man nerealus ranku kremas yra hemp ar kaip vadinas, tai ziauriai geras thumbup.gif thumbup.gif , o duso zele irgi neblogi, tie kuno sviestukai irgi super smile.gif
Atsakyti
QUOTE(just11 @ 2010 12 02, 19:07)
gal as busiu ne i tea bet man nerealus ranku kremas yra hemp ar kaip vadinas, tai ziauriai geras thumbup.gif  thumbup.gif , o duso zele irgi neblogi, tie kuno sviestukai irgi super smile.gif

Turiu ta ranku krema,jei apie kanapiu kalbat man jis nevertas tokiu pinigu. blush2.gif
Atsakyti
man labai patiko tas ranku kremas smile.gif
Atsakyti
kiek as zinau, ji perkan net vyrams, dirbantiems statybose ziema, nes joks kitas sitaip nepadeda sutvarkyti ranku.. tai jei jau statybinius darbus dirbantiems padeda, dar ir vyriskom rankom, nemanau, kad blogiau veiktu moteriskas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2010 12 05, 11:49)
Turiu ta ranku krema,jei apie kanapiu kalbat man  jis nevertas tokiu pinigu.  blush2.gif
Mano ranku oda nera labai sausa,tai man uztenka ir ne tokio riebaus kremo,bet mano mamai,Hemp ranku kremas pats geriausias pasaulyje! biggrin.gif
Atsakyti
Na tas Hemp (kanapiu) ranku kremas isties yra labai geras tokiu sezonu kaip dabar. Neveltui ir paciame TBS tinklapyje rasoma, kad tai pati perkamiausia preke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rutellee @ 2010 12 07, 00:22)
Na tas Hemp (kanapiu) ranku kremas isties yra labai geras  tokiu sezonu kaip dabar. Neveltui ir paciame TBS tinklapyje rasoma, kad tai pati perkamiausia preke smile.gif

Pirmiausia pagalba rankom saltu metu laiku yra taukmedzio 100% sviestas 4u.gif
Atsakyti
Gal kas zinot kada tbs kortele buna uz puse kainos? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Black&White @ 2010 12 07, 01:13)
Gal kas zinot kada tbs kortele buna uz puse kainos?  4u.gif



Kai tik akcija paskelbia tokia... Siaip tai visa gimtadienio menesi (gali ir vyro, mamos, vaiko...) duoda nemokamai. Aisku, jei nepanaikino tokio dalinimo mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas,
labai susidomėjau šia kosmetika, tik labai idomu pasidarė kur galima jos pigiau nusipirkti, nes parduotuvese, tai kainos kosmines verysad.gif
Atsakyti
Laukiu parkeliaujant kuno sviestuku ir veido kremuku. Gal kas naudojo sios serijos kremus veidui (night ir day)? Kokie butu atsiliepimai?
user posted image
Ir dar seruma gal kas naudojo?user posted image
Atsakyti
QUOTE(papantina @ 2010 12 08, 18:50)
Labukas,
labai susidomėjau šia kosmetika, tik labai idomu pasidarė kur galima jos pigiau nusipirkti, nes parduotuvese, tai kainos kosmines verysad.gif


Prašyti kontaktų, tų, kurios platina LT arba užsisakyti iš užsienio unsure.gif
Atsakyti