Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

Gal kas atsiliepimu apie 'Delipscious' lupdaziukus turi? Kaip spalvos? Ar nesausina lupu, ar graziai tepasi? Gal zinot kokia kainyte ju pas pardavinejancias paneles (labai nenoriu isbandinejant pirktis pilna kaina)?
user posted image

Va prisiminiau kvapa, kurio pakest negaliu - roziu (berods pavadinimas su Maroku): indelyje pasakiskai skaniai kvepejo jis man, bet ant odos pabandzius didziausia smarve. Taip ir norejosi kuo greiciau begt namo ir nusipraust doh.gif
Atsakyti
user posted image

gal kas turit? Kaip laikosi kvapas?
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 11 20, 18:10)
user posted image

gal kas turit? Kaip laikosi kvapas?


As esu turejusi, neilgai man kvapas laike, nepatinka man TBS kvepaliukai schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nature: 21 lapkričio 2010 - 20:51
QUOTE(shopingas @ 2010 11 19, 21:42)
Turiu si lupdaziuka,mano spalvytes numeriukas 01 Sheer Lychee user posted image Nepasakyciau,kad man jis patinka,antro tikrai nepirkciau.Kad dziovintu lupas nepastebejau,tepasi lengvai,bet labai greitai,kazkaip nusivelia,subega i lupu raukleles,zodziu nieko doro man is sio lupdazio.Tos pacios serijos balzamas lupu irgi nepatiko,stai sis:
user posted image
Pas mane jis buvo 02 Watermelon Crush user posted imagespalvos,atidaviau draugei,nes va jis butent,man labai dziovino lupas,po kiek laiko lupos kazkokios karcios palikdavo.....nepatiko man Delipscious priemones. wink.gif

Atsakyti
smile.gif+2010 11 23, 00:14-->
QUOTE(Lina smile.gif @ 2010 11 23, 00:14)
QUOTE(shopingas @ 2010 11 19, 21:42)
Turiu si lupdaziuka,mano spalvytes numeriukas 01 Sheer Lychee ...


Aciu uz nuomone - nebenoriu jo jau... 4u.gif O domino butent ta spalva kaip ir jusu tureta.
Atsakyti
shopingas,gali pabandyti pacioje parduotuveje,kiekvienam skirtingai 4u.gif Bet as nebesikartosiu su siuo lupdaziuku ax.gif
Atsakyti
Kokios nuomones apie sia pudra
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Anila* @ 2010 11 23, 22:02)
shopingas,gali pabandyti pacioje parduotuveje,kiekvienam skirtingai  4u.gif  Bet as nebesikartosiu su siuo lupdaziuku ax.gif


As kazkaip nemegstu lupu priemoniu parduotuvej bandyt... ax.gif Nebent Sephoroj, kur teptukai vienkartiniai yra, kur alkoholis ir pan, bet ir tai ne visada vilioja.....
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 11 26, 23:25)
Kokios nuomones apie sia pudra
user posted image



nu man jis visai nieko as retokai tenaudoju bet grazei pasidengia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2010 11 27, 03:34)
As kazkaip nemegstu lupu priemoniu parduotuvej bandyt...  ax.gif Nebent Sephoroj, kur teptukai vienkartiniai yra, kur alkoholis ir pan, bet ir tai ne visada vilioja.....
drinks_cheers.gif Tikrai ne itin malonu tepti lupdazi,kuris yra viesame stende unsure.gif

Kas del krempudros,tai man ji nepatiko.Ji,jeigu neklystu yra dvieju rusiu :
1.Moisture Foundation SPF15
2.Oil Free Balancing Foundation SPF 15
Turejau antraja,tai man nepatiko.Veidas labai greitai pradedavo blizgeti,nemaskuoja gerai,suteikia ne sviezumo pojuti veidui,bet kaukes.
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 11 26, 23:25)
Kokios nuomones apie sia pudra
user posted image


Mano oda normali, pudra labai ją išdžiovino, rekomenduočiau nebent jei oda riebi...
Atsakyti
QUOTE(Lyyja Marija @ 2010 12 01, 20:03)
Mano oda normali, pudra labai ją išdžiovino, rekomenduočiau nebent jei oda riebi...
mado oda misri,bet man po sios pudros,dar labiau veidas blizgedavo.
Atsakyti