Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

aistuliaa,va greifruktu,kuno sviestas,man labai net nepatiko,man jis kazkoki prakaito kvapa turi,labai nemaloniai kvepia(jeigu,taip galima pasakyti hihihi.gif )
Atsakyti
smile.gif+2010 11 11, 22:49-->
QUOTE(Lina smile.gif @ 2010 11 11, 22:49)
aistuliaa,va greifruktu,kuno sviestas,man labai net nepatiko,man jis kazkoki prakaito kvapa turi,labai nemaloniai kvepia(jeigu,taip galima pasakyti hihihi.gif )


Aisku, aciu.
As vis dziaugiuosi savo skaistalais, nu tokie faini cool.gif
Atsakyti
Norėjau paklaust, ar esat kuri bandžius TBS tušą "Big and Curvy". Kokie atsiliepimai?
user posted image
Atsakyti
blogesnio tuso neesu turejusi,panaudojau vos savaite ir stovi kosmetinej,kita nusipirkau.....man jis bira,negraziai dazo,jeigu esu su krempudra,tai lieka anspaudai ant voku,sunkiai nusiplauna....zodziu,niekam tikes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina :): 15 lapkričio 2010 - 20:12
QUOTE(Lyre @ 2010 10 19, 10:48)
Man paciai keista. As nustojau naudoti, kad patikrinti, ar tikrai nuo jo. Kelias savaites nenaudojau, paskui viena karta panaudojau, ir kita diena prasau, nezejimas nepakenciamas. Mano jautri odna, gal is pradziu kentejo, o paskui pagalvojo, o ne velnio. )))


TBS sviestai man tinka ir patinka, bet tkeo turet Victoria's Secret sviestu ir losjonu, tai va kelis kartus buvo nieko, o po to naktim pabusdavau arba vyras pazadindavo, nes kasydavausi kojas per miegus (as kuna krmeu tepu vakare ir kartais dar ryte). Tai po keliu kartu supratau kas kaip ir nuo ko. doh.gif Sunaudojau likusius VS produktus rankoms ir jokiu problemu nebuvo, bet va kojas, tai ziauriai niezedavo.
Papildyta:
QUOTE(Tiffany @ 2010 10 16, 10:40)
o kad i tema butu - isigyjau Shea Body Scrub, tai net nezinau ar jis man patinka, nes naudojasi tikrai netaupiai, o kaina atitinkamai didele  ax.gif esu turejusi kur kas geresniu sveitikliu uz zymiai mazesne kaina, tiesiog kai parduotuveje pabandziau, tai patiko, kad tirstas  unsure.gif oda po jo buna pakankamai svelni  ax.gif


Turejau kelis TBS sveitiklius, bet man jie neskalsus - megstu as taip riebiau produktus naudot, o ne po truputi, tai vysniu sveitiklis turbut tik kokiems 5 kartams bebuvo.... ax.gif Bet siaip smagus ir kvapai skanus. Tik neverta pirktis uz ta kaina - galima i duso zele kazka isimaisyt, kad kartu sveitiklsi butu ar paciai pasidaryt.

Uztai sviestai man nepamainomi - turbut vienintelis dalykas ka perku is TBS nuolat (nors vis sau pasizadu, kad duagiau nebepirksiu). 4u.gif Dar namams kvapai patinka, tik ne taip daznai naudoju, tai skalsus be galo. thumbup.gif

smile.gif+2010 10 16, 19:39-->
QUOTE(Lina smile.gif @ 2010 10 16, 19:39)
Idomu.... ax.gif  Kodel? 4u.gif


Turbut todel, kad TBS produktuose kvapu yra, o jie gali jautrint oda.
Atsakyti
smile.gif+2010 11 15, 21:10-->
QUOTE(Lina smile.gif @ 2010 11 15, 21:10)
blogesnio tuso neesu turejusi,panaudojau vos savaite ir stovi kosmetinej,kita nusipirkau.....man jis bira,negraziai dazo,jeigu esu su krempudra,tai lieka anspaudai ant voku,sunkiai nusiplauna....zodziu,niekam tikes 4u.gif


ačiū už paprotinimą 4u.gif jau labai gundžiausi pirkti, kažkaip susišvietė, kad gal neblogas būtų. gerai, kad čia užklausiau smile.gif
Atsakyti
Reff,su drauge kartu ji nusipirkome,ir abiems labai nepatiko,tikrai uz tokia kaina gali nusipirkti 100 kart geresni ax.gif
Atsakyti
Labai faina "skani" kosmetika. Labai patinka visi sviestukai, dušo priemonės. Kvapai super, oda tampa švelni.
Atsakyti
smile.gif+2010 11 11, 22:03-->
QUOTE(Lina smile.gif @ 2010 11 11, 22:03)
eglute-2002 bet tas,Face&Body brush,jau bus skruostams manau per dydelis g.gif


Man patinka jis, nei kiek neperdidelis biggrin.gif , turiu visus tuos sepetelius is TBS 4u.gif Tai skaistalu stovi, o va tas Face&Body brush... thumbup.gif
Atsakyti
atidaviau vyrui naudot avietini sviesta, nu tokia man jo smarve doh.gif , tikra sintetika, tai vakar pasitepe vakare kojas ir rankas, tai nakti pora kart buvau prabudus vien nuo to kvapo doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
Buvau parduotuveje pauostinet nauju sventiniu kvapu - tiksliau apelsininis labiausiai viliojo, bet jo nebuvo net g.gif Tai spanguoliu patiko visai, bet ne tiek, kad vertas pirkimo butu, o vaniles nelabai man... O keisciausia, kad paklausus konsultantes apie apelsinini, ji man satsuma pradejo rodyt. As jai sakau, kad cia is svnetinio leidimo, tai ji sako tik du turim, apie apelsinini ne nezino doh.gif O pati jau neturejau ka pridurt, nes tik prabegom TBS puslapi varciau, neprisiminiau tiksliai to apelsinu pavadinimo ir paskui pamasciau, kad gal ten tik koks internetinis leidimas ar pan, nu gal kazka maisau, tai nebesigilinau.... ax.gif

QUOTE(eglute-2002 @ 2010 11 19, 11:25)
Man patinka jis, nei kiek neperdidelis  biggrin.gif , turiu visus tuos sepetelius is TBS 4u.gif Tai skaistalu stovi, o va tas Face&Body brush...  thumbup.gif


Man didysis TBS per didelis skruostams - na pakenciamas, jei tik viena spalva tepama ir nesvarbu kaip. Bet jei skaistalai ryskesni ar norima koncentruociau, konkreciau uztept, tai jis tikrai nepatogus, nes didelis, platus. Nors skaistalu TBS man nera super duper, nes per daug koncentruoti sereliai ir noretusi jo ne tokio plokscio, o pustesnio. Bet siaip jis tikrai geras. O vat seseliu nepatiko man TBS sepeteliai - labai prastai dazo.


QUOTE(shemsa @ 2010 11 19, 12:01)
atidaviau vyrui naudot avietini sviesta, nu tokia man jo smarve doh.gif , tikra sintetika, tai vakar pasitepe vakare kojas ir rankas, tai nakti pora kart buvau prabudus vien nuo to kvapo  doh.gif  schmoll.gif


O man avietinis vienas is skanesniu kvapu. Senokai jau visus uosciau, bet iki siol patike tik avieciu, vysniu, braskiu (bet sio persisotinau ir jau per saldu ir nebenoriu daugiau). Na ir citrinu (tik kolkas dar ant kuno nebandzius, bet sandeliuke stovi) bei alijosiaus su braskiu ir vaniles kvapais sumaisytas (parduotuveje imaiso norimo kvapo). Bet vistiek jie tokie stiprus kvapai, nors ir ilgai neislieka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 19 lapkričio 2010 - 18:58
QUOTE(eglute-2002 @ 2010 11 19, 11:25)
Man patinka jis, nei kiek neperdidelis  biggrin.gif , turiu visus tuos sepetelius is TBS 4u.gif Tai skaistalu stovi, o va tas Face&Body brush...  thumbup.gif
nusipirkau ir as ji ,bet ne skruostam,o pudrai sausai,super man jis,patiko 4u.gif
Atsakyti