Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

Gal kuri nors bandėt Radiant Highlighter? Va toks user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurguze: 08 lapkričio 2010 - 09:24
http://lh5.ggpht.com....jpg?imgmax=800

Laukiu šių skaistalų 12 numeriuko, išbandžiau parduotuvėje, spalva nereali pasirodė wub.gif
Atsakyti
Išbandžiau jau kelis kartus savo šepetuką kreminei pudrai, atsiliepimai tik geriausi, minkštas, švelnus ir apskritai kažkoks patogus laugh.gif
nelabai turiu su kuo lyginti, nes iki šiol kreminei pudrai turėjau tik CS šepetuką, tai TBS nepalyginamai geresnis man atrodo wink.gif
Atsakyti
Reikalinga skubi konsultacija: gal kas bande Nature's Minerals™ Bronzer? Niekaip nerandu info ar ji neturi blizguciu ir ar nebusiu kaip kaledine eglute smile.gif ACIU
Atsakyti
QUOTE(French @ 2010 11 08, 17:45)
Reikalinga skubi konsultacija: gal kas bande Nature's Minerals™ Bronzer? Niekaip nerandu info ar ji neturi blizguciu ir ar nebusiu kaip kaledine eglute smile.gif ACIU

ne neturi blizguciu smile.gif
Atsakyti
aistuliaa drinks_cheers.gif As irgi nelabai turiu su kuo lyginti si sepetuka,bet man jis geras,o jau ir ranka igudo,teptis su juo,ruozu jau isvengiu biggrin.gif Pries tai tepdavausi su pirstu galiukais,bet nepaliginamai geriau su sepeteliu,geriau pasiskirsto,lengviau visus veido islenkimus prieiti smile.gif
Nusipirkau,dar stai si,skaistalam sepetuka....smagus irgi,minkstas,tik man galedu buti truputi daugiau seriuku.

user posted image
Atsakyti
smile.gif+2010 11 08, 19:37-->
QUOTE(Lina smile.gif @ 2010 11 08, 19:37)
aistuliaa  drinks_cheers.gif  As irgi nelabai turiu su kuo lyginti si sepetuka,bet man jis geras,o jau ir ranka igudo,teptis su juo,ruozu jau isvengiu biggrin.gif Pries tai tepdavausi su pirstu galiukais,bet nepaliginamai geriau su sepeteliu,geriau pasiskirsto,lengviau visus veido islenkimus prieiti smile.gif
Nusipirkau,dar stai si,skaistalam sepetuka....smagus irgi,minkstas,tik man galedu buti truputi daugiau seriuku.

user posted image


Daugiau seriuku turi didysis TBS sepetelis - Face&Body brush mirksiukas.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 11 08, 19:37-->
QUOTE(Lina smile.gif @ 2010 11 08, 19:37)

Nusipirkau,dar stai si,skaistalam sepetuka....smagus irgi,minkstas,tik man galedu buti truputi daugiau seriuku.

user posted image

As irgi turiu si sepetuka, patinka man jis, tik man gal vos mazesnio noretusi, nes kartais per placiai uztepu ax.gif
Atsakyti
Gavau zinute, kad lapkricio 12 ir 13 dienomis bus "Love Your Body" dienos, kuriu metu viskam bus taikoma 20% nuolaida ir 50% nuolaida vienai kuno serijai: 12 diena (penktadieni) moringu serijai, o 13 diena (sestadieni) greipfrutu serijai. tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(French @ 2010 11 08, 17:45)
Reikalinga skubi konsultacija: gal kas bande Nature's Minerals™ Bronzer? Niekaip nerandu info ar ji neturi blizguciu ir ar nebusiu kaip kaledine eglute smile.gif ACIU


Maciau ja parduotuveje, konsultante demonstravo kaip naujiena. Ji graziai labai dengiasi, atrodo naturaliai, ypac tiko tai merginai, kuriai rode, nes ji siek tiek idegus. Man pasirode, kad bronzantas siek tiek blizga.
Atsakyti
QUOTE(Giedruzele @ 2010 11 11, 11:25)
Gavau zinute, kad lapkricio 12 ir 13 dienomis bus "Love Your Body" dienos, kuriu metu viskam bus taikoma 20% nuolaida ir 50% nuolaida vienai kuno serijai: 12 diena (penktadieni) moringu serijai, o 13 diena (sestadieni) greipfrutu serijai.  tongue.gif
Papildyta:
Maciau ja parduotuveje, konsultante demonstravo kaip naujiena. Ji graziai labai dengiasi, atrodo naturaliai, ypac tiko tai merginai, kuriai rode, nes ji siek tiek idegus. Man pasirode, kad bronzantas siek tiek blizga.


Taip, bronzine rutuline pudra turi svytejima, suteikia grazu naturalu idegi. Bet ji neblizga, kaip su blizguciais... biggrin.gif
Atsakyti
eglute-2002 bet tas,Face&Body brush,jau bus skruostams manau per dydelis g.gif
B.r.i.u.n.e.t.e,o matot,kaip skirtingai.....man per mazas,tau per dydelis biggrin.gif Man,tai kazkaip reikia prie kiekvieno sepetelio priprasti,kol ismokstu,kaip ir kuo graziau padengt...nesvarbu ar seselius,ar skaistalus ar pudra ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Giedruzele @ 2010 11 11, 11:25)
Gavau zinute, kad lapkricio 12 ir 13 dienomis bus "Love Your Body" dienos, kuriu metu viskam bus taikoma 20% nuolaida ir 50% nuolaida vienai kuno serijai: 12 diena (penktadieni) moringu serijai, o 13 diena (sestadieni) greipfrutu serijai.  tongue.gif


O kokia kaina parduotuvej sviestu dideliu? Nesu pati pirkus. Gal pigiau nei pas platintoja iseis, kai 50 proc. nuolaida? Tik moringu jau 2 k esu turejus, pabodes siek tiek kvapas, nors ir labai skanus. idomu kaip greipfruktai smile.gif
Atsakyti