Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

Kokia atsiliepimai apie šepetuką skystai pudrai?
Atsakyti
Labai fainas,minkstas,malonus 4u.gif Bet vistiek,issitepus juo krempudra,dar palyginu ja arba kempinele,arba pirstu galiukais,as gal nemoku tept zmoniskai,arba nezinau kas,nes man lieka tokie bruksneliai doh.gif biggrin.gif Tai,bet kuriuo atveju juos reikia islyginti.
Atsakyti
smile.gif+2010 10 29, 18:34-->
QUOTE(Lina smile.gif @ 2010 10 29, 18:34)
Labai fainas,minkstas,malonus 4u.gif  Bet vistiek,issitepus juo krempudra,dar palyginu ja arba kempinele,arba pirstu galiukais,as gal nemoku tept zmoniskai,arba nezinau kas,nes man lieka tokie bruksneliai  doh.gif  biggrin.gif  Tai,bet kuriuo atveju juos reikia islyginti.

gal jus labai daug pudros emat? Nes siaip man jokiu dryziu nelieka ax.gif
Atsakyti
B.r.i.u.n.e.t.e,nu,kad ne unsure.gif Mano pudra su dozatoriumi,vienas paspaudima ir sociai uztenka,bet gal as nelabai moku dar juo naudotis biggrin.gif Nes ne taip ir senai pradejau ji naudoti,gal 2-3 savaites mazdaug.Tepdavau visad su pirstu galiukais,bet kai pirkausi krempudra pardaveja patare naudoti sepetuka,nes taip tipo lengviau paskirstyti pudra ir prieiti visus veido islenkimus.
Nieko! irnesakyk.gif Dar ismoksiu. ax.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 10 29, 19:02-->
QUOTE(Lina smile.gif @ 2010 10 29, 19:02)
B.r.i.u.n.e.t.e,nu,kad ne  unsure.gif  Mano pudra su dozatoriumi,vienas paspaudima ir sociai uztenka,bet gal as nelabai moku dar juo naudotis biggrin.gif Nes ne taip ir senai pradejau ji naudoti,gal 2-3 savaites mazdaug.Tepdavau visad su pirstu galiukais,bet kai pirkausi krempudra pardaveja patare naudoti sepetuka,nes taip tipo lengviau paskirstyti pudra ir prieiti visus veido islenkimus.
Nieko! irnesakyk.gif  Dar ismoksiu. ax.gif

Mano pudros irgi su dozatoriais, bet as visada paspaudziu tik siek tiek, kad isbegtu nedidelis laselis, ir veida tepu dalimis, kitaip ji man isigeria greitai ir nespeju visur lygiai istepti blush2.gif
Gal mano budas ir nera geras, bet man taip patogu ir su sepeteliu man zymiai graziau pasiskirsto nei su pirstais smile.gif
Atsakyti
Na pabandysiu ir aš jį įsigyti, esu turėjusi kitos firmos, tai šiaip patiko, tikrai gražiau dengiasi nei pirštais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 10 29, 12:18)
Kokia atsiliepimai apie šepetuką skystai pudrai?


Man tai beprotiškia patinka, kokybė - superine, , toks mikštas, negaliu atsidžiaugti ;-)
Atsakyti
B.r.i.u.n.e.t.e ,pavyko ir man graziai issitepti,be jokiu ruozu! didis.gif Bet gal ir del to,kad krempudra pakeiciau,nes issitepe labai graziai ir lygiai wub.gif
As,su sepeteliu istapsnojau krempudra ant viso veido ir tada jau,kaip sakant "spaklevau" aukstyn-zemyn biggrin.gif Rezultatas,super! 4u.gif
aistuliaa ,o kaip tau sepetukas,ar patiko? 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 11 03, 00:59-->
QUOTE(Lina smile.gif @ 2010 11 03, 00:59)
aistuliaa ,o kaip tau sepetukas,ar patiko? 4u.gif


neišbandžiau dar, ryt gal, šiaip smagus atrodo, minštas, švelnus, tikiuosi patiks smile.gif
Atsakyti
Merginos, gal kas platinate tbs pigiau? noriu mamai kaledoms nupirkti veido seruma is kolekcijos Wise Woman, nes lietuvoje nebeprekiauja juo ;(
Atsakyti
QUOTE(melynasuknele @ 2010 11 08, 08:48)
Merginos, gal kas platinate tbs pigiau? noriu mamai kaledoms nupirkti veido seruma is kolekcijos Wise Woman, nes lietuvoje nebeprekiauja juo ;(

Uzklauskit del prekiu katalogo cia
http://www.manodrabu...ody-shop-pigiau
Atsakyti
QUOTE(melynasuknele @ 2010 11 08, 08:48)
Merginos, gal kas platinate tbs pigiau? noriu mamai kaledoms nupirkti veido seruma is kolekcijos Wise Woman, nes lietuvoje nebeprekiauja juo ;(


uzsakymai_jums@yahoo.com
4u.gif
Atsakyti