Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

Lina:) o gal pamenat jie buvo matiniai ar blizgus? 4u.gif
Atsakyti
laukianti stebuklo,matiniai daugiau,nes tokiem dar zvilgesiuka(highlighteri)tepu mirksiukas.gif Graziau,kai zandukai truputi zvilga. wub.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 10 20, 14:01-->
QUOTE(Lina smile.gif @ 2010 10 20, 14:01)



aciu aciu bigsmile.gif 4u.gif nu man tai grazu, kad ir roziniai.. ant skaistaliuku pvz patept bigsmile.gif
Atsakyti
Man graziau,kai truputi persikinio atspalvio yra,bet nieko,isnaudosiu ir siuos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Smaliziu_feja @ 2010 10 20, 15:22)
jei meginukas netiks, tikriausiai prekes ir nepirksite. Bent jau logiska butu pirma pabandyti o po to jau pirktis  mirksiukas.gif


Tas tai aisku. )) Tiesiog cia rase, perkant, galima paprasyti meginuko. O jei as nenoriu nieko pirkti? Taip neduos?
Atsakyti
QUOTE(Lyre @ 2010 10 24, 16:20)
Tas tai aisku. )) Tiesiog cia rase, perkant, galima paprasyti meginuko. O jei as nenoriu nieko pirkti? Taip neduos?


esu prasius, ir dave 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyre @ 2010 10 24, 16:20)
Tas tai aisku. )) Tiesiog cia rase, perkant, galima paprasyti meginuko. O jei as nenoriu nieko pirkti? Taip neduos?


duos duos biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas uostete apelsinu sviesta ir spanguoliu sviesta? Kaip kvapai, ar skanus? Noriu uzsisakyti bet nezinau kuri imti doh.gif doh.gif doh.gif gal kas turite parduoti, lauksiu i az ax.gif
Atsakyti
man asmeniskai spanguoliu niekada per daug nepatiko, o vat tas naujasis apelsinu labai skanus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ChinChin @ 2010 10 27, 18:19)
man asmeniskai spanguoliu niekada per daug nepatiko, o vat tas naujasis apelsinu labai skanus ax.gif

o ne toks kvapas kaip buvo tu mandarinu tariamu? tas tai toks erzinanciai jau buvo astrus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2010 10 27, 18:38)
o ne toks kvapas kaip buvo tu mandarinu tariamu? tas tai toks erzinanciai jau buvo astrus doh.gif


cia apie satsuma taip? ne, i satsuma jis nera pansus labai, nera to tokio saldumo erzinancio smile.gif gaivesnis.
Atsakyti
QUOTE(ChinChin @ 2010 10 28, 10:13)
cia apie satsuma taip? ne, i satsuma jis nera pansus labai, nera to tokio saldumo erzinancio smile.gif gaivesnis.

jojo, apie statsuma, buvau pamirsus pav doh.gif biggrin.gif tas pradziai pauoscis lyg kvepejo gaiviai,paskui pamenu erzindavo iki negalejimo biggrin.gif dar nei vienas taip sviestas neerzino doh.gif reiks kada pauostyt tu apelsinu ax.gif daba citrinu turiu...tain kvapas nieko..ale tepasi keistai labai smile.gif nesigeria kazkaip...reikia iiilgaaaiii trinti...toks kazkoks "sausas" tas sviestas g.gif
Atsakyti