Įkraunama...
Įkraunama...

Tyrimai, skiepai, vitaminai planuojant vaikelį

QUOTE(Lana33 @ 2011 02 02, 19:17)
Sveiki,as argi nezinau ,ar sirgau raudonuke,padariau mokamus tyr,ir paaiskejo,kad nesu sirgus,tai pasiskiepijau,bet man sake,kad 3men negalima pastoti,keista,kodel tau sake pusmieti,nes visi daktarai sako apie 3 men mastau.gif

Man sakė nuo 4 iki 6 mėnesių. Aš ir parašiau maksimumą smile.gif.
Skambinaus šiandien į endemiką dėl to tyrimo, sakė, galima bet kada atvažiuot ir padarys, tik kad atsakymų gali reikėti laukti iki dviejų savaičių. O be to, šiandien dar apsirgau, peršalau, tai manau, jog tyrimų darytis negalima sirguliuojant, o tai gal netaip parodys...
Galų gale dar gal ir nereikės tyrimų, nes mamą esu įpareigojus išsiaiškint kaip ten buvo, ar aš sirgau ar ne..

O jei vaikystėj buvau skiepyta, tai ar turiu imunitetą visam gyvenimui, ar ne? Nes kažkaip internete to nerandu.

Apskritai jaučiu, kad jau vien dėl mano peršalimo neišeis daryt leliuko... unsure.gif
Atsakyti
labas mergaites.
turiu jums klausimeli, tikiuosi galesit atssakyt. negaledama pastoti mazdaug metus pradejau darytis tyrimus. atlikus visus tyrimus pastojau smile.gif bet 8 savaite persileidau...
praejus kuriam laikui pasiemiau patyrinet tyrimu rezultatus ir ten radau kad prolactinas padidejes 688miu/l
progesteronas jei neklystu 21 CD1.0 nmol/l o 28 CD 16nmol/l
ir taip pat Androstenedione truputi padidejes 11.7 nmol/l
sakykit prasau ar sie rezultatai gali itakot pastojima ir persileidima? blush2.gif aciu labai
Atsakyti
Na ką, sužinojau, kad aš nei sirgau raudoniuke,nei kada buvau nuo jos skiepyta, tad teks pasiskiepyti ir tik vėliau daryti vaikelį rolleyes.gif .

O kaip daryti su folio rūgštimi, nes ją dabar geriu, dar liko du mėnėsiai gerti. Tai gerti toliau, ar nebegerti ir pradėti vėliau...

O skiepytis turbūt geriausia eiti, kai pasveiksiu, nes dabar sirguliuoju... doh.gif
Atsakyti
Ir dar norėjau paklausti kas skiepijotės nuo raudoniukės, ar skiepijotės tik nuo jos, ar trigubas skiepas buvo, kur nuo raudoniukės, tymų ir dar kažko? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kaubojey @ 2011 02 03, 17:02)
Ir dar norėjau paklausti kas skiepijotės nuo raudoniukės, ar skiepijotės tik nuo jos, ar trigubas skiepas buvo, kur nuo raudoniukės, tymų ir dar kažko?  g.gif

Sveiki,taip,cia trigubas skiepas,nes vien nuo raudonukes nera skiepo,as Endemike dariau,tai irgi sake 3 men negalima pastoti,o rusiskam saite isvis parasyta,kad 2 men negalima,o trecia menesi dar pliusuoja,kad apsidrausti,kad tikrai butum imunitetas mirksiukas.gif tai va,pas mane jau terminas i pabaiga,paskutinis menuo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lana33: 03 vasario 2011 - 22:33
QUOTE(kaubojey @ 2011 02 03, 15:33)
O kaip daryti su folio rūgštimi, nes ją dabar geriu, dar liko du mėnėsiai gerti. Tai gerti toliau, ar nebegerti ir pradėti vėliau...

Žiūrint kiek mėnesių po skiepų lauksi. Jei 3, tai tikrai neapsimoka folio nutraukti, jei 6, galėtum ir padaryti pertrauką.
Atsakyti
Aišku, dėkui už atsakymus 4u.gif .
Manau, jog visgi reikės padaryti folio rūgšties gėrimo pertrauką, kokį mėnesiuką, nes po skiepų lauksiu na ne šešis, bet kokius keturis mėnesius...
Per daug folio rūgšties irgi negerai.
Atsakyti
QUOTE(kaubojey @ 2011 02 05, 16:49)
Aišku, dėkui už atsakymus  4u.gif .
Manau, jog visgi reikės padaryti folio rūgšties gėrimo pertrauką, kokį mėnesiuką, nes po skiepų lauksiu na ne šešis, bet kokius keturis mėnesius...
Per daug folio rūgšties irgi negerai.

O ar kai buvot mazos neskiepijo nuo raudonukes? Skaiciau kaip tik siandien kad folio rugstis pakenkti negali. wink.gif P
Atsakyti
QUOTE(Coneja @ 2011 01 07, 22:01)
Skaiciau skaiciau cia kiek visos visko vartoja ir........... o niekas nebande pastot nevartoje nei folio rugsties nei vitaminu? Juk ir netyciukai kartais gaunasi smile.gif ...


Vitaminai, folio rugstis nepadeda pastoti. ax.gif 4u.gif

Galite paskaityti, kodel geriama folio rugstis (zinoma, galima jos ir negerti) - CIA 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žemyna_mėlynakė: 05 vasario 2011 - 19:26
QUOTE(Zemuogiuke @ 2011 02 05, 17:56)
O ar kai buvot mazos neskiepijo nuo raudonukes?  Skaiciau kaip tik siandien kad folio rugstis pakenkti negali. wink.gif P

Ne, neskiepyjo mažos, mama pasiėmė iš daktarės mano skiepų lapą, visi skiepai surašyti ir to nėra.

O aš buvau skaičiusi, kad per daug folio rūgšties negerai..
Atsakyti
QUOTE(kaubojey @ 2011 02 05, 23:54)
O aš buvau skaičiusi, kad per daug folio rūgšties negerai..

Gal ten buvo turima omenyje per didelės normos, nes dabar yra jau ir po 1000mg, nors rekomenduojama po 400mg per dieną rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 06 vasario 2011 - 00:01
QUOTE(ernesin @ 2011 02 06, 02:00)
Gal ten buvo turima omenyje per didelės normos, nes dabar yra jau ir po 1000mg, nors rekomenduojama po 400mg per dieną rolleyes.gif

Gali būti, nes dabar kaip tik ieškau, kur parašyta, kad per daug jos negerai, tai irgi kol kas randu, kad perdozavimas negerai:

http://gyvenimas.del...php?id=30555621

Bet vistiek aš nežinau, gal vertėtų padaryti pertrauką, nes šiaip gautųsi, kad geriu mėnesį, dar jei gersiu keturis mėnesius po skiepų, taijau bus 5 mėnesiai, ir dar neaišku ar iš pirmo ciklo pastosiu, tai dar kiek gerti reikės... Tai gali būti per daug gal?? Ir dar nėštumo metu gerti reikės. Tai užsigersiu aš tos rūgšties biggrin.gif.

Reikės pasikonsultuoti dar su daktare savo smile.gif.
Atsakyti