Įkraunama...
Įkraunama...

Tyrimai, skiepai, vitaminai planuojant vaikelį

Sveikos merginos planuojancios vaikiukus. Visos planuojancioms nestuke.gif patariu naudoti BUTINAI Vit. B6 ir zinoma folio rugsti. Vit B6 trukumas padidina nestumo toksikoze t.y. pykinima. B6 skonis bjaurus, as laukiuosi dabar, todel vit is vis gerti nebegaliu, nes viska isvemiu. Visi vitaminai smirda. Tik folio r. skrandyje islieka. Todel pradekit naudot kompleksinius vit ar atskirai B grupes vit kaip galima anksciau, kad sumazinti rytini pykinima.Zuvu taukai yra rekomenduojami naudoti tik nuo antro trimestro. Visoms linkiu sekmes.
Atsakyti
Kokią folio rūgštį vartoti: 400 ar 800 ? Kuo skiriasi jų poveikis ?
Atsakyti
QUOTE(Gule @ 2011 01 11, 18:04)
Kokią folio rūgštį vartoti: 400 ar 800 ? Kuo skiriasi jų poveikis ?


400 gert kiekvieną dieną, 800 - kasantrą
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 01 11, 19:17)
400 gert kiekvieną dieną, 800 - kasantrą


Ačiū! Anksčiau vartojau 400, bet šiandien vaistinėj tokios negavau, tai paėmiau 800 (ant pakuotės rašo, kad suagusiam kasdien po 1 tab.). Kuo žalingas perteklius ?
Atsakyti
QUOTE(Gule @ 2011 01 11, 19:23)
Ačiū! Anksčiau vartojau 400, bet šiandien vaistinėj tokios negavau, tai paėmiau 800 (ant pakuotės rašo, kad suagusiam kasdien po 1 tab.). Kuo žalingas perteklius ?

Geriau nepadauginti, kažkada buvo rašyta apie tai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gule @ 2011 01 11, 19:23)
Ačiū! Anksčiau vartojau 400, bet šiandien vaistinėj tokios negavau, tai paėmiau 800 (ant pakuotės rašo, kad suagusiam kasdien po 1 tab.). Kuo žalingas perteklius ?


apie neigiamą poveikį mažai kas žinoma, todėl siūlau nepadauginti, nes norma yra vis dėlto 400
Atsakyti
Merginos, nuoširdus ačiū už atsakymus 4u.gif Ir dar knieti sužinoti: kaip geriau vartoti (prieš valgį, valgio metu ar po) ?
Atsakyti
QUOTE(Gule @ 2011 01 11, 20:10)
Merginos, nuoširdus ačiū už atsakymus  4u.gif Ir dar knieti sužinoti: kaip geriau vartoti (prieš valgį, valgio metu ar po) ?


valgio metu
Atsakyti
QUOTE(sandira @ 2010 12 22, 16:43)


na viena atsakymuka galiu duoti is savo patirties: nustojus gerti kt (as naudojau kontraceptini zieda, bet tai tas pats), girdejau kad reikia nors pusmeti dar saugotis, kad issivalytu organizmas o tada jau pradeti arbuotis... as taip ir padariau, nuo liepos jau nebenaudojau kontraceptinio ziedo ir va gruodi jau nustojom saugotis smile.gif bet va folio rugsties anksciau nepradejau gerti, kvailele, pamirsau... siandien manau uzbegsiu po darbo i vaistine...


Šiandien buvau pas ginekologę. KT nebegeriu jau antras mėnuo, leliuką pradėsim daryti nuo vasario, nes nors šiom dienom man ciklo vidurys, bet pirmiau pasidarysiu tyrimus - dėl toksoplazmozės, nes katytę auginam jau metai, ir paėmė tepinėlį dėl vėžinių ląstelių.

Kas liečia dėl laiko tarpo po KT vartojimo ir pastojimo, tai man gydytoja sakė, kad nėra labai didelio skirtumo kiek laiko tu lauksi ir leisi organizmui valytis. Na bet čia turbūt yra didelis ginčitynas klausimas, kiekvienas gydytojas turi savo nuomonę.

Na ir dar nusipirkau folio rūgšties, pradėsiu geri, va kaip tik valgau - išgersiu. smile.gif
Atsakyti
[quote=kaubojey,2011 01 12, 20:07]
Šiandien buvau pas ginekologę. KT nebegeriu jau antras mėnuo, leliuką pradėsim daryti nuo vasario, nes nors šiom dienom man ciklo vidurys, bet pirmiau pasidarysiu tyrimus - dėl toksoplazmozės, nes katytę auginam jau metai, ir paėmė tepinėlį dėl vėžinių ląstelių.

O kas skyria tokius tyrimus dėl toksoplazmozės ? O tepinėlį dėl vėžinių ląstelių ? Na, aš katytę jau keletą metu auginu.
Atsakyti
[quote=Gule,2011 01 12, 21:18]
[quote=kaubojey,2011 01 12, 20:07]
Šiandien buvau pas ginekologę. KT nebegeriu jau antras mėnuo, leliuką pradėsim daryti nuo vasario, nes nors šiom dienom man ciklo vidurys, bet pirmiau pasidarysiu tyrimus - dėl toksoplazmozės, nes katytę auginam jau metai, ir paėmė tepinėlį dėl vėžinių ląstelių.

O kas skyria tokius tyrimus dėl toksoplazmozės ? O tepinėlį dėl vėžinių ląstelių ? Na, aš katytę jau keletą metu auginu.
[/quote]

Toksoplazmozes tyrima skyre ginekologe, nes pasakiau, kad katyte auginu.
O tepinėlis dėl vėžinių ląstelių.
Atsakyti
QUOTE(kaubojey @ 2011 01 12, 21:48)
Toksoplazmozes tyrima skyre ginekologe, nes pasakiau, kad katyte auginu.
O tepinėlis dėl vėžinių ląstelių.


Aha,ir man skyre kraujo tyrima, paziuret ar turiu imuniteta toksiplazmozei. Nes jei nera imuniteto,pravartu pasiskiepyti 4u.gif

Ir taip pat PAP tyrima paeme (onkocistologini), bet ji kasmet, bent jau man, vis tenka pasidaryti.

Atsakyti