Įkraunama...
Įkraunama...

Tyrimai, skiepai, vitaminai planuojant vaikelį

QUOTE(Jennifer @ 2011 07 08, 11:44)
Aš pasidariau ir hormonų tyrimus ir skydliaukės echo, viskas normaliai, kraujo tyrimas rodė hemoglobiną 130,daktarė sakė, kad gerai, tai ir tikiu. Bet paskaitinėjau, kad rekomenduojama pagerti geležį, tai galvoju gerti man ją ar ne  g.gif


negerk, geriau daržovių valgyk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 07 08, 11:02)
negerk, geriau daržovių valgyk smile.gif

bet kad daržovės pas mane daugiausiai perkamos iš parduotuvės, kai kas (agurkai pomidorai, salotos, svogūnai ir krapai) iš turgaus, bet argi juose yra geležies? g.gif Žinau kad braškėse yra ir tai sakčiau, kad jų grūdeliuose, kuriuos reikia gerai sukramtyti, o mes ar kramtome? Bet šiemet nelabai buvo ką ir kramtyti, net nepavalgiau normaliai braškių verysad.gif
Reikės daugiau valgyti burokėlių ir kalakutienos. Nors sako, kad iš mėsos geriausiai organizmas pasisavina geležį, net 20-40%, o iš daržovių - vaisių tik 2-10%. Ir kas įdomu, kad, pasirodo, kalakutienoje yra daugiau geležies nei jautienoje, kurią aš visada laikiau didžiausiu geležies šaltiniu. Daugiausia jos yra triušienoje, bet ne itin daug daugiau nei kalakutienoje ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 08 liepos 2011 - 12:58
QUOTE(Jennifer @ 2011 07 08, 13:54)
bet kad daržovės pas mane daugiausiai perkamos iš parduotuvės, kai kas (agurkai pomidorai, salotos, svogūnai ir krapai) iš turgaus, bet argi juose yra geležies?  g.gif

sako, kad iš mėsos geriausiai organizmas pasisavina geležį, net 20-40%


tai kad visose tavo išvardintose daržovėse yra geležies smile.gif na gal agurkuose nėra mastau.gif dar pridėk špinatus ir n kitų daržovių smile.gif

aš išvis nemanau, kad mėsa yra kažkuo naudinga žmogaus organizmui... bet tema ne apie tai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 08 liepos 2011 - 13:24
QUOTE(zuzla @ 2011 07 08, 13:24)
tai kad visose tavo išvardintose daržovėse yra geležies smile.gif na gal agurkuose nėra mastau.gif dar pridėk špinatus ir n kitų daržovių smile.gif

aš išvis nemanau, kad mėsa yra kažkuo naudinga žmogaus organizmui... bet tema ne apie tai smile.gif

Na jas ir valgau, špinatus kartais valgau, ne visada man jie patinka ax.gif
Ne į temą blush2.gif
Zuzla, kokios tavo gėlės wub.gif
Ir kryželiu siuvinėji wub.gif
Atsakyti
O del hormonu tyrimo - sakykit, kokius ten tiksliai tyrimus patartina atlikti? ziuriu endemike daug ten tu hormonu ax.gif Ir kokius verta atkreiti demesi ?
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2011 07 08, 16:32)
Zuzla, kokios tavo gėlės  wub.gif
Ir kryželiu siuvinėji  wub.gif


blush2.gif

QUOTE(annushka @ 2011 07 08, 18:06)
O del hormonu tyrimo - sakykit, kokius ten tiksliai tyrimus patartina atlikti? ziuriu endemike daug ten tu hormonu  ax.gif  Ir kokius verta atkreiti demesi ?


dėl to, kad ilgą laiką nepastoju, gydytoja patarė pasidaryti progesterono, prolaktino, liutropino ir folitropino tyrimus.. kadangi viskas beveik normoj, galvoju pasidaryti skydliaukės tyrimus, bet dėl jų, kaip sakiau, dar neišsiaiškinau g.gif arba reikia pas endokrinologą užsirašyt..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 09 liepos 2011 - 20:28
QUOTE(zuzla @ 2011 07 09, 20:27)
blush2.gif
dėl to, kad ilgą laiką nepastoju, gydytoja patarė pasidaryti progesterono, prolaktino, liutropino ir folitropino tyrimus.. kadangi viskas beveik normoj, galvoju pasidaryti skydliaukės tyrimus, bet dėl jų, kaip sakiau, dar neišsiaiškinau g.gif arba reikia pas endokrinologą užsirašyt..

O aš maniau, kad jie tie patys, kad į skydliaukės tyrimą įeina ir tie kuriuos tu suminėjai, turintys įtakos pastojimui unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2011 07 09, 23:14)
O aš maniau, kad jie tie patys, kad į skydliaukės tyrimą įeina ir tie kuriuos tu suminėjai, turintys įtakos pastojimui  unsure.gif


na juk nėra taip, kad ateini ir sakai, padarykit man hormonų tyrimus, ir jie neklausia kokių.. jų juk štai kiek yra - hormonai
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 07 10, 09:07)
na juk nėra taip, kad ateini ir sakai, padarykit man hormonų tyrimus, ir jie neklausia kokių.. jų juk štai kiek yra - hormonai

Manęs niekas neklausė, endokrinologė parašė lapeliuką, ant kurio aš nelabai ką ir supratau, nuėjau, padarė, kai buvo atsakymai pasakė, kad pakitimų nėra, viskas gerai, tai rami ir vaikštau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2011 07 10, 13:15)
Manęs niekas neklausė, endokrinologė parašė lapeliuką, ant kurio aš nelabai ką ir supratau, nuėjau, padarė, kai buvo atsakymai pasakė, kad pakitimų nėra, viskas gerai, tai rami ir vaikštau  blush2.gif


tai pati nepasidomėjai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 07 10, 12:39)
tai pati nepasidomėjai smile.gif

Tai kad ne dėl planavimo dariau, o dėl skydliaukės, tai ir nesidomėjau, ant lapelio nesupratau ką ten prirašė blush2.gif Nu jaučiuosi kvailai blush2.gif Tiek to, ką darysi, pati kalta kad nesiaiškinau. Labai tikiuosi, kad greitai pavyks prisišaukti gandrus, viskas bus gerai ir nereikės papildomų tyrimų wub.gif
Atsakyti
O kaip manot ar yra prasme daryti tuos hormonu tyrimus butent planuojant vaikeli, ar cia jau labiau aktualu toms, kurios nesulaukia gandro ? ax.gif

Renkuosi is Endemik sariasiuka tyrimu, kol kas apsisprendziau tik del toksoplazmozes ir citomegal viruso. Ir vis mastau del tu hormonu ar verta dabar sukti galva del ju g.gif Kaip manot mergaites ?
Atsakyti