Įkraunama...
Įkraunama...

Tyrimai, skiepai, vitaminai planuojant vaikelį

QUOTE(naujoke4 @ 2011 06 07, 14:11)
Mane irgi nustebino tokia dozė, kai pasakė bendrai  blink.gif
Nea  schmoll.gif ne dėl mano patirties liepė, o tai medicinė rekomendacija A, - B ir C ir kt rekomendacijos ginčijamos ir neįrodytos, o A jau net neginčijama, faktas ir tiek  ax.gif
Ji prieš 15 metų laukdamasi gėrė 400mg, kai užsienio kolegos gėrė tūkstančiais jau...



Laukiuosi ir gyvenu uzsienyje. Gydytojas dave folio rugsties Natal bien, ten kaip supratau reklaminiais tikslais, na tai as ja ir geriau. Kai pabaigiau nusipirkau kitokiu, nes bishki pigesnes. Ir visur po 400 mg ir parasyta kad nevirsyti dozes. Tai is kur jus istrauket kad uzsienyje tai jau moterys tukstanciais geria. Nesamone.
Atsakyti
As taip pat gyvenu uzsienyje. Pasakiau seimos gydytojui kad geriu multivitaminus, jis nieko daugiau papildomai nesake gert. Patare pasidaryti pilna kraujo tyrima.
Atsakyti
Mergaites, gal kuriai teko susidurti su privaciom klinikom - kur Vilniuje pigiau galima pasidaryti toxoplazozes ir citomegal viruso tyrimus ?
Planuojam nestuma ir galvoju kiek laiko iki pastojimo yra geriausia atlikti tuos tyrimus ? g.gif
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(annushka @ 2011 06 19, 21:20)
Mergaites, gal kuriai teko susidurti  su privaciom klinikom - kur Vilniuje pigiau galima pasidaryti toxoplazozes ir citomegal viruso tyrimus ?
Planuojam nestuma ir galvoju kiek laiko iki pastojimo yra geriausia atlikti tuos tyrimus ?  g.gif
4u.gif

klipedoje kiek ziurejau tai endemike pigiausius radau, gal ir vilniuje tas pats ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimantilija @ 2011 06 20, 22:16)
klipedoje kiek ziurejau tai endemike pigiausius radau, gal ir vilniuje tas pats ax.gif

Klaipėdoje siūlau darytis tik Sorpe, gal ten šiek tiek brangiau nei endemike, kuris žemesnio lygio yra...
Atsakyti
Sveikos busimos nestuke.gif ,
labai dziugu, kad planuojate is anksto ir atsakingai atliekate tyrimus - noriu tikrai visoms nuosirdziai palinketi pasidaryti toksoplazmozes ir citomegalo tyrimus pries pastojant 4u.gif taip sutaupysite laaaabai daug savo nerviniu lasteliu pacio nestuke.gif metu 4u.gif o ir vaikeliui gimus wink.gif
Rasau is patirties, nes antro nestuke.gif metu sirgau visa nestuma UMIA TOKSOPLAZMOZE nervu tai kainavo daug, laiku paskirtas gydymas ir rezutate gime sveikas mazylis tikiuosi (nors tyrimu dar daug laukia ateity, nes esam stebimi labiau nei kiti kudikiai). Taip kad siulau isvengti to viso nerimo ir asaru ir pasidaryti tuos tyrimus pries pastojant 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naujoke4 @ 2011 06 07, 16:11)
Ji prieš 15 metų laukdamasi gėrė 400mg, kai užsienio kolegos gėrė tūkstančiais jau...

Mano ginė iš Mažylio irgi sakė po 1000 mg gerti g.gif Man visą nėštumo periodą, MV - kol pastosiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Morfija @ 2011 06 23, 18:32)
Sveikos busimos  nestuke.gif ,
labai dziugu, kad planuojate is anksto ir atsakingai atliekate tyrimus - noriu tikrai visoms nuosirdziai palinketi pasidaryti toksoplazmozes ir citomegalo tyrimus pries pastojant  4u.gif taip sutaupysite laaaabai daug savo nerviniu lasteliu pacio  nestuke.gif metu  4u.gif o ir vaikeliui gimus wink.gif
Rasau is patirties, nes antro  nestuke.gif metu sirgau visa nestuma UMIA TOKSOPLAZMOZE nervu tai kainavo daug, laiku paskirtas gydymas ir rezutate gime sveikas mazylis tikiuosi (nors tyrimu dar daug laukia ateity, nes esam stebimi labiau nei kiti kudikiai). Taip kad siulau isvengti to viso nerimo ir asaru ir pasidaryti tuos tyrimus pries pastojant  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Labas, o toksoplazmozė - tai tyrimas iš kraujo ar ką kitą turi omenyje? CMV miegantis - taip pat priskiriama rizikos grupei? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naujoke4: 26 birželio 2011 - 11:53
Sveikutės, mergaitės, norėčiau jūsų patarimo.
Rytoj eisiu darytis tyrimų, paskaičiau jūsų temeles ir nusprendžiau, kad vertėtų pasidaryti citomegalo viruso, ureaplazmos, micoplazmos ir chlamidijų. vėjaraupiais esu vaikystėje prasirgusi, turiu net žymes tongue.gif O va dabar dvejoju dėl raudoniukės tyrimų, darytis man juos ar ne. Kad nesirgusi, tikrai žinau, skiepyta ar ne nepamenu, man atrodo, kad kai skiepyjo, aš nuo skiepo išsisukau, nes labai bijojau blush2.gif Bet kad ir būčiau skiepyta prieš tiek metų, skiepas nebegaliotų, nes gi yra jam duotas terminas ax.gif O skiepytis nuo jos aš nenoriu, nes nelabai žaviuosi skiepais, o ir planavimą reikėtų 3 mėnesiams atidėti. Taigi, ar verta tokiu atveju darytis tą raudoniukės tyrimą? g.gif Labai lauksiu jūsų patarimų, iš anksto dėkoju ax.gif
Atsakyti
aš nesiskiepyčiau smile.gif jei iki šiol nesusirgai šia liga, tai kokia tikimybė, kad per ateinančius mėnesius ja susirgsi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2011 07 05, 22:04)
Sveikutės, mergaitės, norėčiau jūsų patarimo.
Rytoj eisiu darytis tyrimų, paskaičiau jūsų temeles ir nusprendžiau, kad vertėtų pasidaryti citomegalo viruso, ureaplazmos, micoplazmos ir chlamidijų. vėjaraupiais esu vaikystėje prasirgusi, turiu net žymes  tongue.gif  O va dabar dvejoju dėl raudoniukės tyrimų, darytis man juos ar ne. Kad nesirgusi, tikrai žinau, skiepyta ar ne nepamenu, man atrodo, kad kai skiepyjo, aš nuo skiepo išsisukau, nes labai bijojau  blush2.gif  Bet kad ir būčiau skiepyta prieš tiek metų, skiepas nebegaliotų, nes gi yra jam duotas terminas  ax.gif  O skiepytis nuo jos aš nenoriu, nes nelabai žaviuosi skiepais, o ir planavimą reikėtų 3 mėnesiams atidėti. Taigi, ar verta tokiu atveju darytis tą raudoniukės tyrimą?  g.gif  Labai lauksiu jūsų patarimų, iš anksto dėkoju  ax.gif

Gerai, kad nusprendei pasidaryti minėtus tyrimus thumbup.gif
Jei buvai skiepyta, tai skiepas visam gyvenimui...jei dirbi su vaikais, patenki į rizikos grupę-tada verta skiepytis, o šiaip tai jau nelabai....o kad būtum tikra, rekomenduočiau apsilankyti pas infektologą (rodos taip jis vadinasi blush2.gif )...sėkmės tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naujoke4 @ 2011 07 05, 23:04)
Jei buvai skiepyta, tai skiepas visam gyvenimui...


schmoll.gif tik persirgus imunitetas įgaunamas visam gyvenimui, skiepas turi "galiojimo laiką"..
Atsakyti