Įkraunama...
Įkraunama...

Tyrimai, skiepai, vitaminai planuojant vaikelį

QUOTE(zitka86 @ 2011 03 23, 13:16)
o ka gert kad orgamizmas butu pasiruoses vaikuciui ir nepykintu? nes jauciu kad kai pastosiu nieko i burna negalesiu paimti  doh.gif  gal yra kokie vitaminai kad is anksto organizma aprupinti ir neuzvemciau visu kampu?  blush2.gif 


tik nereikia persistengti su tais vitaminais, o tai paskui vaikai viskam alergiški gimsta...
iš kur žinot, kad jus būtinai pykins? gal išvis visą neštumą padebesiais skrajojant praleisit? bigsmile.gif apie toksikozę nėštumo metu geriau paskaityti skyrelyje "aš nėščia" smile.gif
Atsakyti
kad pykins tai esu isitikinusi net 98% doh.gif o del persistengimo su vitaminais ir kad pirma reik su gydytoja pasikonsultuoti irgi zinau, bet pirma norejau su jumis pasikolsultuoti.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zitka86 @ 2011 03 23, 13:37)
kad pykins tai esu isitikinusi net 98%  doh.gif


iš kur toks įsitikinimas? smile.gif
turiu pažįstamų, kurias su pirmu vaiku pykino, su antru ne, ir atvirkščiai rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos,

man ginekologe liepe pasidaryti chlamidiju ir dar kazkokiu C.. tyrimus, nors niekuo nesiskundziu. Kazkaip abejoju tuo butinumu ir noriu paklausti, kaip kitoms? Ar darotes?
Atsakyti
QUOTE(Nuotaka22 @ 2011 03 29, 13:29)
man ginekologe liepe pasidaryti chlamidiju ir dar kazkokiu C.. tyrimus, nors niekuo nesiskundziu. Kazkaip abejoju tuo butinumu ir noriu paklausti, kaip kitoms? Ar darotes?


chlamidijos gali kad ir 5 metus sėdėt organizme ir niekuo nepasireikšti, bet pastojimui trukdyti.. aš dariausi
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 03 29, 10:02)
chlamidijos gali kad ir 5 metus sėdėt organizme ir niekuo nepasireikšti, bet pastojimui trukdyti.. aš dariausi


Gal gali placiau, ar jautei kazka, kokiu nors nusiskundimu turejai? Mes vakar vaziavome del ju tirtis, idomu, ka tureciau jausti jas turedama. g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 03 30, 15:33)
Gal gali placiau, ar jautei kazka, kokiu nors nusiskundimu turejai? Mes vakar vaziavome del ju tirtis, idomu, ka tureciau jausti jas turedama.  g.gif  4u.gif


na aš neturėjau, bet skaičiau ir gydytoja sakė, kad jokių pojūčių būti negali kelis metus
Atsakyti
O kur daretes chla- tyrima ir kiek kainavo? Ir ar ueroplazma ar kazkaip panasiai skambancius tyrimus irgi daret?
Atsakyti
QUOTE(Nuotaka22 @ 2011 03 30, 21:48)
O kur daretes chla- tyrima ir kiek kainavo? Ir ar ueroplazma ar kazkaip panasiai skambancius tyrimus irgi daret?


kartoju savo postą smile.gif

QUOTE(zuzla @ 2010 10 19, 13:15)
paskutinės naujienos iš mano stovyklos smile.gif LPL (chlamidijų, mikoplazmos ir ureoplazmos) tyrimas kainuos ~130 lt, o hormonų (prolaktino, liuteino (atrodo..) ir folikūlus formuojančio) tyrimas ~98 lt - čia poliklinikos kainos
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 03 30, 11:57)
na aš neturėjau, bet skaičiau ir gydytoja sakė, kad jokių pojūčių būti negali kelis metus


Aisku, aciu 4u.gif , bus matyti kaip pas mus, tikiuosi nera jos.
Atsakyti
Sveikutės, planuojančios smile.gif Aš naujokė šiame forume, tad tikiuosi jūsų supratimo, jei ką padarysiu ne taip biggrin.gif Tikiuosi, kad šauniai pabendrausim mirksiukas.gif Žodžiu mano situacija tokia, kad atsigaunu po persileidimo ir laukiu, kol gydytojas leis vėl planuoti mažylį nestuke.gif Kam teko iš jūsų susidurti su panašia situacija? g.gif
Atsakyti
QUOTE(naujoke4 @ 2011 04 04, 21:51)
Kam teko iš jūsų susidurti su panašia situacija?  g.gif


teko, o ką? man leido vėl bandyti pastoti po 3 mėn
Atsakyti