Įkraunama...
Įkraunama...

Tyrimai, skiepai, vitaminai planuojant vaikelį

QUOTE(rutelyte_5 @ 2011 02 24, 10:55)
Labas, nepykit jei ne čia rašau, bet iškilo toks labai svarbus klausimėlis... su vyru planuojame vaikelį. Gali būti, kad pavyko (dar teks savaitėlę palaukti, kad įsitikinčiau), bet kažkaip neramu pasidarė dėl vieno dalyko: vyras pasigavęs slogą, o man pradėjo skaudėti gerklę. Kaip manot, ar tai neturėtų įtakos vaikeliui? Jei kas su tuo susidūrėt, ar kažką girdėjot, būčiau dėkinga, jei atsakytumėt, galėčiau ramiau laukti...
Ačiū.


neprisigalvokit ligų ir viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
Laba diena gal galite patarti, planuojame vaikeli. Ir as geriu Folio rug, "Jamieson" 1,000mcg/1 mg taip parasyta. Ir jau baigiau sugerti viena pakuote tai geriau kokius 3 menesiu, ar dabar galima padaryti pertrauka ar gerti toliau? Ir cia ju toks stiprumas ar jie neperstiprus? Man tokius vaistineje patare gerti. Busiu labai dekinga uz atsakymus.
Atsakyti
QUOTE(raskila @ 2011 02 24, 13:58)
galima padaryti pertrauka ar gerti toliau?


galima daryt, galima ir ne, aš daryčiau, nes iš tikrųjų jie per stiprūs, nors pati negerčiau tokių, norma yra 400
Atsakyti
Tai va, kad vaistineje tokius man pasiule. Ir galvojau kad bus geri, ir dar turiu viena pilna buteliuka ju nusipirkus. O dabar pasirodo kad jie labai stiprus.Nezinau nej ka daryti;( Bet aciu uz patarimus.
Atsakyti
QUOTE(raskila @ 2011 02 24, 19:46)
Tai va, kad vaistineje tokius man pasiule. Ir galvojau kad bus geri, ir dar turiu viena pilna buteliuka ju nusipirkus. O dabar pasirodo kad jie labai stiprus.Nezinau nej ka daryti;(  Bet aciu uz patarimus.


gerkit kas antrą kas trečią dieną mirksiukas.gif
Atsakyti
o ka manote apie tai ? Cia raso kad 1 mg tai yra normalu
http://www.sveikaszm...r...&subtema=11
Atsakyti
Merginos, patarkit kokius vytaminus duoti vyrui? ax.gif Ar tiks kokie Wellmen? Ar yra geresniu planuojant vaikeli? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kzaze @ 2011 02 23, 09:00)
Pabandykit gerti valgio metu, juk taip net ant pakuotės rašo.


Sitai man nepasitvirtino, todel ir bandziau gerti po pietu, kas taip pat netiko, todel geriausia iseitis, man, gerti vakare, jau besiruosiant miegoti.
Atsakyti
labutis, mes pradėjom planuoti vaikuti , na tik pirma konsultaciją pas gine, tai aš ten ją gerokai visko klausiniėjau, kokius rekomnenduoja tyrimus daryti, tai pasiūlė, nuo raudoniukės, hepatito, ir pati išsikovojau toksoplozmozės tyrimą kad padarytų, ir tepinėlio paprašiau, sako tai keista, kad reikalauji mokamų tyrimų, nes dauguma jų atsisako:Dbeje už visus teko mokėti, nors esu apdrausta g.gif ir lb gerai pasėdėti eilėje pas ginę ilgiau tiek naudingos informacijos išgirstama bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pasauliosaule @ 2011 03 22, 12:40)
beje už visus teko mokėti, nors esu apdrausta g.gif


taip taip.. aš irgi dariausi daug tyrimų ir visi buvo mokami.. nemokami dabar turbūt tik bendras kraujo ir šlapimo dry.gif ai man atrodo dėl ŽIV padarė nemokamai
Atsakyti
sveikutes 4u.gif noriu tyliai pradet gert vitaminus ir ruostis leliukui po truputis tik va klausimukas ax.gif perskaiciau visus puslapiukus temos sitos,bet geriau tiesiai paklausiu kad nebeliktu klausimu.. o ka gert kad orgamizmas butu pasiruoses vaikuciui ir nepykintu? nes jauciu kad kai pastosiu nieko i burna negalesiu paimti doh.gif gal yra kokie vitaminai kad is anksto organizma aprupinti ir neuzvemciau visu kampu? blush2.gif kazka skaiciau apie B6 vitaminus, bet ar cia tiesa? o jei gersiu fal.rugsti dar galeciau gert kazka kita? nebus per daug? jei noriu pastoti rudeni ar ne per anksti man pradet ruostis su tais vitaminais? ax.gif pati manau kad nea, nes va pagersiu 3 men, padarysiu pertraukyte ir vel pagersiu, gerai cia mastau? 4u.gif patarkit man kaip naujokei jei kuri supratote ko noriu paklausti ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zitka86 @ 2011 03 23, 12:16)
sveikutes  4u.gif  noriu tyliai pradet gert vitaminus ir ruostis leliukui po truputis tik va klausimukas  ax.gif  perskaiciau visus puslapiukus temos sitos,bet geriau tiesiai paklausiu kad nebeliktu klausimu.. o ka gert kad orgamizmas butu pasiruoses vaikuciui ir nepykintu? nes jauciu kad kai pastosiu nieko i burna negalesiu paimti  doh.gif  gal yra kokie vitaminai kad is anksto organizma aprupinti ir neuzvemciau visu kampu?  blush2.gif  kazka skaiciau apie B6 vitaminus, bet ar cia tiesa? o jei gersiu fal.rugsti dar galeciau gert kazka kita? nebus per daug? jei noriu pastoti rudeni ar ne per anksti man pradet ruostis su tais vitaminais?  ax.gif  pati manau kad nea, nes va pagersiu 3 men, padarysiu pertraukyte ir vel pagersiu, gerai cia mastau?  4u.gif  patarkit man kaip naujokei jei kuri supratote ko noriu paklausti  ax.gif  4u.gif



labukas, zinok, cia kiekvienai skirtingai, vienas pastojus pykina , kitu ne. bet vitaminus vartot reikia, ir stengtis maitintis sveikai. as pati galiu pasakyt kad iki nestuke.gif valgiau viska ir visada o dabar beveik nieko negaliu imt i burna- pykina a dar koks velnias..
folio rugstis butina kad vystystusi leliuko smegenys ir veliau padeda formuotis placentai, per kuria tiekiamos visos butinos medziagos, leliaus vystymuisi. as iki pastojant geriau vit a c e zuvu taukus ir folio rugsti,
geriau patarciau pirma pasikonsultuot su savo gydytoja, ji tau viska issaikins mirksiukas.gif
Atsakyti