Įkraunama...
Įkraunama...

Tyrimai, skiepai, vitaminai planuojant vaikelį

QUOTE(kaubojey @ 2011 02 06, 00:22)
Gali būti, nes dabar kaip tik ieškau, kur parašyta, kad per daug jos negerai, tai irgi kol kas randu, kad perdozavimas negerai:

Manau galima drąsiai gerti tris mėnesius, po to padaryti kokio mėnesio pertraukėlę mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos planuotojos 4u.gif
Ech, as siame forume jau kuris laikas sedziu ir vis paskaitineju, nes ir pacia planavimas neramina ir norisi kad viskas butu ok.
Per metus pakeiciaus 4 ginekologes, ieskodama, kuri tiktu man ir kompetencija ir, kad susisneketume, kitaip sakant "auros" smile.gif
Kiekvienos is eiles ginekologes (kurios kartu yra akuseres) tiek privaciai, tiek "valdiskai" vaiksciodama vis klausiu, kokiu man vitaminu reikia, kokius vitaminus man reiktu gerti pries pastojant, tai visu gydytoju vienareiksmiskas budavo atsakymas ypac jau "darant" vaikuti JOKIU chemikalu nevartoti (chemikalus ivardija vitaminus, kurios organizmas gauna per piliules). O jei jau nori kazka vartoti, tai Vitaminu antioksidantu grupe: vitaminai CAE,zinkas ir dar kozkoks... nebepamenu doh.gif.
Kaip ne viena gydytoja yra pasakius, kiekviena karta jau ne pirma desimtis metu uzeina banga "kazkokiam vitaminui", ir ispuciamas tas reikalas yra ant tiek, kad jau jei nevartosi, tai viskas vaikelis gims nesveikas su defektais ir pan (tfu tfu tfu).
Bet jei pasidometumete statistika, daugiausia sveiku vaikeliu gimsta netyciukai, kodel? Todel kad motinos neprifarsiruoja nesveikom dozem vitaminu, kuriu galbut ir taip pas Jus apstu. Zmones geria vitaminus, kuriu 100% paros dozes buna vienoje tableteje, ka tai reiskia? Yra isgeriama su tablete visa paros doze, o jei jus su maistu dar gaunate kas tada? Perteklius? Ar jis yra geriau uz trukuma? Folio rugsties ir darzoves turi, kaip antai spinatai, jei Jus juos irgi vartojate ar tai ne perteklius? Nieko nesakau antioksidantai, vitaminai, kurie stiprina musu imunine sistems yra gerai ir reikia, taciau nereikia persistengti...
Del raudoniukes, kodel reikia skiepytis jei nesirgai? Tuomet reikia nuo visu nesirgtu ligu skiepytis, nes nezinai kokios ligos provezis atkeliaus i Lietuva, kaip antai Vel pasaulyje atsiranda Polio ligu zidiniai, o gal ir LT pasieks tai ir nuo jos skiepytis? doh.gif O gal tiesiog geriau pasisaugoti, nesilankyt dideliuose zmoniu susirgimuose ir isvengti skiepu? Cia pamastymui... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(indrusep @ 2011 02 06, 10:39)
Sveikos planuotojos  4u.gif


Ech, kad suskėlei, tai suskėlei biggrin.gif.
Ir negali sakyt, kad blogai parašei smile.gif. Gal ir per daug persistengiam šiandien, bet visgi...
Aš pvz daržovių valgau nedaug, juolabiau špinatų, kurių net nesu ragavus biggrin.gif, tad folio rūgštis kaip tik smile.gif.
Dėl raudoniukės, na, čia aišku, nebūtina ja susirgt, bet aš nei iš niekur pernai buvau susirgus vėjaraupiais.. Tai jei nepasiskiepysiu nuo jos, ir netyčia susirgsiu, tai juk užsigriaušiu... O žinot, taip dažniausiai ir būna - žinai, nedarai ir bac, yra, kaip tyčia.
Tai va, čia kiekvienos pasirinkimas smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(kaubojey @ 2011 02 07, 00:41)
Ech, kad suskėlei, tai suskėlei biggrin.gif.
Ir negali sakyt, kad blogai parašei smile.gif. Tai va, čia kiekvienos pasirinkimas smile.gif.


Tai kad kiekvienos pasirinkimas yra, tai net kalbu nera.
Galbut kai kuriom net gydytoju rekomendacijos yra skiepytis, vartoti vitaminus viskas ok, tiesiog as pati kartais jauciau, kad musu karta perdetai atsakingai ziuri i vaiku gimdyma. Velgi ar tai blogai? Nezinau... Kartais palyginu du vaikus augancius: vienas perdetai lepinamas ir uzauges nieko gero pasauliui nepasiulo, o kitas vaikiukas kaimo bernas buves ziurek mokslininku kokiu tampa lotuliukas.gif ir zinok kad gudri kuri varianta pasirinkti, tai su nestumais ziuriu labai tinkamas pavyzdys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lana33 @ 2011 02 02, 18:17)
Sveiki,as argi nezinau ,ar sirgau raudonuke,padariau mokamus tyr,ir paaiskejo,kad nesu sirgus,tai pasiskiepijau,bet man sake,kad 3men negalima pastoti,keista,kodel tau sake pusmieti,nes visi daktarai sako apie 3 men mastau.gif


Aš taip pat nesu sirgusi nei raudoniuke, nei vėjaraupiais doh.gif (pasidariau tyrimus)
Planuoju antrą nestuke.gif O kodėl tas terminas nustatomas po skiepų, ar kad skiepas pradės tikrai veikti po tiek laiko, ar kad leliukui pasiskiepijimas pakenks g.gif O jeigu netyčiukas po mėnesio g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puk: 15 vasario 2011 - 14:21
QUOTE(Puk @ 2011 02 15, 14:20)
O kodėl tas terminas nustatomas po skiepų, ar kad skiepas pradės tikrai veikti po tiek laiko, ar kad leliukui pasiskiepijimas pakenks g.gif


skiepas yra ligos įvedimas į organizmą, taigi atsakymas akivaizdus smile.gif kol bus virusas, kol susiformuos antikūniai ir t.t. reikėtų saugotis
Atsakyti
Sveikos moterytes 4u.gif norejau paklausti ar buvo kam ,kad nuo folio rugsties eda remuo??As tyliai sakau pradesiu ruostis ,bet iskart susiduriau su tokia problema blink.gif
Atsakyti
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2011 02 21, 15:11)
Sveikos moterytes 4u.gif  norejau paklausti ar buvo kam ,kad nuo folio rugsties eda remuo??As tyliai sakau pradesiu ruostis ,bet iskart susiduriau su tokia problema blink.gif


Kasdien doh.gif drinks_cheers.gif ir ne man vienai taip, siaip manau, kad reiketu pabandyti gerti kitu laiku 4u.gif , nes man, kai isgeriu vakre po vakarienes, lyg ir nieko, bet jei ryte ar po pietu. doh.gif
Atsakyti
Pabandykit gerti valgio metu, juk taip net ant pakuotės rašo.
Atsakyti
merginos, siandien gavau atsakymus raudonukes ir vejaraupiu tyrimo, gal kas zinot kur internete rast ju interpretacija ar sifravima..ten yra pas mane ir skaiciuku ir atsakymai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 02 23, 12:28)
Kasdien  doh.gif  drinks_cheers.gif  ir ne man vienai taip, siaip manau, kad reiketu pabandyti gerti kitu laiku 4u.gif , nes man, kai isgeriu vakre po vakarienes, lyg ir nieko, bet jei ryte ar po pietu.  doh.gif


4u.gif aciu uz atsakyma,tu matai ne man vienai ax.gif jo ,as geriau ryte ,tai reiks bandyt vakare
Atsakyti
Labas, nepykit jei ne čia rašau, bet iškilo toks labai svarbus klausimėlis... su vyru planuojame vaikelį. Gali būti, kad pavyko (dar teks savaitėlę palaukti, kad įsitikinčiau), bet kažkaip neramu pasidarė dėl vieno dalyko: vyras pasigavęs slogą, o man pradėjo skaudėti gerklę. Kaip manot, ar tai neturėtų įtakos vaikeliui? Jei kas su tuo susidūrėt, ar kažką girdėjot, būčiau dėkinga, jei atsakytumėt, galėčiau ramiau laukti...
Ačiū.
Atsakyti