Įkraunama...
Įkraunama...

P.Mašioto pradinė mokykla

Kiek man zinoma pirmanybe sesems broliams patekti i testa bet jeigu jo nepraeis tai ir negales lankyti tos mokyklos
Atsakyti
QUOTE(Flaxkids @ 2015 04 18, 12:19)
Kiek man zinoma pirmanybe sesems broliams patekti i testa bet jeigu jo nepraeis tai ir negales lankyti tos mokyklos


Na mes nepretenduojam į šią mokyklą, tik domėjausi priėmimo sąlygomis.
Tai priėmimo taisyklėse rašoma:
• Mokytis pagal pradinio ugdymo programą pirmumo teise priimami priešmokyklinio ugdymo grupę toje mokykloje lankę vaikai ir broliai, seserys
• Jei neįmanoma patenkinti visų prašymų , atsižvelgiama į turimus mokymosi pasiekimus ir (ar) mokyklos pateiktų specialiųjų ir bendrųjų gebėjimų užduočių atlikimo rezultatus (vertinimą atlieka psichologinės tarnybos arba mokyklos psichologas).

Tai aš suprasčiau taip, kad tie, kurie baigė ten priešmokyklinę (2 klasės), automatiškai papuola, po jų papuola prašymų padavimo eilės tvarka tie, kurie turi brolių/seserų, kurie lankė šią mokyklą, ir visiems šiems jiems jokių testų laikyti nereikia g.gif Tą supratau ir kalbėdama su direktorės pavaduotoja.
O štai visiems kitiems norintiems į tas kelias likusias vietas atrankai naudojamas testas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fox_lady: 18 balandžio 2015 - 12:40
Nu net penki vaikai is priesmokyklinuku nebus priimti i pirma klase nes neatitinka mokyklos keliamu reikalavimu. Tai man atrodo kad ir seses broliai tada turi buti patikrinami...as taip supratau.
Atsakyti
Mano pirmasis vaikas mokėsi šioje mokykloje,atėjus laikui antrajam į pirmąją klasę žingsniuot,jokių išlygų testų klausimu nebuvo,sprendė kaip visi,buvo vertinamas berods balų sistema mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Flaxkids @ 2015 04 19, 11:00)
Nu net penki vaikai is priesmokyklinuku nebus priimti i pirma klase nes neatitinka mokyklos keliamu reikalavimu. Tai man atrodo kad ir seses broliai tada turi buti patikrinami...as taip supratau.



QUOTE(MUDU @ 2015 04 19, 11:50)
Mano pirmasis vaikas mokėsi šioje mokykloje,atėjus laikui  antrajam į pirmąją klasę žingsniuot,jokių išlygų testų klausimu nebuvo,sprendė kaip visi,buvo vertinamas berods balų sistema mirksiukas.gif

smagu skaityt, kad teisybe yra bent vienoj mokykloj thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Beiker @ 2015 04 19, 14:51)
smagu skaityt, kad teisybe yra bent vienoj mokykloj  thumbup.gif

Nebūtinai smile.gif Draugės dukra be jokių testų pernai pateko, nes draugė su direktore pažįstamos biggrin.gif Specialiai paklausiau vakar apie testus, sakė "ai, nereikėjo mums laikyti".
Atsakyti
QUOTE(ernoja @ 2015 04 19, 15:36)
Nebūtinai smile.gif Draugės dukra be jokių testų pernai pateko, nes draugė su direktore pažįstamos  biggrin.gif Specialiai paklausiau vakar apie testus, sakė "ai, nereikėjo mums laikyti".

na va, ir nepasitvirtino teorija apie teisinga mokykla
Atsakyti
Jau del sitos mokyklos teisingumo tai as patyliu, ten valdo pinigai. Gali nenesti jokiu deklaraciju, jokiu testu nelaikyti, svarbu reikiama pinigu suma nunesti ir tu jau patekes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretucka @ 2015 04 19, 18:28)
Jau del sitos mokyklos teisingumo tai as patyliu, ten valdo pinigai. Gali nenesti jokiu deklaraciju, jokiu testu nelaikyti, svarbu reikiama pinigu suma nunesti ir tu jau patekes doh.gif

Tai su pinigais ten viskas aisku, tik po kai kuriu postu jau pagalvojau, kad testus saziningai visiems duoda, bet pasirodo ir testuose teisybes nera.

Atsakyti
O tai cia sneka tie kas mokosi ar tik is nuogirdu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Flaxkids @ 2015 04 19, 20:21)
O tai cia sneka tie kas mokosi ar tik is nuogirdu? smile.gif

Tai sakot draugei verta meluoti, kad vaikas testo nelaikė biggrin.gif Kaip tik turėtų girtis, kad laikė ir aplenkė daug stojusių. biggrin.gif
Atsakyti
Na stovint eileje tiek visko prisiklausiau biggrin.gif
Kad galvojau gal is viso eiti namo ir nelaukti nes vis tiek nepapulsim vos ne kad vietu nera pirmokams tik kelios like....
Zodziu lauksim ir tikesimes geriausio smile.gif
Atsakyti