Įkraunama...
Įkraunama...

P.Mašioto pradinė mokykla

QUOTE(jurgitabl @ 2014 08 29, 09:51)
Laba diena,
Domina kaip patekti i priesmokyklinuku klase nuo kitu metu t.y. 2015 rugsejo men, kada reikia eiti  i mokykla klausti ir kalbeti?
Dar domina, o turi atskira klase pries mokyklinukai ir ar yra prailginta veikla?
Aciu atsakysiancioms smile.gif


Laba diena,

Einat pas direktore ir snekat. Reiktu eiti jau dabar. Priesmokyklinuku yra dvi grupes, is ryto ir popietu. Rytinukai neturi klases, bet turi geresne mokytoja, popietinukai turi klase, betturi siek tiek silpnesne mokytoja. Prailginta grupe yra, jas priziuri pirmoku mokytojos.
Atsakyti
QUOTE(gintarine10 @ 2015 03 25, 10:49)
Laba diena,

Einat pas direktore ir snekat. Reiktu eiti jau dabar. Priesmokyklinuku yra dvi grupes, is ryto ir popietu. Rytinukai neturi klases, bet turi geresne mokytoja, popietinukai turi klase, betturi siek tiek silpnesne mokytoja. Prailginta grupe yra, jas priziuri pirmoku mokytojos.


atsiprasau, bet paraset visiska nesamone.
1) prasymus I priesmokykline grupe priima grieztai balandzio 1d. kaip ir nurodyta mokyklos puslapyje.
2) abi priesmokyklines grupes jau yra is ryto ir abi neturi klasiu (vaiksto po laisvas klases).
3) abi mokytojos tikrai geros (ziurint ko kam reikia). viena labia griezta, taciau gal geriau paruosia, taciau jautresniam vaikui nepatarciau. mano pazystamos vaikas labai "perdege" ir jau nebenori I mokykla po tokiu grieztumu, o kitam, gerai. taiga vaikas vaikui nelygu. o kita mokytoja svelnesne ir labiau atsizvelgia I vaiko asmenybe, tinka jautresniem vaikam.
Atsakyti
Gal galite imesti priemimo prasymo nuoroda, aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kytia @ 2015 03 29, 17:47)
atsiprasau, bet paraset visiska nesamone.
1) prasymus I priesmokykline grupe priima grieztai balandzio 1d. kaip ir nurodyta mokyklos puslapyje.
2) abi priesmokyklines grupes jau yra is ryto ir abi neturi klasiu (vaiksto po laisvas klases).
3) abi mokytojos tikrai geros (ziurint ko kam reikia). viena labia griezta, taciau gal geriau paruosia, taciau jautresniam vaikui nepatarciau. mano pazystamos vaikas labai "perdege" ir jau nebenori I mokykla po tokiu grieztumu, o kitam, gerai. taiga vaikas vaikui nelygu. o kita mokytoja svelnesne ir labiau atsizvelgia I vaiko asmenybe, tinka jautresniem vaikam.


Sveiki, galit pasakyti kuri mokytoja yra svelnesne? Aciu
Atsakyti
QUOTE(dadadam @ 2015 03 30, 15:00)
Sveiki, galit pasakyti kuri mokytoja yra svelnesne? Aciu

Dalia yra svelnesne, o Irena grieztesne. Priemimo prasymu lapus ten duoda, galima uzpildyti vietoje, o informacija apie priemimo tvarka yra mokyklos puslapyje Webpage

Ryt jau priemimas taigi skubekite wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kytia: 31 kovo 2015 - 12:46
Gal kas galit parasyti atsiliepimus apie sias mokytojas: Gitana Račkauskienė, Rima Matulionienė ir Vesta Žukienė.
Niekaip neapsisprendziam pas kuria mokytoja prasytis sekanciais metais. Kiek girdejau visos labai geros ir labai skirtingos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kytia: 31 kovo 2015 - 13:13

Apie mokytojas mokykloje;
Galite rastyti pas ka norite , be atskiro susitarimo nera garantijos kad papulsite. Nes vistiek išmeto vaikus po klases.

apie Rinkliavas.
Rinkome uselems apsidonti kuriu dar nera bet dabar jau tujos bus tada buvo po 50 Lt.
visi metemes po 1000 lt remontui ir cia niekas nediskutuoja maziausia suma nuo vaiko. Girdejau yra klaisu kurios metesi ir po daugiau.
Fiziniam paruosimui mokykloje vietos nera todel priklausomai nuo to kur veza kainuoja apie 3 arba 4 eur vienas kartas ar baseinas ar gimanstika.

dar aikstele irengines 6o Eur kainuos. Ketvirtokam ypac apsimoka.
Zodziu moket reikia uz viska tevams.


gerai tai ar blogai spreskite patys.
Mokytojai toje mokykloje visi geri. Ir pacioje mokykloje yra daug bureliu nereikia veziot.

Direktore konkreti aiski viska isaiskina per susirinkimus.

per mesei jei pilna programa kainuoja apie 500 lt.
galima minimaliai apie 35o lt.


Atsakyti
Gal zinot kada skelbs priimtu sarasus ? 4u.gif
Atsakyti
Turėtų iki birželio 1 dokumentus priiminėti. Direktorės pav. sakė, kad tos tvarkos bus laikomasi ir tik birželį bus svarstomi prašymai.
Atsakyti
Taip ir nesupratau pagal ka atrinkines ka kviesti i testo laikyma? Buvo balandzio 1 man pasake kad visus biggrin.gif bet jauciu buvau isdurta balandzio pirmos melagiu diena !!!pati moteris kuri dokumentus priiminejo man taip pasake, bet ant rytojaus kai paskambinau nieko panasaus nebeisgirdau biggrin.gif
Nu suprantu broliai seses pirmenybe o sekantys kaip?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flaxkids: 17 balandžio 2015 - 22:31
Man aktualu pirma klase 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Flaxkids @ 2015 04 17, 22:17)
Nu suprantu broliai seses pirmenybe o sekantys kaip?

O as nesuprantu. Kokia cia pirmenybe, jeigu mokykla atsirenka gabiausius vaikus? Kad gabi buvo sese, tai dar nereiskia kad bus gabus ir brolis. Ir priesmokyklinukai nemanau kad visi yra ypac gabus. Vat delto man tie ale testai, tai tik priedanga, norint atrusiuoti vaikus pagal kitus kriterijus. Kaip kitaip pasakyt, kad tavo vaikas netinkamas musu mokyklai?
Atsakyti