Įkraunama...
Įkraunama...

Verpetai plaukučiuose

Sveikos mamytes,


ar verpetų skaičius plaukučiuose turi kažkokią reikšmę? Genetinę? Ar jų būna per daug?
Atsakyti
Taip, turi. Daug verpetu rodo, kad kudikio smegenys vystesi ne taip kaip turetu. Apie tai galima rasti nemazai info, jei angliskai skaitote, ivedus raktinius zodzius "infant", "brain" "hair" ir "whorls".
Atsakyti
QUOTE(UpeJura @ 2010 08 29, 22:43)
Taip, turi. Daug verpetu rodo, kad kudikio smegenys vystesi ne taip kaip turetu. Apie tai galima rasti nemazai info, jei angliskai skaitote, ivedus raktinius zodzius "infant", "brain" "hair" ir "whorls".

blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif

nu mano sunus turi tikrai nemazai verpetu palyginus,bet sveikas visiskai sveikas ir guvus vaikas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(UpeJura @ 2010 08 29, 22:43)
Taip, turi. Daug verpetu rodo, kad kudikio smegenys vystesi ne taip kaip turetu. Apie tai galima rasti nemazai info, jei angliskai skaitote, ivedus raktinius zodzius "infant", "brain" "hair" ir "whorls".

blink.gif kurgi ne ...... cool.gif pas mano sunu ir du verpetai,tai ka jam kas su psichika negerai ? bigsmile.gif beje,pazistu nemazai suaugusiu,kurie taip pat turi ne viena verpeta ir normalus zmones cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eiksau: 06 rugsėjo 2010 - 13:46
O man mama sakė, kad jeigu vienas verpėtas – vieną kartą ves (ištekės), du – du kartus ir taip toliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eiksau @ 2010 09 06, 14:45)
blink.gif  kurgi ne ......  cool.gif  pas  mano sunu ir du verpetai,tai ka jam kas su psichika negerai  ?  bigsmile.gif  beje,pazistu  nemazai suaugusiu,kurie taip pat turi ne viena verpeta ir normalus zmones  cool.gif

Vaikui gal ir nieko, bet, va, kirpėjas kiekvieną kartą kirpdamas nebus patenkintas...
Atsakyti
QUOTE(tisska @ 2010 09 13, 08:40)
O man mama sakė, kad jeigu vienas verpėtas – vieną kartą ves (ištekės), du – du kartus ir taip toliau  smile.gif



man atrodo tau mama pasaku pripasakojo lotuliukas.gif . as kirpykloj girdejau, kad jei zmogus turi verpetu tai yra laimingas, nu bet tai kai as maza buvau trumpus plaukus turejau, tai ir pas mane rasdavo, bet tai savo laime nesidziaugiu, nes man nelinksma. o siaip gal kas nors galit papasakot smulkiau kaip tie verpetai atrodo, nes as ju nemaciau niekad, tik girdejau kad pas mane yra? rolleyes.gif
Atsakyti



QUOTE(tisska @ 2010 09 13, 10:40)
O man mama sakė, kad jeigu vienas verpėtas – vieną kartą ves (ištekės), du – du kartus ir taip toliau  smile.gif

pas mano vyra 3verpetai,pagal jus mano vyras turetu tris kartus vesti blink.gif kadangi as jo pirma zmona tai jau tureciau skirybom ruostis g.gif g.gif doh.gif
Atsakyti
Pas mano sunu 3 verpetai. Manau jis gana protingas berniokas bigsmile.gif
Atsakyti
Eilines bobuciu pasakeles lotuliukas.gif
Cia dar viena teorija: "Dažniausiai sūkurys sukasi pagal laikrodžio rodyklę, rečiau – prieš. Pirmuoju atveju tai rodo, kad žmogus sugeba priimti tik žemės tipo vibracijas, antruoju – žmogus gaudo dar aukštesnius sluoksnius. Tai prisiderinimas prie kosmoso." doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gintare@: 08 sausio 2011 - 15:06
QUOTE(Gintare@ @ 2011 01 08, 16:06)
Eilines bobuciu pasakeles  lotuliukas.gif
Cia dar viena teorija: "Dažniausiai sūkurys sukasi pagal laikrodžio rodyklę, rečiau – prieš. Pirmuoju atveju tai rodo, kad žmogus sugeba priimti tik žemės tipo vibracijas, antruoju – žmogus gaudo dar aukštesnius sluoksnius. Tai prisiderinimas prie kosmoso."    doh.gif

Pirma kart girdziu tokia nesamone. Pas vyra daug verpetu ir pas sunu tas pats, visai protingi bicai , tik kirpejas uzjauciu , nes apkirpti kainuoja daug pastangu
Atsakyti
Apsaugok dieve visas silpnesniu nervu mamytes nuo tokiu nesamoniu, ir kaip žmogus drysta tokias nesamones rašyti ( na aš čia apie protini atsilikima kalbu), na nebent pačiam rašančiajam biški farikšt lotuliukas.gif
Atsakyti