Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *6 Namučiai...


4u.gif na antra dienelė super lotuliukas.gif
as nusprendžiau daryti pratimukus 2 kartus dienoje biggrin.gif lotuliukas.gif tai šnd ryte sportuojant skaudėjo raumenukus lotuliukas.gif bet man patinka thumbup.gif niekada nebuvau bandžiusi sportuot su vaizdo įrašu, o be reikalo, taip žymiai smagiau, nesijaučiu viena thumbup.gif
Atsakyti
o man dar liko pora dienu ir pradesiu trecia lygi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
saunuole, taip ir toliau, jau nedaug beliko! bigsmile.gif
Atsakyti
sveikutes noreciau ir as prisideti prie jusu. perskaiciau temele, ir kad jus pasiekiat tokiu rezultatu noreciau ir as isbandyti, gal galit kas atsiusti man sita Jillian Michaels 30-ies dienų programa programele. nes man kazkodel neparsisiuncia.
mano pastas ausra81@zebra.lt
Atsakyti
Sveikos, man kazkodel nesigauna, as lyg parsisiunciu, bet formatas programos netinka. Gal kas galtu pagelbeti ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
na, siandien man jau trecias lygis karsta.gif karsta.gif karsta.gif jauciu bus karsta, nes darysiu tik vakare
Sunray, kaip jums sekasi??? ka toliau tesiate???
Atsakyti
QUOTE(ausra123 @ 2010 09 10, 16:53)
sveikutes noreciau ir as prisideti prie jusu. perskaiciau temele, ir kad jus pasiekiat tokiu rezultatu noreciau ir as isbandyti, gal galit kas atsiusti man sita Jillian Michaels 30-ies dienų programa  programele. nes man kazkodel neparsisiuncia.
mano pastas ausra81@zebra.lt

Sveikos 4u.gif
ir aš norėčiau prisiujungti, bet ir man neatidaro šios nuorodos..
Atsakyti
QUOTE(Scurry @ 2010 09 12, 22:37)
Sveikos  4u.gif
ir aš norėčiau prisiujungti, bet ir man neatidaro šios nuorodos..

Si programa netilps i jokia pasto dezute, o parsisiusti galite ir ne is sios nuorodos, google iveskite programos pavadinima prirasykite torrents ir paleiskite paieska, rade torrenta ji parsisiuskite ir per torrent ar kokia kita programa paleisite siuntima ir programa jusu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(tinute84 @ 2010 09 12, 19:53)
na, siandien man jau trecias lygis  karsta.gif  karsta.gif  karsta.gif jauciu bus karsta, nes darysiu tik vakare
Sunray, kaip jums  sekasi??? ka toliau tesiate???

patinginiavau blush2.gif siandien jei vaikai leis sportuosiu pagal JM "banish fat, boost metabolism". Gaila, kad visos programos apie valanda, sunku tiek isskirti, bet nieko nerandu panasaus i "30 days shred", tes kazkaip suktis.
Parasyk kaip sekesi III lygis, prisiminimai apie ji mano lig siol ne patys geriausi lotuliukas.gif
Atsakyti
na, vakar buvo ta pirmoji diena...Uhu..apsilimas buvo gan lengvokas...bet poto karsta.gif karsta.gif karsta.gif karsta.gif karsta.gif
Siandien pasimatavau apimtis: svoris per 2 lygius -600 gr. o pimtys tokie pat, kaip buvo pries tai...Bet koks kuno pasikeitimas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , net vyras pagyre, rankos su raumenukais, slaunys kietesnes, pilvas taip pats!!! Manau, apimtys nemazeja, nes nera labai daug ko ir mazinti, nes mano ugis169, o svoris 55 kg...Mano tikslas yra svorio ne mesti, o tik kietinti, raumenukus daryti !!!! Tai tetos J programos man kaip tik!!!!!!
Atsakyti
prisijungsiu ir as prie jusu kai savo sporto sale sutvarkysiu ax.gif
Atsakyti
[quote=sunray,2010 09 13, 08:16]
Si programa netilps i jokia pasto dezute, o parsisiusti galite ir ne is sios nuorodos, google iveskite programos pavadinima prirasykite torrents ir paleiskite paieska, rade torrenta ji parsisiuskite ir per torrent ar kokia kita programa paleisite siuntima ir programa jusu smile.gif


As pries savaite bandziau taip parsisiusti, tai dabar be kompo sedziu ir laukiu kol man ji perinstaliuos, nes virusai uzpuole verysad.gif nieko neina kompe daryt, net interneto pasijungt, sokineja tik lenteles visokios, mirga marga viskas kai ijungi kompa...


Atsakyti
eina sau..pirma karta girdziu tokius dalykus g.gif
Atsakyti