Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *6 Namučiai...

QUOTE(sunray @ 2010 09 07, 09:10)
virsutine pilvo dalis:-6
liemuo:-11
pilvas:-6
klubai:-2
leska:-1

svoris: -1.5 kg

Va čia tai nerealiai bigsmile.gif thumbup.gif

Nu blyn, reik man pradėt vėl, tik pirma nusipirksiu mažesnius svarelius, ba su tais 2kg sunkoka man.. g.gif
Atsakyti

Sunray tu gazelė, tu ciela stirniuks wub.gif Nu šaunuolė 4u.gif Liuks rezultatai 4u.gif
Atsakyti
na, sunray - tu saunuole thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif super
Atsakyti
QUOTE(sunray @ 2010 09 07, 07:10)
Sveikos merginos,
dalinuosi rezultatais, tik turekit minty, kad dar neseniai buvau  nestuke.gif, bet vistiek Jillian man nereali, taigi:

virsutine pilvo dalis:-6
liemuo:-11
pilvas:-6
klubai:-2
leska:-1

svoris: -1.5 kg

Kad kunas stangresnis tai jau net manau neverta sakyti smile.gif


thumbup.gif thumbup.gif Tikra saunuole!
Atsakyti
o man siandien 2 lygio 6ta diena buvo.... karsta.gif karsta.gif karsta.gif karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(welniūkštė @ 2010 09 06, 18:50)
Labas  smile.gif  man niekaip neduoda atsisiųsti tos 30 dienų programos. Bandžiau ne kartą ir su kitų pagalba, bet nieko  doh.gif  Gal kuri galėtumėte man per skype atsiųsti? Būčiau be galo dėkinga  4u.gif



Pasikartosiu... nes labai noriu pradėti sportuoti... Prašau, kuri nors gal galite atsiųsti per skype? kiek bandau, man vis neduoda atsisiųsti, o kiek prašiau iš pažįstamų, ir jiems nepavyksta... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(welniūkštė @ 2010 09 07, 21:13)
Pasikartosiu... nes labai noriu pradėti sportuoti... Prašau, kuri nors gal galite atsiųsti per skype? kiek bandau, man vis neduoda atsisiųsti, o kiek prašiau iš pažįstamų, ir jiems nepavyksta... unsure.gif

parasyk man i az kaip tave rasti, atsiusiu

dekui merginos uz pagyrimus blush2.gif smile.gif
Atsakyti

QUOTE(sunray @ 2010 09 07, 21:45)
parasyk man i az kaip tave rasti, atsiusiu
Jau iš manęs siunčiasi mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes, ir aš jungiuosi prie jūsų, parsisiunčiau Julian "pamokas"
šnd pirma diena buvo biggrin.gif lotuliukas.gif jei atsisedu tai kai reikia pakilti, tai jaučiasi jog kažką veikiau biggrin.gif lotuliukas.gif turiu klausimėlį, ta 30dienu programa, tai pirmas 10dienu reikia daryti 1 etapo pratimus, paskui 10 dienu antro etapo, ir t.t? smile.gif ar taip aš supratau? smile.gif ax.gif blush2.gif
Atsakyti

QUOTE(doloresa @ 2010 09 08, 16:28)
turiu klausimėlį, ta 30dienu programa, tai pirmas 10dienu reikia daryti 1 etapo pratimus, paskui 10 dienu antro etapo, ir t.t? smile.gif ar taip aš supratau? smile.gif ax.gif  blush2.gif
Taip, teisingai supranti mirksiukas.gif Ir, nori lengvesnio pratimo varianto, mažesnės apkrovos - žiūri į blondinę ir darai viską kaip ji daro, nori maksimalios apkrovos ir sunkesnių pratimų - žiūri į juodaodę cool.gif Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
doloresa, neprapulk tik 4u.gif
Smagiau bus dviese mirksiukas.gif bigsmile.gif
Aš jau dvi dienas pirmo lygio praėjau.. Kažkaio lengvai man kol kas labai einasi g.gif Gal dėl to, kad trečią kartą jau tą pirmą lygį kankinu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sunray @ 2010 09 03, 10:31)
notredame, daug skiri sportui, kiek kasdien laiko iseina? smile.gif

Taip, nemažai, jeigu spėju, pasportuoju iš ryto su kalanetika, labai gerai nuteikia, po to vakare visos aerobikos +8min komplektėlis, tai būna porą valandų užtrunku smile.gif Kartais neturiu laiko, na tai apsieinu be vakarinio sporto. Dar prie viso to prisideda ganėtinai aktyvūs laisvalaikio užsiėmimai, na ir šiaip dar lakstau visą dieną iš vienos vietos į kitą biggrin.gif Gal atrodys, kad didelis krūvis, bet šitam gyvenimo periode turiu daug energijos ir pavargusi nuo tiek sporto niekada nesijaučiu, netgi atvirkščiai... smile.gif

Beje, sveikinu su rezultatais, labai smagu, kad sistemingai eini tikslo link!!!!! 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti