Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *6 Namučiai...

saunuole, gausi medali uz tai!!!! 4u.gif 4u.gif
man rezultatai tokie: - 600 gr. kas liecia apimtis, tai 0 cm, viskas stovi vietoj, bet kunas, tai jauciasi tvirtesnis!!!! kojos tokios kietesnes, o as rankas iskelusi , galiu parodyti raumenukus!!! thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tinute84: 05 rugsėjo 2010 - 12:16
Sveikos merginos smile.gif
Labai noreciau ir as ta Jillian 30 day shred programa pabandyt tik nerandu is kur ja parsisiut. Pirmam puslapyje lyg yra nuoroda, bet man jos neatidaro unsure.gif
Gal galetumet parasyt is kur jus siuntetes ar nuorodas idet? Buciau labai dekinga smile.gif
Atsakyti
Sveikos, grazu ziureti, kaip atgijo temele, saunuoles sportuojancios 4u.gif

As irgi stengiuosi sportuot, noretusi kasdien, bet iseina mazdaug 5k i savaite, dabar daznai sportuoju pagal JM no more trouble zones, sportuoju su 1kg svareliais (noretusi siek tiek sunkesniu, bet neturiu), dar kartais, kai noriu ramesnio sporto, uzsileidziu kalanetika smile.gif senokai bedariau 30days shred, gal reikes sugrizti prie jo ir pabandyti daryti visas 30d be pertrauku smile.gif

O kada jus sportuojate? kazkada pabandziau sportuoti pagal JM ryte pries pusrycius, tai buvo sunku, kazkaip as dar mieganti, o sportas gan intensyvus, tai isjungiau ir padariau mankstele, man vakarais lengviau ax.gif
Atsakyti

QUOTE(gizzy @ 2010 09 05, 15:20)
Pirmam puslapyje lyg yra nuoroda, bet man jos neatidaro unsure.gif
Man asmeniškai ją kuo puikiausiai atidaro rolleyes.gif Pabandau dar čia tau įdėt, gal atidarys My Webpage mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sielos Sparnai @ 2010 09 05, 16:18)
Man asmeniškai ją kuo puikiausiai atidaro rolleyes.gif Pabandau dar čia tau įdėt, gal atidarys My Webpage mirksiukas.gif


Aciu, bet ir sitos man neatidaro verysad.gif Kai paspaudziu ant nuorodos ismeta puslapi, kuriame parasyta STOP ir kazkas apie tai, kad svetaine yra uzdaryta ar kazas panasaus...
Atsakyti
Dabar jau pasigirsiu:
IVEIKIAU "30 days shred" yahoo.gif

Ryt startuoju su nauja programa, tik tiesa dar neapsisprendziau kokia.
Kantrybes ir istvermes vis dar kenciancioms JM bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sunray, o is kur tu atsisiutei ta programele, jei ne paslaptis? smile.gif
Atsakyti
saunuole sunray 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif pasidalink rezultatais??? ar tik tvirtesnis kunas tapo????
gizzy, as siunciau is pirmo puslapio- man viskas idialiai parsisiunte 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sunray @ 2010 09 05, 17:15)
Dabar jau pasigirsiu:
IVEIKIAU "30 days shred" yahoo.gif

Ryt startuoju su nauja programa, tik tiesa dar neapsisprendziau kokia.
Kantrybes ir istvermes vis dar kenciancioms JM bigsmile.gif  4u.gif


thumbup.gif Kokie rezultatai - kg, apimtys... ? Baisiai idomu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sunray @ 2010 09 05, 19:15)
Dabar jau pasigirsiu:
IVEIKIAU "30 days shred" yahoo.gif

Šaunuolė !!!!! bigsmile.gif thumbup.gif

Nekantriai laukiu dalinantis rezultatais bigsmile.gif

O aš nuo šian pradedu per naują 30ies D programą smile.gif
Kas su manim???? bigsmile.gif
Atsakyti
Labas smile.gif man niekaip neduoda atsisiųsti tos 30 dienų programos. Bandžiau ne kartą ir su kitų pagalba, bet nieko doh.gif Gal kuri galėtumėte man per skype atsiųsti? Būčiau be galo dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
dalinuosi rezultatais, tik turekit minty, kad dar neseniai buvau nestuke.gif, bet vistiek Jillian man nereali, taigi:

virsutine pilvo dalis:-6
liemuo:-11
pilvas:-6
klubai:-2
leska:-1

svoris: -1.5 kg

Kad kunas stangresnis tai jau net manau neverta sakyti smile.gif Didziausias kritimas buvo per pirmus du lygius, per trecia vos vos, bet isryskejo labiau raumenys.
Taip kad sportuokit sportuokit, tikrai verta, jei nebuciau sportavusi, greiciausiai siandien dar taip neatrodyciau mirksiukas.gif , nieks netiki, kad pries 3 menesius nestuke.gif buvau tongue.gif
qizzy, siunciausi is pirmo puslapio, gal kazka ne taip darai, viskas ten puikiai veikia net ir dabar.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sunray: 07 rugsėjo 2010 - 08:11