Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *6 Namučiai...

QUOTE(Lemona` @ 2010 09 03, 08:38)
O kiek jau liko?  4u.gif

Sekamdieni baigiu yess.gif Kada prisijungsi? 4u.gif
Sielos sparnai, aciu uz atsakyma, siandien pasimatavau, cm pajudejo smile.gif, o del dailesnio kuno tai sutinku, na ir JM kalba, kad paskutiniam lygy isryskeja raumenukai. Ar patiko programa "banish fat boost metabolism"?
foox, raso, kad "3 or 5 lb. dumbbells (free weights)" , sveika prisijungus 4u.gif
notredame, daug skiri sportui, kiek kasdien laiko iseina? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sunray @ 2010 09 03, 10:31)
Sekamdieni baigiu  yess.gif Kada prisijungsi? 4u.gif

Oi tai viso labo trys dienelės bigsmile.gif
Nedrįsko pasiduot, juk tiek mažai liko !!!!! thumbup.gif
O aš galbūt po savaitėlės jau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sunray @ 2010 09 03, 10:31)
foox, raso, kad "3 or 5 lb. dumbbells (free weights)" , sveika prisijungus  4u.gif

mirksiukas.gif aciu labai
Atsakyti
As po JM thumbup.gif Nu bet vis tiek pavaro moteriske, issunkia kaip reikiant thumbup.gif Panos, o su kokiais svoriais jus sportuojat? Ta prasme, po kiek kg svareliai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo limpopooo: 04 rugsėjo 2010 - 10:22
QUOTE(limpopooo @ 2010 09 04, 11:21)
As po JM thumbup.gif Nu bet vis tiek pavaro moteriske, issunkia kaip reikiant thumbup.gif Panos, o su kokiais svoriais jus sportuojat? Ta prasme, po kiek kg svareliai?

su 1 kg svareliais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sunray @ 2010 09 04, 10:01)
su 1 kg svareliais  4u.gif


O as galvojau, kad mano po 2 kg per menki doh.gif
Atsakyti
QUOTE(limpopooo @ 2010 09 04, 12:22)
O as galvojau, kad mano po 2 kg per menki doh.gif

Och biggrin.gif nejuokauk lotuliukas.gif , jau rasiau kazkuriam cia poste, kad rekomenduoja sia programa atlikineti su ~ 1.5-2 kg svareliais. O kodel tau atrodo per menki?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sunray: 04 rugsėjo 2010 - 11:37
QUOTE(sunray @ 2010 09 03, 00:05)
tinute84, kur pradingai, kaip antras lygis? Pasigendu entuziazmo  bigsmile.gif , nes man link pabaigos jo baisiai truksta, nekenciu sitos programos  biggrin.gif
Sielos sparnai, kiek pamenu jus sita programa jau esat savo kailiu isbande  mirksiukas.gif ar tolygiai su kiekvienu lygiu cm mazejo ir kg krito, nes man III lygy 0 pokyciu su cm, tik kg kazkiek pamazejo g.gif



sweikutes, niekur nepradingau..tik pora dienu taip uzsiemusi buvau,kad net prie PC neprisedau normaliai !!! bet sauniai laukausi, 1 val. anksciau keliuosi, kad pasportuoti..Na, man antras lygis jau sunkesnis...jau slapia pilnumoj bunu!!!! thumbup.gif thumbup.gif MB sako- negaliu patiketi, kaip tu netingi, ir per iseigines keliesi anksciausiai, kad pasportuoti.. thumbup.gif thumbup.gif Super!!! Ir kokia gera nuotaika po sporto!!!!
Atsakyti
QUOTE(tinute84 @ 2010 09 04, 22:21)
Na, man antras lygis jau sunkesnis...jau slapia pilnumoj bunu!!!! thumbup.gif  thumbup.gif  MB sako- negaliu patiketi, kaip tu netingi, ir per iseigines keliesi anksciausiai, kad pasportuoti.. thumbup.gif  thumbup.gif  Super!!! Ir kokia gera nuotaika po sporto!!!!

as pradedanti dar tik sportuoti pagal JM dvi dienas pirmame lygyje, bet isprakuotuju kaip reikiant rolleyes.gif gal as silpnesne, bet nieko, manau sustipresiu, visus raumenis jauciu, net vaikscioti nemoku lotuliukas.gif sekmes visoms
Atsakyti
QUOTE(sunray @ 2010 09 04, 10:36)
Och  biggrin.gif  nejuokauk lotuliukas.gif , jau rasiau kazkuriam cia poste, kad rekomenduoja sia programa atlikineti su ~ 1.5-2 kg svareliais. O kodel tau atrodo per menki?


na nezinau, siaip galvoju gal turetu but sunkesni... ax.gif
Atsakyti
mano kunas vis nepripranta prie lygio 2 , vos istempiu doh.gif doh.gif doh.gif o ypac toj vietoj , kai reikia pritupti ir su svareliai rankas i sonus kelti gun_rifle.gif gun_rifle.gif bet po sporto vasijauta - SUPERINE!!!!
sunray , kaip tavo programele??? jau baigiai????
Atsakyti
QUOTE(tinute84 @ 2010 09 05, 12:13)
mano kunas vis nepripranta prie lygio 2 , vos istempiu  doh.gif  doh.gif  doh.gif  o ypac toj vietoj , kai reikia pritupti ir su  svareliai rankas i sonus kelti gun_rifle.gif  gun_rifle.gif bet po sporto vasijauta - SUPERINE!!!!
sunray , kaip tavo programele??? jau baigiai????

Jo, siandien bus paskutinis kartas, net nesitiki. Prailgo man tas trecias lygis,sunkus, net nemaniau, kad toks sunkus bus. Jautesi toks atotrukis stiprus nuo pirmo ir antro.
Beje, kaip rezultatai po pirmo lygio?
Atsakyti