Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *6 Namučiai...

sveikutes,

o as pasibandziau pasimatuoti, nu niekaip nesuprantu, pirma kart man taip, nuo vienos puses krenta cm, nuo kitos ne, pvz rankos nuo vienos -2 nuo kitos nieko, galvoju gal su ta kita puse daugiau simuliuoju g.gif kojos tas pats, nu ryt tiksliai isismatuosiu, bet reiks kazko imtis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 11 18, 09:59)
Sveikos, ojoj, kokia sexy aerobika, o panos visos ten atrodo ko nors į gerą vietą prisidėjusios, na kaifuojančiuos kažkokios, o ir operatorius vis užpakalius stambiu planu nepamiršta parodyt biggrin.gif
Bet geriausia  lotuliukas.gif  tai tas vaikinas vidury  biggrin.gif

Mane virusas puola: sloga siaubinga ir gerklė  unsure.gif  bet tikriausia sportuosiu ir šiandien, nenoriu apleis.. juk ryt svarstykliu diena biggrin.gif
Sveika  4u.gif reikia užsibrėžti tikslą, ir bus tie rezultatai, jei tik to sieksi, aš jau maniau bevalė esu, o užsikabinau per dvi savaites smile.gif be to jaučiuosi daug geriau, ne tokia mieguista, be to kai pradedi sportuot- savaime norisi ir norisi ir maistą žiūrėt atidžiau, ką į burną dediesi, nes nesinori, kad sportas per niek nueitų.

Mano vyras pasakė, kad mano kojytės labai pagražėjo, jis čia apie blauzdas ohmy.gif  bigsmile.gif  nors siandien dar tik 14 diena.

Labai dziaugiuosi uz tave drinks_cheers.gif man dar kol kas niekas nieko nesako kad grazeju, tik mociute vis: issitiesk, paziurek koks pilvas, eiks sportuoti, daryk daugiau pratimu pilvui doh.gif pastoviai tokie komentarai. Vakar ir del maisto as pavariau doh.gif draugas prigaudes lydeku buvo tai prisivalgiau keptu ju su kepintais svogunais ir morkom, oi oi... o per paskaitas dar ir puse kitkat suvalgiau, o kur dar kokie 3 sausainiai blush2.gif vienu zodziu siandien turesiu tikrai daugiau pratimu daryt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2010 11 18, 09:03)

Itariu visu jusu vyrai labai apsidziaugtu jei pasportuotumet prie ju su tokiais judesiukais  lotuliukas.gif Gerai kad as dar turiu laiko pasiruosti iki kol vyra rasiu  thumbup.gif

biggrin.gif
turetu patikti jei tik sonine nevirstu per krastus ,manau gal ir nieko jei jam tokia aerobika parodyciau lotuliukas.gif
o seip man idomu del ivairoves pabandyti,ov drug patiks g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 18, 10:06)
sveikutes,

o as pasibandziau pasimatuoti, nu niekaip nesuprantu, pirma kart man taip, nuo vienos puses krenta cm, nuo kitos ne, pvz rankos nuo vienos -2 nuo kitos nieko, galvoju gal su ta kita puse daugiau simuliuoju g.gif kojos tas pats, nu ryt tiksliai isismatuosiu, bet reiks kazko imtis verysad.gif

gal netycia viena auksciau pamatuoti, kita zemiau? arba viena labiau apspaudi juostele, kita laisvesne laikai? be to juk mums atrodo kiek daug tie 2cm o is tikro uztenka vos 1cm auksciau pamatuoti ir jau gali buti storiau, as manau kad nera ko pergyventi mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(samanta* @ 2010 11 18, 10:10)
biggrin.gif
turetu patikti jei tik sonine nevirstu per krastus ,manau gal ir nieko jei jam tokia aerobika parodyciau lotuliukas.gif
o seip man idomu del ivairoves pabandyti,ov drug patiks g.gif  biggrin.gif

kai busiu tokia lanksti ir liekna kaip jos as galesiu visiems susokti tokia aerobika, jei reikes net ir pavaidinsiu taip kaip jos lotuliukas.gif bet nemanau kad kadanors tokia busiu, nes pas mane vien kaulau turbut dvigubai uz ju storesni doh.gif
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2010 11 18, 09:13)
pas mane vien kaulau turbut dvigubai uz ju storesni  doh.gif

netikiu schmoll.gif tongue.gif
pamatuok savo riesa ir pasakyk man kiek cm? bigsmile.gif
Papildyta:
kas naujus namucius mums sukurs? g.gif
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 11 18, 10:18)
netikiu schmoll.gif  tongue.gif
pamatuok savo riesa ir pasakyk man kiek cm? bigsmile.gif
Papildyta:
kas naujus namucius mums sukurs? g.gif

mano riesas 16cm blush2.gif

Jei mokeciau sukurciau bet tikrai nelabai moku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2010 11 18, 10:13)
gal netycia viena auksciau pamatuoti, kita zemiau? arba viena labiau apspaudi juostele, kita laisvesne laikai? be to juk mums  atrodo kiek daug tie 2cm o is tikro uztenka vos 1cm auksciau pamatuoti ir jau gali buti storiau, as manau kad nera ko pergyventi  mirksiukas.gif
Papildyta:



wub.gif DOVIEM aciu uz palaikyma biggrin.gif

ir as sukurciau temuke bet nemoku doh.gif
Atsakyti
Nauja tema
http://www.supermama...howtopic=667727
sukuriau,sorry uz tokia nekokia,bet man nesigavo kitaip doh.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(doviem @ 2010 11 18, 09:22)
mano riesas 16cm blush2.gif

mano 15.5 cm,tavo kaulai nera stambus,tad mergaite gali buti tokia kokia tik panoresi,viskas nuo tavo noro ir valios pastangu priklauso thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samanta*: 18 lapkričio 2010 - 10:02
QUOTE(samanta* @ 2010 11 18, 11:02)
Nauja tema
http://www.supermama...howtopic=667727
sukuriau,sorry uz tokia nekokia,bet man nesigavo kitaip doh.gif  4u.gif
Papildyta:

mano 15.5 cm,tavo kaulai nera stambus,tad mergaite gali buti tokia kokia tik panoresi,viskas nuo tavo noro ir valios pastangu priklauso thumbup.gif  thumbup.gif

as saves tikrai neisivaizduoju sveriancios 52 kaip kad tu nusistatei sau liniuoteje, net ir 57 man atrodo kazkas nerealaus lotuliukas.gif nelabai isivaizduoju kaip reiktu numesti beveik 20kg, nelabai isivaizduoju kaip numnesiu ir tuos 12 likusius doh.gif
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 11 18, 11:02)
Nauja tema
http://www.supermama...howtopic=667727
sukuriau,sorry uz tokia nekokia,bet man nesigavo kitaip doh.gif  4u.gif
Papildyta:

mano 15.5 cm,tavo kaulai nera stambus,tad mergaite gali buti tokia kokia tik panoresi,viskas nuo tavo noro ir valios pastangu priklauso thumbup.gif  thumbup.gif


aciu SAMANTA uz naujus namucius thumbup.gif

Mano riesas ir 16 cm thumbup.gif tai ir nesu labai beviltiska biggrin.gif

supykau ant saves, ne cm nuo apacios, sakes, esu ant saves labai pikta gun_bandana.gif
pridejau 20 min. ant elipsinio, gerai dirba kojos ir sikna, bent jau gargaras nedulkes. tada bus JM ir 8 abs.

o va sonai ir pilvas padirbejo, nuo sonu krito -3, pilvas -2. liemens nepasimatavau nes buvau po pusryciu. rezultatai bus ryt.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti