Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *6 Namučiai...

QUOTE(tinute84 @ 2010 08 31, 16:02)
aciukas, bandysiu parsisiusti... 4u.gif  4u.gif
As galvojau, kad kazkoks spec. pratimas yra visame No More Trouble Zones rinkinyje  blush2.gif  blush2.gif

biggrin.gif gerai butu, vargt nereiktu
Atsakyti
nu joo lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti

sunray ačiū už nuorodėlę 4u.gif siunčiuosi cool.gif
Atsakyti
uhu- siandien man jau 10 diena buvo clap.gif clap.gif Rytoj pradedu antra lygi !!!! super!!!!
Atsakyti

QUOTE(tinute84 @ 2010 09 01, 12:33)
uhu- siandien man jau 10 diena buvo  clap.gif  clap.gif  Rytoj pradedu antra lygi !!!! super!!!!
*****, kaip smagiai skaitosi tavo postai, su tiek emocijų biggrin.gif nes iš karto primena man manąsias emocijas, kai irgi sportavau su Jillian biggrin.gif Šaunuolė, pirmyn ir toliau taip 4u.gif
Atsakyti
tikiuosi mano emocijos ir tave atves i kelia thumbup.gif thumbup.gif pagalvoju, jeigu taip ir toliau busiu energinga ir baigsiu 30 dienu kursa, tai manau bus gaila man viska mesti ir apleisti savo kuna....Po 30 dienu prizadu nemesti sportu ir islaikyti formas toliau!!!! thumbup.gif
Aisku, su JUSU visu pagalba!!!! Nenuleiskim nosies merginos, ir stenkimes toliau!!! Zinau, jog buna dienu kai nesinori sportuoti, bet nereikia nuleisti ranku ir kita diena kipti i darbus fitness4.gif fitness3.gif , nes kai praleidi keleta dieneliu , tada jau sunku vel isivaziuoti blush2.gif
Atsakyti
Sveiki, kaip bebūtų liūdna, aš irgi iš naujo pradėsiu 1-o lygio kursą. Turėjau daryti pertrauką, dėl tam tikrų priežasčių, teko pabuvoti ligoninėje, tyrimai ir visa kita, nei laiko nei noro nebuvo..
Bet man laaabai patiko Jillian 30 dienų programa, todėl iš naujo darysiu, ir tikiuosi rezultatų. smile.gif
Atsakyti
Sveikos, aš irgi toliau sportuoju, tik nelabai beprisėdu prie SM. Daugiausia sportuoju su Billy Blanks ir Cindy Crawford, dar pridedu po 8 minutes užpakaliui, presui, kartais ir kojom, na ir jau kuris laikas užsiimu kalanetiką (su retom išimtim kasdien), labai labai ją mėgstu bigsmile.gif Mest nėra ko, bet kūnas tvirtėja, jaučiuosi stipresnė su kone kiekviena savaite. Labai labai gera savijauta. Visoms jos ir palinkėsiu 4u.gif
Atsakyti
tinute84, kur pradingai, kaip antras lygis? Pasigendu entuziazmo bigsmile.gif , nes man link pabaigos jo baisiai truksta, nekenciu sitos programos biggrin.gif
Sielos sparnai, kiek pamenu jus sita programa jau esat savo kailiu isbande mirksiukas.gif ar tolygiai su kiekvienu lygiu cm mazejo ir kg krito, nes man III lygy 0 pokyciu su cm, tik kg kazkiek pamazejo g.gif
Atsakyti
Labas mergaites sportuojancios pagal JM. Paskaitinejusi jusu pasisakymus nusprendziau imtis sio sporto ir pati, parsisiunciau programa, tik iskilo kls., kokio svorio yra tie svareliai kuriuos naudoja sportuojant? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sunray @ 2010 09 02, 23:05)
man link pabaigos jo baisiai truksta, nekenciu sitos programos  biggrin.gif

O kiek jau liko? 4u.gif
Atsakyti

QUOTE(sunray @ 2010 09 02, 23:05)
Sielos sparnai, kiek pamenu jus sita programa jau esat savo kailiu isbande  mirksiukas.gif ar tolygiai su kiekvienu lygiu cm mazejo ir kg krito, nes man III lygy 0 pokyciu su cm, tik kg kazkiek pamazejo g.gif
Žinok, sportuojant trečiam lygyje ir jį baigus, pokyčių centimetrų ir kg atžvilgiu nebebuvo jokių, beeet kūnas pats vizualiai tapo dailesnis ir netgi kelėnų teritorija pradėjo kūst biggrin.gif Ale sustojus sportuot, kaip ir sakiau kg dar kokie 3-4 nukrito rolleyes.gif Kažkuri sakė, kad po kurio laiko organizmas pripranta prie daromų pratimų, ritmo, todėl reiktų keisti programas. Vat kai baigsi 30 Days Shred, tada išbandyk kitą ptogramą, gal tada vėl pasimatys ženklesni pokyčiai centimetruose ir kilogramuose mirksiukas.gif Nors, į kg skirtumus aš asmeniškai praktiškai visai nekreipiu dėmesio, nes pasikartosiu, vizualiai juk geriausiai matosi ir gražiausiai atrodo sumažėję centimetrai, o ne kg rolleyes.gif
Atsakyti