Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *6 Namučiai...

Oj Samanta ohmy.gif tai aš kai baigsiu JM, pereisiu prie taebo, o ryt tai mano prisidavimas bus 2 savaitės smile.gif tikiuosi minusiuko bent mažo svorio, o apie apimtis nežinau ko tikėtis blush2.gif o gal reik man penktadienio ryte svertis ir matuotis, kai jau busiu pilnai padarius viska dvi svaites, o ne 4tadienio ryte, kai bus 14-ta diena,, siaubas susibalamutinau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 11 17, 17:57)
Oj Samanta ohmy.gif tai aš kai baigsiu  JM, pereisiu prie taebo, o ryt tai mano prisidavimas bus 2 savaitės smile.gif tikiuosi minusiuko bent mažo svorio, o apie apimtis nežinau ko tikėtis  blush2.gif  o gal reik man penktadienio ryte svertis ir matuotis, kai jau busiu pilnai padarius viska dvi svaites, o ne 4tadienio ryte, kai bus 14-ta diena,, siaubas susibalamutinau smile.gif

Geriau svertis yra ryte,nevalgius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 11 17, 18:15)
Geriau svertis yra ryte,nevalgius smile.gif

taip ir darau smile.gif
va tik galvoju ar labai didelis skirtumas jei sversiuos 7d. ryte, dar nepadarius pratimų, ar visdėlto, kad pilnai savaitė užsiskaitytų svertis ir matuotis 8d. ryte, dar nesportavus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nude @ 2010 11 17, 16:27)
As ka tik po Piloxingo, super treniruote, prakaitas upeliais bega ir labai geras nuovargis.  thumbup.gif
Nusprendziau dabar viena diena Piloxinga daryt, kita pilatesa ir tada vel Piloxinga ir vel pilatesa, tada ir sirdies per daug neapkrausiu, ir raumenys bus pratampyti.  ax.gif

as pirma karta isgirdau apie ta piloxinga, pasiziurejau youtube blush2.gif j tai gal visai ir idomi mankstele, is kur tu turi tuos pratimukus? jei negaila tai pasidalink

QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 11 17, 16:32)
Nude, tu vis mūsų akiratį platini smile.gif, iki šiol aš tiek apie sportą nežinojau, Ačiū...
Na o šiandien, JM II, antra diena, Dieve ir visi šventieji, jei sulauksiu rytojaus, tai tikriausia bus lengviau  rolleyes.gif  stengiuso iki paskutiniuju, nes jei atleidziu vadeles, nepadarau tiek pakartojimu, kiek ji rodo..  verysad.gif

tikrai iūstversi ir nepasiduosi, pamatysi su kiekviena diena bus vis lengviau mirksiukas.gif

QUOTE(samanta* @ 2010 11 17, 17:26)
na dabar pasireiksiu as biggrin.gif
siandien man buvo pirma diena su JM pirmo lygio,ir po beveik 3 savaiciu su Billio Tae bo ,tai man tokia relaxine mankstele pasirode ta JM doh.gif ,tempas labai letas,palyginus su Billiu,pasaka,ne sportas,taigi pasportavusi pagal JM ,griebiausi savo tae bo dar pusvalanduka ax.gif

ot saunuole, svajoju kada man ji bus relaxacine lotuliukas.gif

QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 11 17, 19:50)
taip ir darau smile.gif
va tik galvoju ar labai didelis skirtumas jei sversiuos 7d. ryte, dar nepadarius pratimų, ar visdėlto, kad pilnai savaitė užsiskaitytų svertis ir matuotis 8d. ryte, dar nesportavus smile.gif

as labiau uz antra varianta, kad svertis ir matuotis 8diena pries sporta, arba po visu 10 dienu sporto t.y. 11 diena pries sporta ax.gif
Atsakyti
showoff.gif pioneer.gif klausau, reiškia ne rytoj, o penktadienį sversiuos ir matuosiu, ojoj kaip smalsu,,, na iš smalsumo tai ryt pasisversiu, įdomu , kiek nuo praeito ketvirtadienio nuriedėjo blush2.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Radau netycia tokia mankstele man ji pasirode juokinga lotuliukas.gif ten aisku yra neblogu praimu, bet visa manksta man atrode tokia vos ne striptizo/viliotinio pagrindu lotuliukas.gif na prasom paziurekit ir jus, galbut kuriai nors patiks ir prades daryti ja bigsmile.gif
http://www.youtube.c...feature=related
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2010 11 17, 20:50)
Radau netycia tokia mankstele man ji pasirode juokinga  lotuliukas.gif ten aisku yra neblogu praimu, bet visa manksta man atrode tokia vos ne striptizo/viliotinio pagrindu  lotuliukas.gif na prasom paziurekit ir jus, galbut kuriai nors patiks ir prades daryti ja  bigsmile.gif
http://www.youtube.c...feature=related


Oho kokia sexy treniruote,tas vyrukas vidury lotuliukas.gif


Puse JM30 iveikta clap.gif Bet kaip keista,viena diena sunkiau mankstintis, kita lengviau,cia kalbu apie 8 min abs,vakar kazkaip sunkiai man ejo,o siandien nors ir po darbo bet net nepastebejau kaip atlikau blink.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labas vakaras mergaites, tai va aptikau jusu temele ir noreciau prie jusu prisijungti, nes lb noriu sportuoti, bet atrodo motyvacijos kaip ir truktu. man atrodo namuose sportuojant kazkaip sunku pasiekti geru rezultatu, o gal as klystu ax.gif tai gal kas patarumet nuo ko ir kaip cia reikia pradeti sportuoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nude @ 2010 11 17, 17:27)
As ka tik po Piloxingo, super treniruote, prakaitas upeliais bega ir labai geras nuovargis.  thumbup.gif
Nusprendziau dabar viena diena Piloxinga daryt, kita pilatesa ir tada vel Piloxinga ir vel pilatesa, tada ir sirdies per daug neapkrausiu, ir raumenys bus pratampyti.  ax.gif

rizikuoju buti tundra (o be to siandien saknis plauku pasidaziau), bet imesk nuorodele tos treniruotes blush2.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2010 11 17, 20:50)
Radau netycia tokia mankstele man ji pasirode juokinga  lotuliukas.gif ten aisku yra neblogu praimu, bet visa manksta man atrode tokia vos ne striptizo/viliotinio pagrindu  lotuliukas.gif na prasom paziurekit ir jus, galbut kuriai nors patiks ir prades daryti ja  bigsmile.gif
http://www.youtube.c...feature=related

gundausi pabandyti ta strip aerobika biggrin.gif jei siandien po JM ,jausiuos taip kaip vakar dar ismeginsiu sita tongue.gif ,poto jums papasakosiu kas kaip lotuliukas.gif
bet grazumas ten merginu ainainai wub.gif
Atsakyti
Sveikos, ojoj, kokia sexy aerobika, o panos visos ten atrodo ko nors į gerą vietą prisidėjusios, na kaifuojančiuos kažkokios, o ir operatorius vis užpakalius stambiu planu nepamiršta parodyt biggrin.gif
Bet geriausia lotuliukas.gif tai tas vaikinas vidury biggrin.gif

Mane virusas puola: sloga siaubinga ir gerklė unsure.gif bet tikriausia sportuosiu ir šiandien, nenoriu apleis.. juk ryt svarstykliu diena biggrin.gif

QUOTE(aurute__ @ 2010 11 17, 22:59)
Labas vakaras mergaites, tai va aptikau jusu temele ir noreciau prie jusu prisijungti, nes lb noriu sportuoti, bet atrodo motyvacijos kaip ir truktu. man atrodo namuose sportuojant kazkaip sunku pasiekti geru rezultatu, o gal as klystu ax.gif tai gal kas patarumet nuo ko ir kaip cia reikia pradeti sportuoti 4u.gif

Sveika 4u.gif reikia užsibrėžti tikslą, ir bus tie rezultatai, jei tik to sieksi, aš jau maniau bevalė esu, o užsikabinau per dvi savaites smile.gif be to jaučiuosi daug geriau, ne tokia mieguista, be to kai pradedi sportuot- savaime norisi ir norisi ir maistą žiūrėt atidžiau, ką į burną dediesi, nes nesinori, kad sportas per niek nueitų.

Mano vyras pasakė, kad mano kojytės labai pagražėjo, jis čia apie blauzdas ohmy.gif bigsmile.gif nors siandien dar tik 14 diena.
Atsakyti
QUOTE(white kitty @ 2010 11 17, 23:17)
Oho kokia sexy treniruote,tas vyrukas vidury  lotuliukas.gif 
Puse JM30 iveikta  clap.gif Bet kaip keista,viena diena sunkiau mankstintis, kita lengviau,cia kalbu apie 8 min abs,vakar kazkaip sunkiai man ejo,o siandien nors ir po darbo bet net nepastebejau kaip atlikau  blink.gif  thumbup.gif

Juk sakiau, kad bus lengviau mirksiukas.gif man irgi jau lengviau po truputi ir kazkaip daug greiciau praeina treniruote nei anksciau ax.gif ir labai dziaugiuosi kad po truputi jauciu nugaros raumenukus, na tiksliau kai ka nors darau su rankom jauciu kad jie dirba, nes jau baisiai geda kai liemenele isispraudzia tarp lasinuku ten ir jos nebesimato, tik rinkes blush2.gif tikiuosi greitai sumazes ten rolleyes.gif

QUOTE(aurute__ @ 2010 11 17, 23:59)
Labas vakaras mergaites, tai va aptikau jusu temele ir noreciau prie jusu prisijungti, nes lb noriu sportuoti, bet atrodo motyvacijos kaip ir truktu. man atrodo namuose sportuojant kazkaip sunku pasiekti geru rezultatu, o gal as klystu ax.gif tai gal kas patarumet nuo ko ir kaip cia reikia pradeti sportuoti 4u.gif

Motyvacijos mes tau nelabai suteiksim manau, reikia paciai susigalvoti kodel tu nori sportuoti, ar kad sulieknetum, ar kad sustipretum, nori itilpti i graziausia per visa gyvenima matyta bikini? Ar gal nori kazkam irodyti kad gali? bet siaip turetum viska daryt tik del saves, ne del vyro, draugiu pastabu ar pan... rezultatu tikrai galima pasiekti neblogu ir namie, tik reikia saziningai sportuoti kasdien, ar kas antra diena cia jau kaip pasirinksi ir aisku rezultatai nebus iskart. o pradet manyciau nuo 1pusl nuorodu, ten yra kur parsisiusti video, as pradejau nuo JM_30DAY_SHRED, kazkaip taip rasosi. Sekmes jei nuspresi sportuoti mirksiukas.gif

QUOTE(samanta* @ 2010 11 18, 09:03)
gundausi pabandyti ta strip aerobika biggrin.gif jei siandien po JM ,jausiuos taip kaip vakar dar ismeginsiu sita tongue.gif ,poto jums papasakosiu kas kaip lotuliukas.gif
bet grazumas ten merginu ainainai wub.gif

Itariu visu jusu vyrai labai apsidziaugtu jei pasportuotumet prie ju su tokiais judesiukais lotuliukas.gif Gerai kad as dar turiu laiko pasiruosti iki kol vyra rasiu thumbup.gif
Atsakyti