Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *6 Namučiai...

prisijungsiu ir as prie Jusu nuo siandienos mirksiukas.gif ar irgi darau taip kai valgyti noriu o dar nelaikas tai paziuriu kokiufiguringu merginu foto ir pagalvoju ar tikrai neiskentesiu dar keliu valandikiu lotuliukas.gif
Atsakyti
o as vakar laikiaus visa diena, 18 pasitaisiau pasuku su bananu, saziningai 21.30 lovoj ir galvoju jei neuzvalgysiu neuzmigsiu. irrrrr suvalgiau 3 riekes baltos duonos su dirbtiniais ikrais doh.gif svarbiausia kad tai buvo pirmas kartas per dvi savaites. padariau isvada kad 18 man per anksti, reikia valgyt 19 val. ir viskas bus ok bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 17, 08:43)
o as vakar laikiaus visa diena, 18 pasitaisiau pasuku su bananu, saziningai 21.30 lovoj ir galvoju jei neuzvalgysiu neuzmigsiu. irrrrr suvalgiau 3 riekes baltos duonos su dirbtiniais ikrais doh.gif svarbiausia kad tai buvo pirmas kartas per dvi savaites. padariau isvada kad 18 man per anksti, reikia valgyt 19 val. ir viskas bus ok bigsmile.gif

svarbu kad tau butu gerai, kiekviena pagal save turim nuspresti kada paskutini karta valgyti, as kadangi einu miegot 12-2nakties (tam tarpe) tai man 18 valanda butu per anksti paskutinis kartas, o dar prisimenant kad 18 valanda negaliu valgyti o geriausiu atveju 15,30 tai cia isvis savizudybe butu lotuliukas.gif butent todel dar zkremtu grizus apie 20-21val blush2.gif
Atsakyti
labukas, žiūriu vis apie maistą plepat smile.gif na aš vakar daug panikavau, bet viskas gerai buvo smile.gif atsilaikiau tongue.gif laukiu rytojaus, keisiu linjuote jei bus ka keist smile.gif ax.gif
Atsakyti
jau po sporto, sunkokai siandien, matyt bus ir luzis kaip pirmoj dali, per viduri dirbau sukandus dantis, gale paskutines dienas lengvai smile.gif
Atsakyti
Tikriausia taip ir paskaičiuota šita programėlė, kad kai tik raumenukai pradeda priprast prie krūvio - keičiam jį ir dirbam kitus raumenis smile.gif man patinka,,, Gaila vaikai tąsosi ir neina miegot, jau laukiu treniruotės smile.gif
Atsakyti
na ka, as po sporto ka tik ir po duso bigsmile.gif kuo toliau tuo lengviau sekasi daryti, jau beveik visus pratimus istempiu pilnumoj, nors dar siek tiek truksta, siandien I lygio 7diena, tai 10 diena jau turbut padarysiu viska iki galo, kad ir sukandus dantis blush2.gif kaip jum sekasi? As tai kaip kokia kvailele kiekviena diena matuojuos apimtis, nors zadejau laukti ir matuotis tik po 10dienos, bet neiskenciu, vis patikrinu ar nepadidejo apimtys blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2010 11 17, 14:05)
na ka, as po sporto ka tik ir po duso  bigsmile.gif  kuo toliau tuo lengviau sekasi daryti, jau beveik visus pratimus istempiu  pilnumoj, nors dar siek tiek truksta, siandien I lygio 7diena, tai 10 diena jau turbut padarysiu viska iki galo, kad ir sukandus dantis  blush2.gif kaip jum sekasi? As tai kaip kokia kvailele kiekviena diena matuojuos apimtis, nors zadejau laukti ir matuotis tik po 10dienos, bet neiskenciu, vis patikrinu ar nepadidejo apimtys  blush2.gif

smile.gif
padidėt tai gal nepadidės nuo tokio krūvio ir taip greitai, manau realius rezultatus galėsim vertint tik visą programą įveikę smile.gif mano vaikai aplink šmirinėja, reik eit maitint ir guldyt į lovas, o tada mamytė wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulėgrąža: 17 lapkričio 2010 - 14:20
QUOTE(doviem @ 2010 11 17, 15:05)
na ka, as po sporto ka tik ir po duso  bigsmile.gif  kuo toliau tuo lengviau sekasi daryti, jau beveik visus pratimus istempiu  pilnumoj, nors dar siek tiek truksta, siandien I lygio 7diena, tai 10 diena jau turbut padarysiu viska iki galo, kad ir sukandus dantis  blush2.gif kaip jum sekasi? As tai kaip kokia kvailele kiekviena diena matuojuos apimtis, nors zadejau laukti ir matuotis tik po 10dienos, bet neiskenciu, vis patikrinu ar nepadidejo apimtys  blush2.gif



Įveikiau 3 dieną clap.gif sunkoka ir neištempiu visko dar, laukiu nesulaukiu kada galėsiu pasigirti kad lengva ax.gif labai norisi pasisverti ar pasimatuoti, bet bandysiu sulaukti bent 10dienos, gal didesni skaičiukai labiau motyvaciją pakels smile.gif
Atsakyti
As ka tik po Piloxingo, super treniruote, prakaitas upeliais bega ir labai geras nuovargis. thumbup.gif
Nusprendziau dabar viena diena Piloxinga daryt, kita pilatesa ir tada vel Piloxinga ir vel pilatesa, tada ir sirdies per daug neapkrausiu, ir raumenys bus pratampyti. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nude: 17 lapkričio 2010 - 15:28
Nude, tu vis mūsų akiratį platini smile.gif, iki šiol aš tiek apie sportą nežinojau, Ačiū...
Na o šiandien, JM II, antra diena, Dieve ir visi šventieji, jei sulauksiu rytojaus, tai tikriausia bus lengviau rolleyes.gif stengiuso iki paskutiniuju, nes jei atleidziu vadeles, nepadarau tiek pakartojimu, kiek ji rodo.. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulėgrąža: 17 lapkričio 2010 - 15:33
na dabar pasireiksiu as biggrin.gif
siandien man buvo pirma diena su JM pirmo lygio,ir po beveik 3 savaiciu su Billio Tae bo ,tai man tokia relaxine mankstele pasirode ta JM doh.gif ,tempas labai letas,palyginus su Billiu,pasaka,ne sportas,taigi pasportavusi pagal JM ,griebiausi savo tae bo dar pusvalanduka ax.gif
Atsakyti