Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *6 Namučiai...

II lygis JM blink.gif fear.gif angel_sadangel.gif surrender.gif aš lavonas, kaip tam anekdote : NEJAUČIU NEI RANKYČIŲ< NEI KOJYČIŲ ..
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 11 16, 14:31)
II lygis JM  blink.gif  fear.gif  angel_sadangel.gif  surrender.gif  aš  lavonas, kaip tam anekdote : NEJAUČIU NEI RANKYČIŲ< NEI KOJYČIŲ ..

pakentek , kita diena bus lengviau mirksiukas.gif nors man dar tik I lygio 6diena siandien ir nors nepadarau dar tiek pakartojimu kiek jos, bet jau geriau jauciuosi smile.gif itariu perejus man i II lygi jausiuos dar blogiau nei tu lotuliukas.gif
Atsakyti
biggrin.gif juokas pro ašaras, bėgo nuo manęs upėm, o ir apetitas dingo kažkur, vyrui sakau, kad tai man po vakar abstinencijos be JM :Djis pas mane bevalis, bet mane palaiko wub.gif nepamiršta man vaisių naktipiečiam pasiūlyt, už ką skaudžiai baudžiu aš jį tongue.gif lotuliukas.gif
Nepykit už sapaliojimus- po sporto atsigavo jumoro jausmas smile.gif
blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 11 16, 15:02)
biggrin.gif  juokas pro ašaras, bėgo nuo manęs upėm, o ir apetitas dingo kažkur, vyrui sakau, kad tai man po vakar  abstinencijos be JM :Djis pas mane bevalis, bet mane palaiko  wub.gif  nepamiršta man vaisių naktipiečiam pasiūlyt, už ką skaudžiai baudžiu aš jį tongue.gif  lotuliukas.gif
Nepykit už sapaliojimus- po sporto atsigavo jumoro jausmas smile.gif
  blush2.gif


skaitau ir juokiuos thumbup.gif man tas pats siandien, galvoju patampykit kas nors uz mane tas rankas ir kojas, as negaliuuuuu siandien drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 16, 15:06)
skaitau ir juokiuos thumbup.gif  man tas pats siandien, galvoju patampykit kas nors uz  mane tas rankas ir kojas, as negaliuuuuu siandien drinks_cheers.gif

4u.gif gera, kai yra kur pasiguosti
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2010 11 16, 13:36)
pakentek , kita diena bus lengviau  mirksiukas.gif  nors man dar tik I lygio 6diena siandien ir nors nepadarau dar tiek pakartojimu kiek jos, bet jau geriau jauciuosi smile.gif itariu perejus man i II lygi jausiuos dar blogiau nei tu  lotuliukas.gif

mane tavo avas ant sporto uzveza,taip nooooooooriu tokio uzpakaliuko biggrin.gif
bet dar ir i soliariuma abonimenta tada reikia nusipirkti lotuliukas.gif
Atsakyti
O as siandien nelabai speju viska, reikia susikaupt, nes sunkios dienos psichologiskai tiek siandien, tiek rytoj, tai pilatesas turetu padeti. smile.gif
Atsakyti
O man kazkaip jau nebaisus tas II lygis,tik vieno pratimo nekenciu kur tiesias rankas su svarmenim kilnot reikia,as tik vos vos pritupiu,nenoredamam apkraut koju bet vistiek sunku ph34r.gif As dar be sporto,diena reikalu turejau, o dabar valgau, tai dar kokias 3 valandeles reikes pakentet biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo white kitty: 16 lapkričio 2010 - 17:06
Laba 4u.gif grįžtu ir aš po 3 poilsio dienų, bet šiandien pareigą atlikau, sekėsi geriau nei pirmą dieną smile.gif tik tų šuoliukų man per daug, į galą blauzdas tiesiog plešia, o kaip pavargstu doh.gif net galva sukasi.

Reikės ir man vandens daugiau gerti. o po mankštos apetitas žvėriškas, galėčiau arklį suvalgyt doh.gif bet apsiriboju salotomis.
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 11 16, 17:08)
mane tavo avas ant sporto uzveza,taip nooooooooriu tokio uzpakaliuko biggrin.gif
bet dar ir i soliariuma abonimenta tada reikia nusipirkti lotuliukas.gif

man tas uzpakaliukas irgi labai fainas, noriu tokio blush2.gif sakiau atsispausdinsiu ir ant saldytuvo uzsiklijuosiu, tai pries valgydama ka nors pirmiau pamastysiu ar tikrai noriu valgyt, nes turiu iproti valgyt net kai nenoriu, vos skrandis pratusteja iskart uzkemsu iki kol paskui verkiu jog persivalgiau ir nebegaliu pajudeti lotuliukas.gif doh.gif juokingai graudi situacija verysad.gif
Atsakyti
Mergaitės, dabar mėnulis priešpilnis, tai labai nesistebėkit, jei apetitas didesnis, nei paprastai. bet valdytis reikia 4u.gif
Grįžau nuo šiandien į aerobiką, nes nebuvau kelias savaites. Bet priedo dar darysiu namie dienos metu Jillian michaels II lygį 4u.gif
Atsakyti
A ir galvojau paklausti, ar tik ne mėnulis čia taip veikia biggrin.gif viskas aišku tada... o aš jau pradėjau savo jėgom abejot tongue.gif
Atsakyti