Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *6 Namučiai...

QUOTE(Lietuvaitee @ 2010 11 15, 18:05)
Sakykit mergaites o jums nuo sporto apetitas neauga?  g.gif  as sportuoju kas antra diena ir pastebejau, kad ta dienele kai sportuoju apetitas zveriskas  doh.gif


O man kazkaip atvirksciai,pradejus sportuoti pradejau maziau valgyti,gal kad pilvukas stangreja susitraukia lotuliukas.gif Bet rimtai paskutinemis dienomis mazokai valgau ir nelenda kazkaip daugiau,gal praeis...

Siandien truputi pailsejau,sakau truputi,nes padariau tik 3 diena II lygio,bet nedariau papildomu pratimuku,siandien antra mm diena,pati bjauriausia ir seip savijauta nelabai kokia buvo,miegojau blogai tai uzteko ir vienos JM. Jau nelabai sunkus atrodo tas antras lygis,bet vat pratimas kur reikia laikyti rankas sonuose ir tiesiai kelti su hanteliukais tai karsta.gif be pailsejimu nekaip schmoll.gif
Atsakyti
Ačiū, kad priemėt 4u.gif bigsmile.gif

QUOTE(Nude @ 2010 11 15, 16:16)
19 lt mokėjau.
Evut, sveika prisijungus. O kodel tu tokius didelius svorius naudoji? Siaip moterims rekomenduojama kuo lengvesni svoriai ir didesnis pakartojimu skaicius. Nebent esi per kuda, ir stengiesi pastambeti raumenu saskaita.  biggrin.gif


Taip, aš norėčiau raumens, bet netikiu, kad jis pas mane atsiras. biggrin.gif Man tai tie svoriai atrodo juokingai maži, pažiūrėjus kaip kai kurios sportuoja. galvoju, mes ne apie tuos pačius pratimus kalbam. Gal jūs aerobiką kokią darot pasiemusios svarelius į rankas? Aš tai, pavyzdžiui, darau pritupimus, įtupstus su svoriais rankose. O jūs kaip darot? Pastambėt nenorėčiau nebent per juosmenį, todėl nedarau atsilenkimų su svoriu, o šiaip per kitur tai aš nieko prieš.

QUOTE(Lietuvaitee @ 2010 11 15, 19:05)
Sakykit mergaites o jums nuo sporto apetitas neauga?  g.gif  as sportuoju kas antra diena ir pastebejau, kad ta dienele kai sportuoju apetitas zveriskas  doh.gif


Žinoma, kad auga! Juk sudeginamos kalorijos ----> organizmas nori jas atgaut --------> didėja alkis. Kitaip ir būt negali. smile.gif Oi, atsimenu, kai maža buvau, lankiau baseiną, tai vagiau kaip žvėris. biggrin.gif Na, bet jei leisit sau po to prisivalgyt, tai nebus prasmės sportuot, nes reikia sudegint daugiau kalorijų negu suvartojat.

O kaip jūs manot, ar apimtys per klubus 90, per liemenį 68, per krūtinę 78 normalios? doh.gif Man atrodo, neproporcingai maža krūtinė ir didelis pilvas. :s
Atsakyti
as siandien likau be treniruotes, nes visa diena i namus tik grizdavau ka nors pasiimti arba padeti doh.gif na bet ryt tikiuosi atsiimti ir sportuoti, kadangi pertrauka gavosi po 5 dienu sporto tai per daug neliudziu cia kaip ir priklausytu siokia tokia pertrauka pasidaryti blush2.gif
Prigasdinot mane del tu vaisiu, dabar nezinau nei ka valgyt vakarais po paskaitu grizus sad.gif
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2010 11 15, 23:30)
as siandien likau be treniruotes, nes visa diena i namus tik grizdavau ka nors pasiimti arba padeti doh.gif  na bet ryt tikiuosi atsiimti ir sportuoti, kadangi pertrauka gavosi po 5 dienu sporto tai per daug neliudziu cia kaip ir priklausytu siokia tokia pertrauka pasidaryti  blush2.gif 
Prigasdinot mane del tu vaisiu, dabar nezinau nei ka valgyt vakarais po paskaitu grizus sad.gif


Baltyminį maistą. mirksiukas.gif
Pertraukos, sakyčiau, net privalomos yra. Aišku, priklauso nuo to, kiek sportuojama, bet raumuo turi pailsėt, kad galėtų atsistatyt ir normaliai formuotis.
Atsakyti
As dar delto alkio priepuolio g.gif po sporto,tai pastebejau jei ryte vien baltymus valgau ir poto sportuoju tai ,po treniruotes ziuriai noriu valgyti,o jei angliavandenius pries sporta naudoju tada apetitas nekyla schmoll.gif
o treneris sake,baltymus reikia valgyti pries treniruote g.gif nzn nei ka daryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 11 16, 10:00)
As dar delto alkio priepuolio g.gif  po sporto,tai pastebejau jei ryte vien baltymus valgau ir poto sportuoju tai ,po treniruotes ziuriai noriu valgyti,o jei angliavandenius pries sporta naudoju tada apetitas nekyla schmoll.gif
o treneris sake,baltymus reikia valgyti pries treniruote g.gif nzn nei ka daryti g.gif

belieka kentet alki ax.gif zinau kaip sunku nes man paciai nelengva, vakar net savo iskrovos dienos neuzbaigiau. Suzinojau graudziu naujienu, nors cia dar neaisku pas mane, bet paskui vakare dar graudesniu suzinojau tai sukirtau obuoli vakare, o diena isvis prasikaltau, suvalgiau viena bandele su vistiena ir dar viena spurga su varske blush2.gif doh.gif galima sakyti buvo visiska atsipalaidavimo diena, jei kalbant apie maista ir sporta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2010 11 16, 09:08)
belieka kentet alki  ax.gif

jei reike kenteti man greitai atsibos g.gif unsure.gif ,reiks kazka mastyti unsure.gif
Atsakyti
sveikos, man kokia diena kvaila blink.gif doh.gif valgyt noriu kaip žvėris nemaitintas sad.gif vakar turėjau iškrovos dieną, nesilaikiau kažkokio meniu, o pagal save doh.gif bet gavosi apie 300kcal
bet šiandien - suėsiu šaldytuvą su visu jo turiniu, papusryčiavau, o jau svajoju apie pietus sad.gif
ir nesportavau vakar, nes pradėjo koją skaudėt kelinta diena toj pačioj vietoj, tai šiandie man jau nedaug trūksta, kad mest viską ir prisivalgyt skaniai:(
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulėgrąža: 16 lapkričio 2010 - 11:02
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 11 16, 11:01)
sveikos, man kokia diena kvaila  blink.gif  doh.gif  valgyt noriu kaip žvėris nemaitintas sad.gif vakar turėjau iškrovos dieną, nesilaikiau kažkokio meniu, o pagal save  doh.gif  bet gavosi apie 300kcal
bet šiandien - suėsiu šaldytuvą su visu jo turiniu, papusryčiavau, o jau svajoju apie pietus sad.gif
ir nesportavau vakar, nes pradėjo koją skaudėt kelinta diena toj pačioj vietoj, tai šiandie man jau nedaug trūksta, kad mest viską ir prisivalgyt skaniai:(

Duosiu patarima,nieko nemesk,bet eik uzvalgyk ko nori skanaus,bet nepersivalgyk,ir pasportuok siandien isdeginsi ta ka dabar suvalgysi mirksiukas.gif
nereikia organizmo iskarto isgasdinti visiskai atsisakant visko kas pries tai buvo valgoma,valgyk siandien ta ka nori tik mazais kiekiais ir kas 2-3 val,iki kokiu 18 val vakaro smile.gif
o sportuok,tokius pratimus kur maziau kojos reikalingos g.gif ir gal tau magnio truksta,kad koja skauda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samanta*: 16 lapkričio 2010 - 11:19
as ir jei laikausi, kazko sau neleidziu, tai galu gale nutrukstu, tai sau nieko nedrauziu, noriu saldainio pasiimu, bet tik viena, noriu dar kazko mazai suvalgau, bet organizmas nebereikalauja.

vakar per daug prisisportavau, tai siandien visa treniruote su daug pailsejimu, bet galvoju geriau taip negu is vis nesportuot. biggrin.gif celiulitui siandien nepatempiau, ziuresiu gal ryt biggrin.gif busiu stipresne.
Atsakyti
Ačiū už palaikymą, einu magnio pagert, o šiaip manau koks pms ateina, nes ir nuotaikos visai nėra...
dėl to ir apetitas žvėriškas, pasidariau salotų bliūdą, su salierų stiebais ir etc. bus pietum su vištos krūtinėle, aš vistiek nepasiduosiu ir sulauksiu smile.gif
Atsakyti
wub.gif 4u.gif
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 16, 11:42)
as ir jei laikausi, kazko sau neleidziu, tai galu gale nutrukstu, tai sau nieko nedrauziu, noriu saldainio pasiimu, bet tik viena, noriu dar kazko mazai suvalgau, bet organizmas nebereikalauja.

vakar per daug prisisportavau, tai siandien visa treniruote su daug pailsejimu, bet galvoju geriau taip negu is vis nesportuot. biggrin.gif celiulitui siandien nepatempiau, ziuresiu gal ryt biggrin.gif  busiu stipresne.

Aš ne tai, kad neleidžiu, bet stengiuosi neužkandžiauti tarp valgymų , nes tai mano yda labai didelė blush2.gif o tada dar pietus sukertu , tai taip ir sukasi viskas aplink šaldytuvą sad.gif jau visas 14d, atsilaikiau puikiai, o šiandie va sunkoka...
Pietūs padaryti, vaikai pamaitinti, vyresnėlis į mokyklą išėjo , o aš einu pradėt JM antrą lygį - skanių pietų visoms 4u.gif
Atsakyti