Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *6 Namučiai...

Sveikos sportininkės 4u.gif

Priimsit ir mane į savo temą? smile.gif Neapsiverčia liežuvis sakyti sportuoju, greičiau mankštinuosi biggrin.gif, bet irgi namuose, kokias 5 - 6 dienas savaitėj. Darau kas dieną rytais trumputį prasitampymą viso kūno, kokias 5 min. gal, paskui tibetietiškus pratimus. Vakare, kai turiu laiko darau vėl prasitampymą tom vietom, kurias mankštinsiu. Paskui darau pratimus visokius, kokius tik žinau ir norisi, bet jau labai daug laiko neturiu sistemos, nes nesugalvoju, kas man geriausiai tinka. biggrin.gif Su kokiais svoriukais jūs sportuojat? Aš su 2 kg xDDD, bet galvoju pirkt. 4kg. rolleyes.gif

Mano tikslai:

♦ Dar labiau sutiprint širdį. Pas mane ji iš prigimties silpnoka. Kol kas tik šokinėju per šokdynę kažkiek.
♦ Dar labiau sutiprint nugaros raumenis. Kol kas esu visai patenkinta, tik viršutiniai nugaros raumenys galėtų būti stipresni.
♦ Sustiprint visą kūną apskritai, ypač krūtinės raumenis.
♦ Būt lankstesne. Gal kada nors kokią virvutę padaryčiau. biggrin.gif

QUOTE(doviem @ 2010 11 14, 21:47)
Beje turiu klausima, kaip jus per diena visos isgeriat 2litrus vandens? Nes man cia neimanoma misija, as per diena vos 1 litra isgeriu ir tai jau per prievarta, mat esu pripratus mazai gerti labai ir man ziauriai sunku isgerti daugiau. Jau bloga nuo to vandens sakiau gal reik ne vandeni gert o ka skaniau? g.gif


Vienintelis veiksmingas būdas, kurį žinau, tai prisipilti buteliuką ar puodelį vandens arba kokio kito skysčio ir gerti ne tada, kai troškina, o kada telpa. biggrin.gif pasidėt, pavyzdžiui, kai sėdit prie kompo, dirbat ir gert gert gert, kada tik išeina ir paskui kažkaip organizmas pats pripranta. Šitai gaunasi ne iš karto, todėl reikia kantrybės. drinks_cheers.gif
Visai skanu yra gerti vandenį su trupučiu citrinos ir medaus (arba kito saldiklio). Tikrai skaniau geriasi. Arbatas aš pati seniau labai daug gerdavau. Apie 1l stiprios žalios, daug stiprios raudonos, bet paskui pradėjau blogai jaustis. Taninai pašalina geležį ir man atrodo kalcį iš organizmo, žalia arbata turi kofeino, žodžiu, nelabai man tiko tiek daug. Dabar geriu tik pusę litro arbatos per dieną ryte.
Atsakyti
QUOTE(Farida2010 @ 2010 11 14, 22:29)
O Saulegraza pasikeitei biggrin.gif na aš vis paskaitinėju temukę ir laukiu,kada ateis ir man šventė,kada mano mažius bus didesnis ir galėsiu su jumis kartu sportuoti biggrin.gif
kol pradėsiu su jumis sportuoti jūs jau manekenės būsit biggrin.gif


Pasikeičiau blush2.gif o kiek tavo leliukui? aš labai gailiuosi , kad uždelsiau su sportu tiek ilgai, tikriausia reikėjo pradėt daug ankščiau kažką galvot.. dabar lengviau būtų unsure.gif
QUOTE(doviem @ 2010 11 14, 22:54)
na va o man kazkaip nepatinka, as vos prisiverciu ir paskui lakstau kas 10min i wc, atrodo nespejau isgerti ir jau nutekejo iskart zemyn, sakau gal kas negerai  g.gif
nebusim manekenes tikrai, dar toli iki ju, na bent man  lotuliukas.gif

biggrin.gif biggrin.gif
iki manekenių tikrai tolii, nors mano vyras jau svaigsta nuo manęs, jaučiamės lyg ką tik susipažinę, man nuotaika pagerėjus, o ir savijauta super smile.gif galiu kalnus nuverst per dieną smile.gif nebūnu tokia suirzus ir paniurus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2010 11 14, 17:55)
Beje, man kaip saldumynu megejai labai gerai dabar padeda trintas bananas su liesa varske, vakarienei labai gerai, ir saldu ir nekaloringa per daug
Reikės ir man išbandyti, net skaniai nuskambėjo biggrin.gif Tik labai jau sunku pas mane normalios varškės rasti doh.gif

QUOTE(Nude @ 2010 11 15, 12:13)
Galiu duoti patarima toms, kurios sportuoja tai bo ar kazka panasaus, butinai sportuoti su svoriais, nes visai kita treniruote.
O kiek mokėjai jei nepaslaptis? 4u.gif
Atsakyti
19 lt mokėjau.
Evut, sveika prisijungus. O kodel tu tokius didelius svorius naudoji? Siaip moterims rekomenduojama kuo lengvesni svoriai ir didesnis pakartojimu skaicius. Nebent esi per kuda, ir stengiesi pastambeti raumenu saskaita. biggrin.gif
Atsakyti
Sakykit mergaites o jums nuo sporto apetitas neauga? g.gif as sportuoju kas antra diena ir pastebejau, kad ta dienele kai sportuoju apetitas zveriskas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuvaitee @ 2010 11 15, 18:05)
Sakykit mergaites o jums nuo sporto apetitas neauga?  g.gif  as sportuoju kas antra diena ir pastebejau, kad ta dienele kai sportuoju apetitas zveriskas  doh.gif

drinks_cheers.gif va va cia mano problema unsure.gif
nesuprantu kodel taip? g.gif
Atsakyti
[quote=Evut,2010 11 15, 14:35]
Sveikos sportininkės 4u.gif

sveika prisjungus 4u.gif

svorius truputi didokus pasiemus, as 1.6 dirbu tai man tik tik, su didesniais neistemciau, o tu nori po 4 kg dirbti schmoll.gif

su apetitu tai as kariauju, jis kaip visada pas mane didelis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 11 15, 13:52)
Pasikeičiau  blush2.gif  o kiek tavo leliukui?  aš labai gailiuosi , kad uždelsiau su sportu tiek ilgai, tikriausia reikėjo pradėt daug ankščiau kažką galvot.. dabar lengviau būtų  unsure.gif

biggrin.gif  biggrin.gif
iki manekenių tikrai tolii, nors mano vyras jau svaigsta nuo manęs, jaučiamės lyg ką tik susipažinę, man nuotaika pagerėjus, o ir savijauta super smile.gif galiu kalnus nuverst per dieną smile.gif nebūnu tokia suirzus ir paniurus  bigsmile.gif

leliukui tuoj bus du men.dar vis maitinu,o iki kada tu maitinai?Ar dar maitini ir sportuoji?Truputi pasportuoju,pasimankštinu bet iki rimto sporto jaučiu reikia dar palaukti g.gif
Atsakyti
Isbandziau vakarienei banana su liesa varske, tai visai super ir kaloriju gaunas apie 200 biggrin.gif
Atsakyti
Ka tik paziurejau bodybuildinge, kad merginom geriau vengti vaisiu vakare, nes jie nuseda ant sedimosios.
"Kopustai labai gerai, burokeliai taip pat, bet vietoj burokeliu vakarienei kopustai yra geriau, nes burokeliuose yra daug krakmolo. Bananai vakare (metant svori), irgi nera gerai, geriausiai butu iki pietu/pavakariu, nes vakarienei vaisiai eis i dubce smile.gif
Siaip vakarienei yra geriausiai liesas baltiminis maistas, t.y. virta zuvis su darzovem, kokios tuno salotos, liesa varske...zodziu LIESAS baltiminis maistas.. " sad.gif
O man visai patiko, manau retkarciais vis tiek nepakenks biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės,
Nude, tau paantrinsiu, kad vakarienei vaisiai tikrai netinka, ypač saldesni- vynuogės, melionai ir pan, o apie bananus net kalbėti vakare draudžiama biggrin.gif Nes turi cukraus, angliavandenių...
O idealiausia, taip- varškė, jogurtas, pasukos, kefyras.... galima omletuką išsikepti iš trijų kiaušinių, bet du trynius išmest. Na, ir visa kita, ką tu paminėjai 4u.gif

Atsakyti
As apie vaisius irgi esu ta girdejusi,tai jau nebesugalvoju ir as ka vakarais kita karta valgyti doh.gif
va siandien vakariene mano buvo obuolys ir dziovintos slyvos doh.gif verysad.gif
Atsakyti