Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *6 Namučiai...

QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 14, 20:33)
dar skanu tarkuotas bananas su pasukomis.

koks tavo grazus avitaras (lyg taip sakosi) brunette.gif

As pasuku niekada nesu ragavus, net neisivaizduoju koks ju skonis blush2.gif
Man regis sakosi avataras, bet as pati nezinau lotuliukas.gif dekui uz pastebejima toki idomu, man labai grazus tos merginos uzpakaliukas ir slaunys, kaip minejau man patinka putlesnes, lotynu amerikos moteru figuros ax.gif

QUOTE(white kitty @ 2010 11 14, 20:39)
Na va antra diena JM II lygis + 8min abs + 8min anticeliulitine iveikta  laugh.gif Truputi pakoregavau antra lygi,kur apkraunamos kojos darau lengviau, o kur presiukas ziuriu i tamsiaode  biggrin.gif  ir aisku cardio lengvesniu lygiu darau,nes ten tai jau man per intensyvus strikinejimas nemegstu tokio  karsta.gif Kolkas si programa man patinka,tikiuosi istempsiu menesi, jau beveik puse praejau cool.gif

Ar nebus per daug? As jau ir 1 lygi padustu kai darau ir nepadarau dar visko kiek reikia. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2010 11 14, 19:52)
Ar nebus per daug? As jau ir 1 lygi padustu kai darau ir nepadarau dar visko kiek reikia. doh.gif


Man svarbu,kad nereikia papildomai strikineti,tada jau butu per daug,o taip ramiai atsigulu padarau presiuka ir anticeliulitine po truputi,nejauciu,kad tu 16 papildomu minuciu yra per daug,kai pabaigsiu JM 30, tada jau nesportuosiu kas diena,tik reikes pratimus susirinkt,kad apie valanda uztruktu,perziurineju dabar "No more trouble zones",tikriausiai imsiuos veliau sios programos ax.gif
Jau matau ka pakoreguosiu, pralesiu pratimus priekinei slaunu pusei,dirbsiu tik su rankomis be jokiu pritupimu,nes man nuo tokiu pritupimu su svarmenimis po I lygio isaugo kalneliai doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo white kitty: 14 lapkričio 2010 - 20:34
QUOTE(doviem @ 2010 11 14, 18:10)
As geriu toki gerimuka, apie ji yra rasoma  skyrelyje "Dietos" ten dedasi citrinos sultys spaustos, vanduo, klevu sirupas ir aitrusis pipiras. Labai gerai man tas gerimukas kai bandziau, kazkaip valgyt nesinori per daug. Aisku ten kaip raso ji reikia gerti 2savaites ar net ilgiau is plius rytais druskuotas vanduo priklauso bei vakarais arbata laisvinanti, bet as tiek nedristu daryti visko vienu metu. Man tas gerimas labai gerai vien tam kad valgyt nenoreciau  ax.gif


skaičiau kažkada, bet ten per dieną gaunasi 1000kal g.gif nedaugoka kaip iškrovai?
QUOTE(white kitty @ 2010 11 14, 20:04)
Man svarbu,kad nereikia papildomai strikineti,tada jau butu per daug,o taip ramiai aisigulu padarau presiuka ir anticeliulitine po truputi,nejauciu,kad tu 16 papildomu minuciu yra per daug,kai pabaigsiu JM 30, tada jau nesportuosiu kas diena,tik reikes pratimus susirinkt,kad apie valanda uztruktu,perziurineju dabar "No more trouble zones",tikriausiai imsiuos veliau sios programos  ax.gif

išduokit, kas ten per anticeliulitinė ir aš noriu greičiau sutvirtėt, o tai drebu, kaip želė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulėgrąža: 14 lapkričio 2010 - 20:38
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 11 14, 20:32)
skaiiau ka\kada, bet ten per dieną gaunasi 1000kal  g.gif  nedaugoka kaip iškrovai?

išduokit, kas ten per anticeliulitinė ir aš noriu greičiau sutvirtėt, o tai drebu, kaip želė biggrin.gif


Buvau jau ikelusi nuoroda, stai http://www.youtube.c...feature=related, ten moteriske parodo 8 pratimukus,o po kiek kiekviena daryti jau paciam reikia sprest, as kolkas darau po 10 mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo white kitty: 14 lapkričio 2010 - 20:38
4u.gif ačiū
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 11 14, 21:32)
skaičiau kažkada, bet ten per dieną gaunasi 1000kal  g.gif  nedaugoka kaip iškrovai?

išduokit, kas ten per anticeliulitinė ir aš noriu greičiau sutvirtėt, o tai drebu, kaip želė biggrin.gif


a nelabai isivaizduoju is kur ten tiek tu kaloriju? Nes as asmeniskai isspaudziu puse citrinos (tikrai nezinau kiek cia tu kaloriju bus), klevu sirupo ipilu tik mazdaug 2valgomuosius saukstus (negaliu pasakyt kiek kaloriju nes ant buteliuko neraso ju schmoll.gif ), na ir vanduo kuris neturi kaloriju, bei pipiras, kuris nezinau ar turi ju... tai vat man cia kazkaip tas 1000kcal nesigauna niekaip g.gif

Beje turiu klausima, kaip jus per diena visos isgeriat 2litrus vandens? Nes man cia neimanoma misija, as per diena vos 1 litra isgeriu ir tai jau per prievarta, mat esu pripratus mazai gerti labai ir man ziauriai sunku isgerti daugiau. Jau bloga nuo to vandens sakiau gal reik ne vandeni gert o ka skaniau? g.gif

Atsakyti
Aš nematuoju kiek išgeriu, bet tikrai visada apie 1l žalios arbatos , plius vandens kokie 4-5 puodeliai, tikrai apie 300ml tokie, tai viso gaunasi : apie 2-2,5L man patinka gerti gryną vandenį, o be to pamėgau arbatą žalią, vakare valgiau apie 19val, tai nuo to laiko jau išgėriau 800ml. žalios arbatos ir didelį puodelį vandens ohmy.gif nepastebėjau net smile.gif ryt man iškrova smile.gif tik nesugalvojau kokia .. blush2.gif
Atsakyti
O Saulegraza pasikeitei biggrin.gif na aš vis paskaitinėju temukę ir laukiu,kada ateis ir man šventė,kada mano mažius bus didesnis ir galėsiu su jumis kartu sportuoti biggrin.gif
kol pradėsiu su jumis sportuoti jūs jau manekenės būsit biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Farida2010: 14 lapkričio 2010 - 22:30
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 11 14, 23:08)
Aš nematuoju kiek išgeriu, bet tikrai visada  apie 1l žalios arbatos , plius vandens kokie 4-5 puodeliai, tikrai apie 300ml tokie, tai viso gaunasi : apie 2-2,5L man patinka gerti gryną vandenį, o be to pamėgau arbatą žalią, vakare valgiau apie 19val, tai nuo to laiko jau išgėriau 800ml. žalios arbatos ir didelį puodelį vandens ohmy.gif nepastebėjau net smile.gif ryt man iškrova smile.gif  tik nesugalvojau kokia ..  blush2.gif

na va o man kazkaip nepatinka, as vos prisiverciu ir paskui lakstau kas 10min i wc, atrodo nespejau isgerti ir jau nutekejo iskart zemyn, sakau gal kas negerai g.gif

QUOTE(Farida2010 @ 2010 11 14, 23:29)
O Saulegraza pasikeitei biggrin.gif na aš vis paskaitinėju temukę ir laukiu,kada ateis ir man šventė,kada mano mažius bus didesnis ir galėsiu su jumis kartu sportuoti biggrin.gif
kol pradėsiu su jumis sportuoti jūs jau manekenės būsit biggrin.gif

nebusim manekenes tikrai, dar toli iki ju, na bent man lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes, as vel savaitgali be sporto, nes vakar nenumatyta kelione turejau, bet galiu pasidziaugti, kad jau turiu nusipirkusi ranku svarmenis - pirstines box.gif . Radau senovinej sporto prekiu parduotuvej. Taigi, siandien galesiu sportuoti rimciau jau, kaip priklauso. biggrin.gif
Atsakyti
sveikos, as jau po sportu, JM II antra diena, anticeliulitine po 10 ir 8 min. abs. Neblogai siandien pakrutejau lotuliukas.gif
o vandens ir as pirma laksciau i toleta, po to jau nebe, matyt organizmas apsiprato.

vakar baliuj buvau, tai siandien uzlipus ne ka rode blush2.gif nu bet realu vaizda ryt ryte pamatysiu jei siandien saikingai valgysiu ir negriesysiu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte0925: 15 lapkričio 2010 - 11:21
Jau po treniruotes, gerai padirbejau. thumbup.gif Galiu duoti patarima toms, kurios sportuoja tai bo ar kazka panasaus, butinai sportuoti su svoriais, nes visai kita treniruote. Patikekit, jei dabar laisvai istempiat visa, su 0,45 kg treniruote atrodys zymiai sunkesne.
Atsakyti