Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *6 Namučiai...

QUOTE(white kitty @ 2010 11 14, 13:30)
Kolkas sportuoju pagal JM 30shred programa su 1 kg hanteliukais,tai ten ir rankos ir kojos apkraunami,paziuresiu gal su kojomis palengvinisu pratimus,nes tikrai nenoriu prisiaugint ten raumenu  doh.gif dar pradejau anticeliulitine daryt,gal tada atisisakyt tu pratimu kojoms, o geriau 8min tempimo papildomai daryti  g.gif nes ne as viena pastebejau,kad ant slaunu raumenukai isryskejo  doh.gif

na man kazkaip daug graziau putlesnes kojos ir uzpakaliukas, tik ne su lasinukais, o su raumenukais ir be celiulito aisku. Jums atrodo, kad jos storos, cia kaip sakant skonio reikalas. As uz putlesnes, man svarbiau liaunas liemuo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2010 11 14, 12:37)
na man kazkaip daug graziau putlesnes kojos ir uzpakaliukas, tik ne su lasinukais, o su raumenukais ir be celiulito aisku. Jums atrodo, kad jos storos, cia kaip sakant skonio reikalas. As uz putlesnes, man svarbiau liaunas liemuo  blush2.gif


Na taip,sutinku,kad raumenukai bet kokiu atveju geriau negu lasinukai 4u.gif Paziuresiu kaip seksis toliau,tik neseniai pradejau sportuoti ir reikia dar atrinkti sau tinkamus pratimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2010 11 14, 09:37)
kazkaip keistai skamba, juk visos skundziames kaip cia prisiversti pasportuoti, o cia dabar jus sakot, kad sunku nebesportuoti
Tikiuosi ir man toks metas ateis, kai skųsiuos, jog noriu pasportuot, bet šiandien išeiginė biggrin.gif
Atsakyti
As jau po sporto clap.gif siandien 5diena ir jau su hanteliukais, oi rankytes pavargo biggrin.gif bet taip jom ir reikia, nes pavasari-vasara kai rekejo bliuskuciu trumpom rankovem negalejau i jas ziureti schmoll.gif na bet nezinau kaip bus su rytojaus sportu, nes praktiskai nebusiu visa diena namie, reiks arba labai anksti keltis ir sportuoti, kas man labai nepatinka, arba bandyti anksciau grizti namo, kad galeciau skirti 1valanda sportui ir dusui ax.gif gerai tik kad valgymui nereiks skirti laiko, nes ryt man iskrovos diena blush2.gif kaip jum merginos sekas? sportuojat savaitgali?
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2010 11 14, 15:26)
As jau po sporto  clap.gif siandien 5diena ir jau su hanteliukais, oi rankytes pavargo  biggrin.gif  bet taip jom ir reikia, nes pavasari-vasara kai rekejo bliuskuciu trumpom rankovem negalejau i jas ziureti  schmoll.gif  na bet nezinau kaip bus su rytojaus sportu, nes praktiskai nebusiu visa diena namie, reiks arba labai anksti keltis ir sportuoti, kas man labai nepatinka, arba bandyti anksciau grizti namo, kad galeciau skirti 1valanda sportui ir dusui ax.gif  gerai tik kad valgymui nereiks skirti laiko, nes ryt man iskrovos diena  blush2.gif kaip jum merginos sekas? sportuojat savaitgali?


Per iskrovos diena sportuosit? As tai negaliu mankstintis su tusciu skrandziu,nugriuciau turbut ir neatsikelciau unsure.gif Beabejo sportuojam,grisiu is darbo ir showoff.gif Tik mm prasidejo doh.gif truputi maudzia pilva ir seip diskomfortas bus sportuoti, bet kaip nors ax.gif
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2010 11 14, 15:26)
As jau po sporto  clap.gif siandien 5diena ir jau su hanteliukais, oi rankytes pavargo  biggrin.gif  bet taip jom ir reikia, nes pavasari-vasara kai rekejo bliuskuciu trumpom rankovem negalejau i jas ziureti  schmoll.gif  na bet nezinau kaip bus su rytojaus sportu, nes praktiskai nebusiu visa diena namie, reiks arba labai anksti keltis ir sportuoti, kas man labai nepatinka, arba bandyti anksciau grizti namo, kad galeciau skirti 1valanda sportui ir dusui ax.gif  gerai tik kad valgymui nereiks skirti laiko, nes ryt man iskrovos diena  blush2.gif kaip jum merginos sekas? sportuojat savaitgali?


sveikos, kokią iškrovą laikaisi, ar aplamai nieko nevalgai?
Nes aš ryt iškrovos dieną pasidaryt, kad biškiuką valytusi pilvas biggrin.gif

Įveikiau visą pirmą etapą ir galvoju ar nereiktų daryt bent vieną dieną pertrauką, kad prieš 2 lygį raumenukai pailsėtų? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(white kitty @ 2010 11 14, 18:08)
Per iskrovos diena sportuosit?  As tai negaliu mankstintis su tusciu skrandziu,nugriuciau turbut ir neatsikelciau  unsure.gif Beabejo sportuojam,grisiu is darbo ir  showoff.gif Tik mm prasidejo doh.gif  truputi maudzia pilva ir seip diskomfortas bus sportuoti, bet kaip nors  ax.gif

As tiesa sakant per pirmaja mm diena ir pradejau sportuoti lotuliukas.gif taip jau gavosi man cia. Na ar ryt sportuosiu tiksliai nezinau, be ne del to kad iskrovos diena, o del to, kad nelabai laiko bus. Vistik tikiuosi spesiu pasportuoti, nes antraip (save zinau) bus "ai viena diena pailsejau galima ir dar viena" blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 11 14, 19:03)
sveikos, kokią iškrovą laikaisi, ar aplamai nieko nevalgai?
Nes aš ryt iškrovos dieną pasidaryt, kad biškiuką valytusi pilvas biggrin.gif

Įveikiau visą pirmą etapą ir galvoju ar nereiktų daryt bent vieną dieną pertrauką, kad prieš 2 lygį raumenukai pailsėtų?  ax.gif

As geriu toki gerimuka, apie ji yra rasoma skyrelyje "Dietos" ten dedasi citrinos sultys spaustos, vanduo, klevu sirupas ir aitrusis pipiras. Labai gerai man tas gerimukas kai bandziau, kazkaip valgyt nesinori per daug. Aisku ten kaip raso ji reikia gerti 2savaites ar net ilgiau is plius rytais druskuotas vanduo priklauso bei vakarais arbata laisvinanti, bet as tiek nedristu daryti visko vienu metu. Man tas gerimas labai gerai vien tam kad valgyt nenoreciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2010 11 14, 19:10)
As tiesa sakant per pirmaja mm diena ir pradejau sportuoti  lotuliukas.gif  taip jau gavosi man cia. Na ar ryt sportuosiu tiksliai nezinau, be ne del to kad iskrovos diena, o del to, kad nelabai laiko bus. Vistik tikiuosi spesiu pasportuoti, nes antraip (save zinau) bus "ai viena diena pailsejau galima ir dar viena"  blush2.gif
Papildyta:

As geriu toki gerimuka, apie ji yra rasoma  skyrelyje "Dietos" ten dedasi citrinos sultys spaustos, vanduo, klevu sirupas ir aitrusis pipiras. Labai gerai man tas gerimukas kai bandziau, kazkaip valgyt nesinori per daug. Aisku ten kaip raso ji reikia gerti 2savaites ar net ilgiau is plius rytais druskuotas vanduo priklauso bei vakarais arbata laisvinanti, bet as tiek nedristu daryti visko vienu metu. Man tas gerimas labai gerai vien tam kad valgyt nenoreciau  ax.gif


o as nepajegiu daryti iskrovos dienu, ne man tokie dalykai, geriau ta diena rinkuosi lengvesnius valgius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 14, 18:21)
o as nepajegiu daryti iskrovos dienu, ne man tokie dalykai, geriau ta diena rinkuosi lengvesnius valgius mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif Man irgi iskrovos dienos kazkoks kosmaras,pilvas marsus groja,vaikstau surugusi visa diena ir galiausiai vakare ko nors uzvalgau lotuliukas.gif
Atsakyti
itariu si karta ir man bus be proto sunku, nes trecia diena is eiles baisiausiai valgyt noriu, atrodo jau skrands kaip ir pilnas turi buti bet vistiek dar kazko noriu, matyt cia psichologiskai man labai sunku doh.gif
Beje, man kaip saldumynu megejai labai gerai dabar padeda trintas bananas su liesa varske, vakarienei labai gerai, ir saldu ir nekaloringa per daug smile.gif tik kazi kiek ilgai neatsibos? lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doviem: 14 lapkričio 2010 - 18:57
QUOTE(doviem @ 2010 11 14, 19:55)
itariu si karta ir man bus be proto sunku, nes trecia diena is eiles baisiausiai valgyt noriu, atrodo jau skrands kaip ir pilnas turi buti bet vistiek dar kazko noriu, matyt cia psichologiskai man labai sunku  doh.gif
Beje, man kaip saldumynu megejai labai gerai dabar padeda trintas bananas su liesa varske, vakarienei labai gerai, ir saldu ir nekaloringa per daug smile.gif tik kazi kiek ilgai neatsibos?  lotuliukas.gif


dar skanu tarkuotas bananas su pasukomis.

koks tavo grazus avitaras (lyg taip sakosi) brunette.gif
Atsakyti
Na va antra diena JM II lygis + 8min abs + 8min anticeliulitine iveikta laugh.gif Truputi pakoregavau antra lygi,kur apkraunamos kojos darau lengviau, o kur presiukas ziuriu i tamsiaode biggrin.gif ir aisku cardio lengvesniu lygiu darau,nes ten tai jau man per intensyvus strikinejimas nemegstu tokio karsta.gif Kolkas si programa man patinka,tikiuosi istempsiu menesi, jau beveik puse praejau cool.gif
Atsakyti