Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *6 Namučiai...

QUOTE(white kitty @ 2010 11 13, 12:58)
Na zinot,antras lygis tai 
Aš kai 30 shred dariau, tai ant antro lygio ir pasidaviau doh.gif Niekaip neištempdavau iki galo tos treniruotės ax.gif O tu šaunuolė, dar ir papildomus pratimus darai. Laikykis thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chérie: 13 lapkričio 2010 - 16:52
QUOTE(chérie @ 2010 11 13, 17:52)
Aš kai 30 shred dariau, tai ant antro lygio ir pasidaviau doh.gif Niekaip neištempdavau iki galo tos treniruotės ax.gif O tu šaunuolė, dar ir papildomus pratimus darai. Laikykis thumbup.gif


nu as po antro lygio padarau pilvui 8, pasuku sluota ir viskas, daugiau nepatempiu lotuliukas.gif
Atsakyti
As siandien be sporto, tikiuosi ryt atsiimti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 13, 17:15)
nu as po antro lygio padarau pilvui 8, pasuku sluota ir viskas, daugiau nepatempiu lotuliukas.gif


Kur jau ten daugiau,saunu,kad apskritai dar papildomiems lieka jegu thumbup.gif
Atsakyti
Aš šiandien vos pajudu, siaubas, negalvojau kad tokia visai slabakė esu palikus doh.gif Viskas ką šiandien padariau vardan sporto - nusipirkau svarstykles biggrin.gif

QUOTE(brashke77 @ 2010 11 12, 23:02)
mes klube turim ne pirštines, o tokias riešines. Jomis apsuki reišą ir juostele užtvirtini. Viduj, įtariu, smėliuko pripilta...  g.gif  Ot, kur gavo- nežinau, bet ,manau, sporto prekėse tikrai būtų  4u.gif

Manžetėmis jas vadina, aš kažkada Rimi pirkau, būna ir Ermitaže, o sporto prekėse manau tikrai būtų.

QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 13, 14:08)
as tai valgau maista kaip iprastai, nes neturiu lesu laikytis dietos: vaisiai, darzoves ir tt brangiai kainuoja. tik nepersivalgau ir vakare stengiuos kazka lengvesnio. svoris letai bet juda zemyn thumbup.gif o vakariene aisku turi pagal save derinti, sakoma 2-3 val pries miega nevalgyti. nes as einu miegot 22 val, tai nuo 19 nebevalgau, jei eiciau kokia 1-2 val tai tikrai neistverciau.


drinks_cheers.gif Pas mane tas pats. Be to nenoriu pratinti organizmo prie dietos kuri būtų laikina, o pradėjus vėl valgyti įprastai svoris vėl didėtų. Tad geriau apmažinsiu porcijas ir daugiau psikrutinsiu.
Atsakyti
Sveikos,,,
uff. šiandien man 9 treniruotė pasirodė mažoka krūvio bigsmile.gif tai padariau dar abs papildomai, tada jau geraiu jaučiausi smile.gif o kai pagalvoju, kad pirmas3 dienas vaikščiojau kaip ne savo kojom o pagaliais, tai manau - pažanga smile.gif
Myliu save, džiaugiuosi savim, blush2.gif ir kasdien vis labiau bigsmile.gif

Linkiu labos naktelės smile.gif
o aš dar į pirtelę lysiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulėgrąža: 13 lapkričio 2010 - 21:50
siandien as ilsiuosi , o taip knieti eiti pasisportinti, bet laikausi lotuliukas.gif vacation1.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 14, 09:16)
siandien as ilsiuosi , o taip knieti eiti pasisportinti, bet laikausi lotuliukas.gif  vacation1.gif


Pailseti irgi reikia mirksiukas.gif As po darbo II antra dienele pradesiu,tik va pastebejau viena dalyka,kad mano slaunys sustiprejo,ta prasme kazkokios raumeningesnes pasidare,o as to nenoriu,noriu kaip tik jas sumazinti doh.gif Nesuprantu,juk darant pratimus kojoms jos turi liekneti ar reikia kazkokius specialius pratimus daryti,kad lieknetu,bet neaaugtu raumenis? umn.gif
Atsakyti
QUOTE(irmusiux @ 2010 11 13, 22:40)
Aš šiandien vos pajudu, siaubas, negalvojau kad tokia visai slabakė esu palikus  doh.gif  Viskas ką šiandien padariau vardan sporto - nusipirkau svarstykles  biggrin.gif
drinks_cheers.gif  Pas mane tas pats. Be to nenoriu pratinti organizmo prie dietos kuri būtų laikina, o pradėjus vėl valgyti įprastai svoris vėl didėtų. Tad geriau apmažinsiu porcijas ir daugiau psikrutinsiu.

oi patikekit, ne jus viena tokia slabake, as isvis vos paejau po pirmu dvieju dienu, trecioji kazkaip pralauze ledus smile.gif o del mitybos pritariu jums, as taip pat nenoriu atsisakyti nieko ko anksciau valgiau, tik pamazinti porcijas ir galbut reciau nei iprastai valgyti tuos riebiuosius smile.gif kol kasd atsisakiau, tikiuosi su visam, greito maisto t.y. hamburgeriai ir pan... blush2.gif

QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 11 13, 22:50)
Sveikos,,,
uff. šiandien man 9 treniruotė  pasirodė mažoka krūvio  bigsmile.gif  tai padariau dar abs papildomai, tada jau geraiu jaučiausi smile.gif  o kai pagalvoju, kad pirmas3 dienas vaikščiojau kaip ne savo kojom o pagaliais, tai manau - pažanga smile.gif

sveikinu mirksiukas.gif as irgi labai laukiu tos dienos kada man bus maza kruvio smile.gif bet tas bus negreit, kadangi neturejau hanteliu iki siol tai tik siaip rankas pakilnodavau, bet uzteko man ir to blush2.gif vakar nusipirkau 2x1kg hantelius, itariu po siandien sporto nebepakelsiu ryt ranku isvis doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 14, 10:16)
siandien as ilsiuosi , o taip knieti eiti pasisportinti, bet laikausi

kazkaip keistai skamba, juk visos skundziames kaip cia prisiversti pasportuoti, o cia dabar jus sakot, kad sunku nebesportuoti sunglasses2.gif

na o as nusprendziau visas apimtis matuotis po pirmojo lygio ir ziureti kiek per 10 dieneliu pasikeis mano ismatavimai smile.gif nors del idomumo matavausi jau vakar tai po 3 dienu sporto zinokit jau buvo pilvukas sumazejes po 1-2cm, jau ir 1kg nukrites, bet dabar lauksiu sestadienio kol galesiu matuotis blush2.gif siandien vien namus tvarkydama visa slapia paliksiu, o plius dar sportas ir ne bet koks o jau su hanteliais lotuliukas.gif na sekmes jum visom mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(white kitty @ 2010 11 14, 10:32)
Pailseti irgi reikia  mirksiukas.gif As po darbo II antra dienele pradesiu,tik va pastebejau viena dalyka,kad mano slaunys sustiprejo,ta prasme kazkokios raumeningesnes pasidare,o as to nenoriu,noriu kaip tik jas sumazinti  doh.gif Nesuprantu,juk darant pratimus kojoms jos turi liekneti ar reikia kazkokius specialius pratimus daryti,kad lieknetu,bet neaaugtu raumenis?  umn.gif

gal nebera pas tave kur joms liekneti,todel raumuo auga g.gif ,ai nzn zinok,as tai ir noriu slaunis ir ''sonine'' sumazinti,bet kai savo lasinukus numesiu gal ir sumazes cool.gif o tu jau liekna grazi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(white kitty @ 2010 11 14, 11:32)
Pailseti irgi reikia  mirksiukas.gif As po darbo II antra dienele pradesiu,tik va pastebejau viena dalyka,kad mano slaunys sustiprejo,ta prasme kazkokios raumeningesnes pasidare,o as to nenoriu,noriu kaip tik jas sumazinti  doh.gif Nesuprantu,juk darant pratimus kojoms jos turi liekneti ar reikia kazkokius specialius pratimus daryti,kad lieknetu,bet neaaugtu raumenis?  umn.gif

gali buti taip kaip minejo samanta, kad nebera kur jom lieknet, o galbut per daug apkraunat kojas? Norint liekneti reikia be svoriu arba su kuo mazesniais svoriais daryti pratimus ir tuomet aisku didesni pakartojimu skaiciu. Dar kiek zinau tempimo pratimai labai padeda lieknejimui, kad nedidetu raumenys. mirksiukas.gif Na ir dar galimas daiktas, kad jums tiesiog taip atrodo, kad jos storeja, nes maniskes man taip pat atrodo storesnes po tos mankstos, bet tikrai zinau, kad nestoreja smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doviem: 14 lapkričio 2010 - 12:13
QUOTE(samanta* @ 2010 11 14, 11:41)
gal nebera pas tave kur joms liekneti,todel raumuo auga g.gif ,ai nzn zinok,as tai ir noriu slaunis ir ''sonine'' sumazinti,bet kai savo lasinukus numesiu gal ir sumazes cool.gif o tu jau liekna grazi smile.gif


Aciu 4u.gif Na jos tokios visada pas mane apvalesnes buvo,tai noreciau bent 2 cm pamazinti,nes kojos ir taip neilgas turiu,o storesnes slaunys dar jas patrumpina doh.gif

QUOTE(doviem @ 2010 11 14, 12:12)
gali buti taip kaip minejo samanta, kad nebera kur jom lieknet, o galbut per daug apkraunat kojas? Norint liekneti reikia be svoriu arba su kuo mazesniais svoriais daryti pratimus ir tuomet aisku didesni  pakartojimu skaiciu. Dar kiek zinau tempimo pratimai labai padeda lieknejimui, kad nedidetu raumenys.  mirksiukas.gif  Na ir dar galimas daiktas, kad jums tiesiog taip atrodo, kad jos storeja, nes maniskes man taip pat atrodo storesnes po tos mankstos, bet tikrai zinau, kad nestoreja  smile.gif


Kolkas sportuoju pagal JM 30shred programa su 1 kg hanteliukais,tai ten ir rankos ir kojos apkraunami,paziuresiu gal su kojomis palengvinisu pratimus,nes tikrai nenoriu prisiaugint ten raumenu doh.gif dar pradejau anticeliulitine daryt,gal tada atisisakyt tu pratimu kojoms, o geriau 8min tempimo papildomai daryti g.gif nes ne as viena pastebejau,kad ant slaunu raumenukai isryskejo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo white kitty: 14 lapkričio 2010 - 12:43