Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *6 Namučiai...

Sveikos merginos smile.gif noreciau prisijungti ir as prie jusu diskusiju. Siandien man jau 3 diena pagal JM_30DAY_SHRED, tikiuosi istempti visas 30 smile.gif tiesa, siek tiek daugiau tempimo pratimu darau ir atsilenkimu, nes pagal jos programa man su soniniu presu sunkiai gaunasi tai pridedu bent virsutiniam siek tiek smile.gif aisku kai kuriu pratimu irgi nesugebu tiek pakartoti blush2.gif bet tikiuosi kad kunui sutvirtejus padarysiu viska gerai smile.gif Jei kuri nors norit pasigasdinti tai mano pradines apimtys tokios:
ugis-169cm;
svoris- 76kg;
po krutine- 89cm;
liemuo-86cm;
pilvas (pora cm po bamba) - 104cm;
Klubai - 105cm;
Storiausia vieta ties uzpakaliuku(nelabai ji galima taip vadinti blush2.gif ) 108cm;
Slaunys - 63cm

taigi dabar zinot mano išmatavimus ir tikrai neturetumet taip petgyventi del savu. oi daug prirasiau, bet tikiuosi mane priimsit 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doviem: 12 lapkričio 2010 - 15:46
Sveika prisijungus, Doviem thumbup.gif
Atsakyti
[quote=doviem,2010 11 12, 16:37]
Sveikos merginos smile.gif noreciau prisijungti ir as prie jusu diskusiju. Siandien man jau 3 diena pagal JM_30DAY_SHRED, tikiuosi istempti visas 30 smile.gif tiesa, siek tiek daugiau tempimo pratimu darau ir atsilenkimu, nes pagal jos programa man su soniniu presu sunkiai gaunasi tai pridedu bent virsutiniam siek tiek smile.gif aisku kai kuriu pratimu irgi nesugebu tiek pakartoti blush2.gif bet tikiuosi kad kunui sutvirtejus padarysiu viska gerai smile.gif Jei kuri nors norit pasigasdinti tai mano pradines apimtys tokios:
ugis-169cm;
svoris- 76kg;
po krutine- 89cm;
liemuo-86cm;
pilvas (pora cm po bamba) - 104cm;
Klubai - 105cm;
Storiausia vieta ties uzpakaliuku(nelabai ji galima taip vadinti blush2.gif ) 108cm;
Slaunys - 63cm

taigi dabar zinot mano išmatavimus ir tikrai neturetumet taip petgyventi del savu. oi daug prirasiau, bet tikiuosi mane priimsit 4u.gif

sveika prisijungus 4u.gif tu tikriausiai zinai kad kiekviena lygi daryti po 10 dienu o ne visus is karto.

o del apimciu manes neisgazdinsi, nori mano?
virsus mano mazesnis, o va apacia tai
klubai 110
slaunys 67
blauzdos 38

taip kad cia renkasi ir stambelesnes moteriskaites
flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(irmusiux @ 2010 11 12, 13:56)
Grįžtu  karsta.gif
daugiau dviračio prieš treniruotę neminsiu  schmoll.gif  kad ir kaip stengiaus nespėjau visko su tom merginom, teko biškutį apmažinti pakartojimų skaičių  blush2.gif aš net su ta balta mergina lygintis negaliu, neįsivaizduoju kaip reikės rytoj ką daryti kai jau dabar skauda raumenukai visa kur, ypač blauzdos ir kaklas  doh.gif  bus man ne 30 o 60 dienų  cool.gif


Manau nereikia is karto apsikrauti papildomais pratimais ir daryti po truputi tiek kiek iseina,pamazu kunas stipres ir bus lengviau viska padaryti,o skausmas po keliu dienu praeis,reikia tik pramankstinti raumenukus. Man 4 dienas viska skaudejo,bet mankstinausi sukandus dantis toliau ir praejo biggrin.gif Linkiu istvermes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2010 11 12, 16:37)
Storiausia vieta ties uzpakaliuku(nelabai ji galima taip vadinti  blush2.gif ) 108cm;

user posted image


ir merginos reikia save dabar myleti, visada galvojau sversiu tiek busiu tada grazi ir seksuali ir visokia kitokia tik ne dabar. su metais mastymas keiciasi, as esu dabar sau grazi, ir turiu normalu sikniuka. aisku noriu del saves apmazinti formas, bet ir dabar esu laiminga, o kai turesiu thumbup.gif tokia figura busiu dar laimingesne biggrin.gif

ir DOVIEM tikrai jei nesportavai pries 30shred tai neapsikrauk nors pradzioj, as darydavau pirma lygi ir + 8 min. abs, nes pilvas labiausiai man tvarkytinas, tu gali prisidet ka nori patvarkyt labiausiai, nes tu 8 min yra visoms kuno dalims. veliau kai sustipresi galesi daugiau prisidurti. Nepersitemk, juk nera kur skubet, procesas turi buti malonus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte0925: 12 lapkričio 2010 - 16:19
QUOTE(Nude @ 2010 11 12, 15:28)
As jau po sporto, labai geras jausmelis  thumbup.gif Kaip ir reiketu uzvalgyt, bet labai nesinori sporto rezultatu gadint, jum taip nebuna?
Chérie, sveikateles, graiciau grizk i sporta  fitness3.gif  biggrin.gif
Papildyta:
Samanta*, pastebejau, kad liniuotej pasikeitimas?  smile.gif

as ir katik po sporto , tae bo 50 min + atskiri pratimai sedmenims ir kojoms ax.gif
ir valgyti as visada 15 min po sporto ziauriai noriu g.gif
bet kenciu kenciu,nes minimum 1 val po treniruotes galima valgyti,dabar dega riebaliukai biggrin.gif
del liniuotes,ta as temukej nevalgome po 18 val pas mergaites dalyvauju,tai mes kiekviena penktadieni prisiduodam ir sveriames,ta penktadieniais ir zymiu pasikeitimus 4u.gif ,o dar manau svorio padejo atsikratyti vakarykste iskrovos diena ,sportas ir nevalgymas po 18 val,aisku ir iki 18 val neprisikemsu schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
[quote=saulyte0925,2010 11 12, 16:58]
[quote=doviem,2010 11 12, 16:37]

[/quote]

man net i galva neatejo pamatuoti ir blauzdas, tai pamatavau dabar: 37cm, nors kairioji kokia 36,5 labiau kazkaip idomiai cia viena kudesne g.gif

[quote=saulyte0925,2010 11 12, 17:16]
ir merginos reikia save dabar myleti, visada galvojau sversiu tiek busiu tada grazi ir seksuali ir visokia kitokia tik ne dabar. su metais mastymas keiciasi, as esu dabar sau grazi, ir turiu normalu sikniuka. aisku noriu del saves apmazinti formas, bet ir dabar esu laiminga, o kai turesiu thumbup.gif tokia figura busiu dar laimingesne biggrin.gif

ir DOVIEM tikrai jei nesportavai pries 30shred tai neapsikrauk nors pradzioj, as darydavau pirma lygi ir + 8 min. abs, nes pilvas labiausiai man tvarkytinas, tu gali prisidet ka nori patvarkyt labiausiai, nes tu 8 min yra visoms kuno dalims. veliau kai sustipresi galesi daugiau prisidurti. Nepersitemk, juk nera kur skubet, procesas turi buti malonus ax.gif
[/quote]

as myliu save bet noriu dar labiau myleti todel kanknu, nes kai per pilva susilenkt nebeiseina, o isejus lengvai pasivaiksciot prakaitas zliaugia, neva nuo didelio kruvio tai kazkaip jau geda pasidaro pries save pacia ir kitus. manau jei pasportuosiu bus lengviau judeti smile.gif ir pries tai nesportavau labai ilgai, bet tikria nepersitempiu padarau sunkiai tik JM programa 1 lygio ir tempimo pratimu papildomai. na siandien jau kaip 3diena tai dar padariau pora papildomu atsilenkimu, pora atsispaudimu ir pora koju pakelimu. Ir as manau kad prie 2lygiu eisiu tik tada kai jau pajausiu kad 1 lygi iveikiu ganetinai lengvai, nes kol kas tai vis ko nors nedadarau blush2.gif
Papildyta:
atsiprasau kazkas su citatom nesigauna blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doviem: 12 lapkričio 2010 - 16:37
QUOTE(Nude @ 2010 11 12, 16:28)
Kaip ir reiketu uzvalgyt, bet labai nesinori sporto rezultatu gadint, jum taip nebuna?
---
Chérie, sveikateles, graiciau grizk i sporta 
Man tikrai taip būna. Išvis aš kai pradedu sportuoti, mityba irgi pagerėja, nes nesinori be reikalo prakaitą varvinti ir šitiek vargti smile.gif
---
Dėkui, laukiu nesulaukiu kada grįšiu į trasą happy.gif
Papildyta:
QUOTE(doviem @ 2010 11 12, 16:37)
noreciau prisijungti ir as prie jusu diskusiju.
Sveika prisijungusi drinks_cheers.gif Sėkmės siekiant tikslo.
Mano klubai irgi į tavo panašūs, 104 cm, tai taip norisi juos pamažint, bet jie man niekaip nepasijudina doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chérie: 12 lapkričio 2010 - 17:16
QUOTE(chérie @ 2010 11 12, 13:55)
Sveika prisijungusi drinks_cheers.gif

Šaunuolės visos sportuojančios, jau temos tuoj nebespėsiu sekti thumbup.gif

Mano sveikata jau taisosi. Manau nuo kitos savaitės ir aš su jumis puškuosiu fitness3.gif


4u.gif oj laukiam laukiam smile.gif
QUOTE(irmusiux @ 2010 11 12, 13:56)
Grįžtu  karsta.gif
daugiau dviračio prieš treniruotę neminsiu  schmoll.gif  kad ir kaip stengiaus nespėjau visko su tom merginom, teko biškutį apmažinti pakartojimų skaičių  blush2.gif aš net su ta balta mergina lygintis negaliu, neįsivaizduoju kaip reikės rytoj ką daryti kai jau dabar skauda raumenukai visa kur, ypač blauzdos ir kaklas  doh.gif  bus man ne 30 o 60 dienų  cool.gif

aš šiandien įveikiau aštuntą dieną, jau lengva biggrin.gif raumenukus dar jaučiu, bet jau jau, ištempiu ir tempą ir visus pakartojimus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2010 11 12, 17:39)
man net i galva neatejo pamatuoti ir blauzdas, tai pamatavau dabar: 37cm, nors kairioji kokia 36,5 labiau kazkaip idomiai cia viena kudesne  g.gif
as myliu save bet noriu dar labiau myleti todel kanknu, nes kai per pilva susilenkt nebeiseina, o isejus lengvai pasivaiksciot prakaitas zliaugia, neva  nuo didelio kruvio tai kazkaip jau geda pasidaro pries save pacia ir kitus. manau jei pasportuosiu bus lengviau judeti smile.gif ir pries tai nesportavau labai ilgai, bet tikria nepersitempiu padarau sunkiai tik JM programa 1 lygio ir tempimo pratimu papildomai. na siandien jau kaip 3diena tai dar padariau pora papildomu atsilenkimu, pora atsispaudimu ir pora koju pakelimu. Ir as manau kad prie 2lygiu eisiu tik tada kai jau pajausiu kad 1 lygi iveikiu ganetinai lengvai, nes kol kas tai vis ko nors nedadarau  blush2.gif
Papildyta:
atsiprasau kazkas su citatom nesigauna  blush2.gif


cia tai sutinku, as ir metu del istvermes ir stiprumo, kai neuzlipi i penkta auksta tai ne kas. o su 30shred tai geriau daryk kaip padarai bet po 10 dienu eik prie antro, kaip kazkas rase, jei noresi vel galesi pabaigus is naujo daryt po kurio laiko. yra ir daugiau JM programu, dar dvi turiu.

o kad skiriasi tai tikrai, man ir rankos 1 cm skiriasi ir kojos 1 cm biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 11 12, 18:19)
4u.gif  oj laukiam laukiam smile.gif

aš šiandien įveikiau aštuntą dieną, jau lengva biggrin.gif raumenukus dar jaučiu, bet jau jau, ištempiu ir tempą ir visus pakartojimus  wub.gif


saunuole thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(chérie @ 2010 11 12, 18:19)
Man tikrai taip būna. Išvis aš kai pradedu sportuoti, mityba irgi pagerėja, nes nesinori be reikalo prakaitą varvinti ir šitiek vargti smile.gif
---
Dėkui, laukiu nesulaukiu kada grįšiu į trasą happy.gif
Papildyta:
Sveika prisijungusi drinks_cheers.gif Sėkmės siekiant tikslo.
Mano klubai irgi į tavo panašūs, 104 cm, tai taip norisi juos pamažint, bet jie man niekaip nepasijudina doh.gif


Laukiam sugrystant bigsmile.gif

Pilvui
http://www.youtube.c...feature=related
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte0925: 12 lapkričio 2010 - 17:53
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 12, 17:44)


Kaip faaaainaa as irgi kada nors noreciau pasportuoti papludimyje,grynas oras,juros vejelis super rolleyes.gif Einu damust JM 30 pirma lygi triniti.gif
Atsakyti
QUOTE(white kitty @ 2010 11 12, 21:04)
Kaip faaaainaa as irgi kada nors noreciau pasportuoti papludimyje,grynas oras,juros vejelis super  rolleyes.gif  Einu damust JM 30 pirma lygi  triniti.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Aha man butu pasaka sportas prie juros wub.gif
Atsakyti