Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *6 Namučiai...

Labukas visoms sportuojsncioms 4u.gif Tikiuosi upas nedingo nei vienai smile.gif

QUOTE(sunray @ 2010 08 26, 21:25)
II lygis baigtas, ryt imuosi trecio showoff.gif

Lemona, Limpompooo kur jus?


O as isvykus savaitei buvau - apleidau Jillian ne savo noru doh.gif doh.gif doh.gif Reiks dabar prisiversti jus pasivyti bigsmile.gif Tik tiek gerai, kad kelioneje tiek vaiksciot teko, kad visa centimetra nuo klubu pameciau thumbup.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo limpopooo: 29 rugpjūčio 2010 - 23:21
o man July ziauriai patinka, ryte atsikeliu, ir prie sporto..ir rytas prasideda zvalesnis thumbup.gif thumbup.gif va, cia 3 dienas buvo saslyku dienos su balta misraine , gerimais ir t.t., tai po tokiu svenciu visada +2.5 kg virsaus..Siandien pasisveriau , nors vakar naktipieciai buvo gan sotus, ogi -0.600 gr. !!! thumbup.gif thumbup.gif Wa , ka Jully sportas duoda drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif , dar pora dienu ir pradedu antra lygi!!!!
Atsakyti

QUOTE(tinute84 @ 2010 08 30, 12:34)
o man July ziauriai patinka
Baik tetą Jillian July vadint cool.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
na, gal ji labai neuzpyks blush2.gif
Atsakyti
Limpopooo, sveika sugrizus prie JM mustro bigsmile.gif

tinute 84, taip ir toliau mirksiukas.gif

As vis pagalvoju ar sugebes dar kokia kita programa versti mane taip saziningai sportuoti blush2.gif . O trecio lygio pabaiga nebe uz kalnu....

Sielos sparnai, ar pardejot sportuoti pagal JM?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sunray: 30 rugpjūčio 2010 - 21:38

QUOTE(sunray @ 2010 08 30, 22:36)
Sielos sparnai, ar pardejot sportuoti pagal JM?
Gėda pelėda blush2.gif bet vis dar ne blush2.gif nors suminkštėjęs kūnas su savo barankikėm jau baisiai akis pradėjo badyt ir nepasitenkinimą kelt cool.gif Tai dar spirtelkit man visos šiknon, bet taip gerai, nuo dūšios, kad vėl imčiau sportuot cool.gif O tau sunray siūlyčiau po to 30 Days Shred tęsti toliau su Jillian ir jos treniruote No More Trouble Zones mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sielos Sparnai: 31 rugpjūčio 2010 - 09:11
na, jau po 9 dienos 1 lygio!! thumbup.gif thumbup.gif nors ir pirmas lygis, bet jauciu, kaip kunas tvirteja..Paziurejau trecia lygi, ka ten reiks daryti ..ohoho... doh.gif doh.gif ten kaip ROKIS , ruosesi bokso varzybom lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Laukiu , nesulaukiu..Idomu kaip seksis.
Atsakyti
QUOTE(Sielos Sparnai @ 2010 08 31, 08:10)
Gėda pelėda blush2.gif bet vis dar ne blush2.gif nors suminkštėjęs kūnas su savo barankikėm jau baisiai akis pradėjo badyt ir nepasitenkinimą kelt cool.gif Tai dar spirtelkit man visos šiknon, bet taip gerai, nuo dūšios, kad vėl imčiau sportuot cool.gif O tau sunray siūlyčiau po to 30 Days Shred tęsti toliau su Jillian ir jos treniruote No More Trouble Zones mirksiukas.gif


nagi nagi, kas per suminkstejes kunas lotuliukas.gif Cia tokie dalykai draudziami lotuliukas.gif

O jei rimtai, tai su JM svarbiausiai pirmas kartas, paskui azartas apima thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sielos Sparnai @ 2010 08 31, 10:10)
O tau sunray siūlyčiau po to 30 Days Shred tęsti toliau su Jillian ir jos treniruote No More Trouble Zones mirksiukas.gif

Perziurejau sia, radau ir "banish fat boost metabolism" ideja man visai patiko ax.gif , tik tiek, kad jos ne tokios trumputes ir daryti jas kasdien nezinau ar uzteks valios.
Atsakyti
as baigusi 30 dienu galvoju pradeti No More Trouble Zones daryti keleta kart per savaite, o kasdien daryti 8 min. pratimukus thumbup.gif
Papildyta:
sunray ties kuriuo laiku ( minute) radai ,
banish fat boost metabolism"???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tinute84: 31 rugpjūčio 2010 - 13:50
QUOTE(tinute84 @ 2010 08 31, 14:49)
as baigusi 30 dienu galvoju pradeti No More Trouble Zones daryti keleta kart  per savaite, o kasdien daryti 8 min. pratimukus  thumbup.gif
Papildyta:
sunray ties kuriuo laiku ( minute) radai ,
banish fat boost metabolism"???


tai visa programa, siunciausi is cia:
http://www_torrentho...abolism-Workout
Atsakyti
aciukas, bandysiu parsisiusti... 4u.gif 4u.gif
As galvojau, kad kazkoks spec. pratimas yra visame No More Trouble Zones rinkinyje blush2.gif blush2.gif
Atsakyti