Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *6 Namučiai...

Nude, manau juostelės parodymai svarbiau nei kg mirksiukas.gif

Tai kaip ten su ta JM30? einu matuotis pradinių apimčių ir ....
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 11 12, 11:20)
as nuo kitos savaites pradedu su JM 30 thumbup.gif
uzteks man to bokso su Billiu biggrin.gif


4u.gif 4u.gif
QUOTE(Nude @ 2010 11 12, 11:30)
Man panikos priepolis, nes uzlipau ant svarstykliu ir +1 Ir sportuot pradejau kasdien ir maista paziuriu kiek iseina ir vakarais stengiuosi nevalgyt.  blink.gif

nepanikuok, svarbu kaip atrodai, ir kaip jautiesi smile.gif

Irmusiux- reikia pirma pratim lygį daryti 10d, antrą - kitas 10d. o trečią dar 10d. 3 lygiai po 10d. ir gaunasi 30d smile.gif 4u.gif
sekmės startuojant thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 11 12, 13:20)

Irmusiux- reikia pirma pratim lygį daryti 10d, antrą - kitas 10d. o trečią dar 10d. 3 lygiai po 10d. ir gaunasi 30d smile.gif  4u.gif
sekmės startuojant  thumbup.gif



Supratau smile.gif Ačiukas 4u.gif AŠ STARTUOJU fitness3.gif
Atsakyti
QUOTE(irmusiux @ 2010 11 12, 13:25)
Supratau  smile.gif  Ačiukas  4u.gif  AŠ STARTUOJU  fitness3.gif



sekmes, tu gali thumbup.gif
Atsakyti
clap.gif clap.gif clap.gif fitness3.gif fitness4.gif victory.gif mūsų daugėja smile.gif
Atsakyti
Tikrai labai smagu, kad daugeja, nes vienu metu visai tuscia buvo, o dabar normali aktyvi tema. thumbup.gif
Papildyta:
Tiesa, norejau paklausti, gal matet kur pirkti pirstines su svoriais? Jos naudojamos vietoj hanteliu kai boksuojies biggrin.gif
Atsakyti

QUOTE(irmusiux @ 2010 11 12, 12:14)
Nude, manau juostelės parodymai svarbiau nei kg  mirksiukas.gif
Pritariu 100 procentų drinks_cheers.gif

QUOTE(irmusiux @ 2010 11 12, 12:25)
Supratau  smile.gif  Ačiukas  4u.gif  AŠ STARTUOJU  fitness3.gif
papildysiu dar dėl JM 30 Days Shred: jeigu nori mažesnio krūvio ir palengvintų pratimų, tai sportuodama žiūrėk į blondinę merginą filmuke, o jeigu norisi sportuoti visu pajėgumu - tai akys turi būti nukreiptos į juodaodę mergužėlę biggrin.gif Sėkmės ir ištvermės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sielos Sparnai: 12 lapkričio 2010 - 12:56
QUOTE(irmusiux @ 2010 11 11, 21:00)
Bandysiu ir aš jūsų namučiuose pagyventi 
Sveika prisijungusi drinks_cheers.gif

QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 11 12, 13:34)
mūsų daugėja
Šaunuolės visos sportuojančios, jau temos tuoj nebespėsiu sekti thumbup.gif

Mano sveikata jau taisosi. Manau nuo kitos savaitės ir aš su jumis puškuosiu fitness3.gif
Atsakyti
Grįžtu karsta.gif
daugiau dviračio prieš treniruotę neminsiu schmoll.gif kad ir kaip stengiaus nespėjau visko su tom merginom, teko biškutį apmažinti pakartojimų skaičių blush2.gif aš net su ta balta mergina lygintis negaliu, neįsivaizduoju kaip reikės rytoj ką daryti kai jau dabar skauda raumenukai visa kur, ypač blauzdos ir kaklas doh.gif bus man ne 30 o 60 dienų cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmusiux: 12 lapkričio 2010 - 13:59
QUOTE(irmusiux @ 2010 11 12, 14:56)
skauda raumenukai visa kur, ypač blauzdos ir kaklas  doh.gif  bus man ne 30 o 60 dienų  cool.gif


Tai atsargiai, siaip neturetu skaudeti kaklo. Tikriausiai klaida darot ten, kad pvz. darant kokius atsilenkimus keliates kaklo pagalba, o ne pilvo raumenu (nemoku paaiskint doh.gif , bet kai as pradejau pati sportuoti irgi kakla pastoviai pasitempdavau, kol supratau ka darau blogai t.y. itempiu kakla, nors jis turi buti atpalaiduotas, ir visas kruvis tekt presui thumbup.gif ).
Papildyta:
QUOTE(Nude @ 2010 11 12, 13:45)
Tiesa, norejau paklausti, gal matet kur pirkti pirstines su svoriais? Jos naudojamos vietoj hanteliu kai boksuojies  biggrin.gif


O, ir tokiu dalyku buna, reikes ir man paieskot, nes suiradau gera tae bo treniruote, tai nepamaisytu toks dalykas.
Gal kokiam 100% sport gal butu, nes ten visokiu keistu sportavimo priemoniu buna
Papildyta:
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 12, 12:07)
mane tas vanduo baigia dabaigti, stengiuos nors po du litrus isgerti per diena , tai per treniruote sugebu du kart i toleta nulekt o tai darant kardio kliuksi ten doh.gif


Man tai nepatinka gerti treniruotes metu, jau geriau po visko koki litra isplempiu, jauciu supykintu jei vandens prisigerus pasokineciau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga654 @ 2010 11 12, 14:30)

Man tai nepatinka gerti treniruotes metu, jau geriau po visko koki litra isplempiu, jauciu supykintu jei vandens prisigerus pasokineciau  doh.gif

o as numirciau ,jei vis negurkstelciau treniruotes metu doh.gif
kokios mes visos skirtingos flirt.gif
Atsakyti
As jau po sporto, labai geras jausmelis thumbup.gif Kaip ir reiketu uzvalgyt, bet labai nesinori sporto rezultatu gadint, jum taip nebuna?
Chérie, sveikateles, graiciau grizk i sporta fitness3.gif biggrin.gif
Papildyta:
Samanta*, pastebejau, kad liniuotej pasikeitimas? smile.gif
Atsakyti