Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *6 Namučiai...

QUOTE(brashke77 @ 2010 11 11, 21:11)
white kitty[/b], oi kokia kudute... tokia buvau pries antra vaika ir tikrai buvo viskas ok  rolleyes.gif  O kiek tau metu- gal labai jaunute, tada vel kitas reikalas  rolleyes.gif


Na ne labai as liekna,moterisku formu tokia biggrin.gif Noreciau truputi klubus sumazinti,nes kojos ne nuo ausu auga tai siek tiek lieknesniu noriu blush2.gif Man 24 mirksiukas.gif

QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 12, 09:22)
tai tau ir nereik nieko mesti, tik del palaikymo sportuoji thumbup.gif


Na gal koki 1 kg noreciau numest biggrin.gif Sportuoju,nes noriu sustangrinti kuna,dabar tokia minkstute esu,pilvukas minkstas doh.gif Noreciau,kad labiau isrysketu raumenukai, sutvirtetu kunas,noriu buti geresnes fizines formos,neapsileisti,to ir siekiu dabar su JM rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(white kitty @ 2010 11 12, 10:55)
Na ne labai as liekna,moterisku formu tokia  biggrin.gif  Noreciau truputi klubus sumazinti,nes kojos ne nuo ausu auga tai siek tiek lieknesniu noriu  blush2.gif  Man 24  mirksiukas.gif
Na gal koki 1 kg noreciau numest  biggrin.gif Sportuoju,nes noriu sustangrinti kuna,dabar tokia minkstute esu,pilvukas minkstas  doh.gif Noreciau,kad labiau isrysketu raumenukai, sutvirtetu kunas,noriu buti geresnes fizines formos,neapsileisti,to ir siekiu dabar su JM  rolleyes.gif

thumbup.gif saunuole smile.gif
Atsakyti
as jau po sportu biggrin.gif ryt jau antras lygis thumbup.gif

mane tas vanduo baigia dabaigti, stengiuos nors po du litrus isgerti per diena , tai per treniruote sugebu du kart i toleta nulekt o tai darant kardio kliuksi ten doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 11 12, 10:56)
thumbup.gif  saunuole smile.gif


Aciu 4u.gif

O visoms kurios labai tingi pradet sportuoti namie,siulau iskart pradeti nuo Jillian Michaels 30 days shred programos,as irgi ziauriai tingejau,bet man si programa labai geras paskatinimas,nes reikia laikytis rezimo,o ne taip, kad "aj siandien gal nesportuosiu,gal rytoj ir tp....", o cia kai pradedi,tai kazkaip nesinori praleist ne vienos dienos ir lengviau isisukti i ta ritma,o kai pasimatys rezultatai,tai manau nesinores vel tingeti ir nebus sunku bent pora kartu per savaite pasimankstinti ax.gif
Papildyta:
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 12, 11:07)
as jau po sportu biggrin.gif ryt  jau antras lygis thumbup.gif

mane tas vanduo baigia dabaigti, stengiuos nors po du litrus isgerti per diena , tai per treniruote sugebu du kart i toleta nulekt o tai darant kardio kliuksi ten doh.gif


Sveikinu perejus i kita etapa thumbup.gif

Manes siandien laukia irgi paskutine pirmojo lygio treniruote thumbup.gif

As pries treniruote bent pusvalandi stengiuosi negert,nes burbuliuoja paskui pilvas,ypac dirbant su presu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(white kitty @ 2010 11 12, 11:15)
O visoms kurios labai tingi pradet sportuoti namie,siulau iskart pradeti nuo Jillian Michaels 30 days shred programos,as irgi ziauriai tingejau,bet man si programa labai geras paskatinimas,nes reikia laikytis rezimo,o ne taip, kad "aj siandien gal nesportuosiu,gal rytoj ir tp....", o cia kai pradedi,tai kazkaip nesinori praleist ne vienos dienos ir lengviau isisukti i ta ritma,o kai pasimatys rezultatai,tai manau nesinores vel tingeti ir nebus sunku bent pora kartu per savaite pasimankstinti  ax.gif

as nuo kitos savaites pradedu su JM 30 thumbup.gif
uzteks man to bokso su Billiu biggrin.gif
Atsakyti
Man panikos priepolis, nes uzlipau ant svarstykliu ir +1 Ir sportuot pradejau kasdien ir maista paziuriu kiek iseina ir vakarais stengiuosi nevalgyt. blink.gif
Atsakyti
NUDE gal ner ka mest tau, o raumenukai auga g.gif

WHITE KITTY tave ir 4u.gif tik as sekmadieni darysiu pertrauka, nes jau dabar gaunasi 14 dienu be poilsio, pailsinsiu raumenis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte0925: 12 lapkričio 2010 - 11:58
QUOTE(Nude @ 2010 11 12, 11:30)
Man panikos priepolis, nes uzlipau ant svarstykliu ir +1 Ir sportuot pradejau kasdien ir maista paziuriu kiek iseina ir vakarais stengiuosi nevalgyt.  blink.gif

matuok apimtis
nes su tavo tempais sporto,tai tu jau raumenu mase augini,o raumenys sveria daugiau nei riebaliukai mirksiukas.gif
o apimtys mazeti turi nuo intensyvaus sporto,o ne svoris
Seip manau ta zinoti turejai g.gif biggrin.gif
o antras variantas gal svarstykles pagedo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 11 12, 01:09)
sveika atvykus, čiupk  4u.gif  ir lėk sportuot, viskas bus gerai ..



Ačiukas 4u.gif

QUOTE(Nude @ 2010 11 12, 10:10)
Irmusiux, sveika prisijungus, spyrio neduosiu, bet galiu duoti patarima, tegul kasdienis prisidavimas tampa tau taisykle, tada sportuosi, nes tingeti bus geda.  biggrin.gif



Va todėl manau ir užsukau į šiuos namučius, nes reikalingas ir palaikymas, ir gėdos jausmas blush2.gif su bendraminčiais bus manau lengviau rolleyes.gif

QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 12, 10:22)
Sveika prisijungus, man labai padejo 30 shred programa, ten saziningai menesi turi sportuoti, kai kurias dienas sukastais dantim darydavau bet padarydavau, po to pagauni azarta thumbup.gif pasirink kazka, kur reikia siekti lygiu, is lengvesnio pereini i sunkesni, tas labai padeda siekti tikslo :mirksiukas

Musu maziukai to paties amziaus, pades tau sportuoti, maniske tai su manim kilnoja rankas, atsigula, vaizduoja kad atsilenkimus daro lotuliukas.gif




Atsisiunčiau aš tą JM 30DAY programą, bet kadangi su anglų kalba visiškai nedraugauju nelabai suprantu kas kiek laiko didinti krūvį? ir ten tikriausiai reikia atlikti pradžioje tik pirmą grandinę, o po kiek laiko prijungti antrą. Ar taip? g.gif Ten pratimukai man visai patiko, manau tik pridėsiu dar dviratuką apšilimui kokias 10 - 20min.
O dukriukui tikra pramoga kai tėtis ar kartais aš ax.gif mankštelę darom, "veliasi" aplink, lipa ant viršaus, ir vis stenėdama bando tėčio hantelius pakelti lotuliukas.gif

Mano tikslas yra susigrąžinti save tokią, kokia buvau iki nėštumo, ir stipresni raumenukai būtų ne pro šalį cool.gif ir dar noriu rimtai išstudijuoti ir išmokti pilatesa, bet pradžiai manau puikiai tiks ir jūsų pasiūlyta JM 30 o kai azartas aplankys bus galima ir savas mankšteles iš patinkančių ir reikiamų pratimų kurti smile.gif

Ir svarstykles reiktų įsigyti....
Atsakyti
Zinau, raumenys sunkesni nei lasiniai, bet raumenu mases tai be svoriu nelabai uzsiauginsi, tuo labiau, kad kardio dabar daugiau darau nei jegos pratimus, reikia siandien issimatuoti ir ziureti ar apimtys keiciasi, nes kad kunas tvirteja tai jauciu. Vienu zodziu, buvau nemaloniai nustebinta svarstykliu parodymais, tai tikiuosi, kad juosteles parodymai bus geresni... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(irmusiux @ 2010 11 12, 13:00)
  ir dar noriu rimtai išstudijuoti ir išmokti pilatesa, bet pradžiai manau puikiai tiks ir jūsų pasiūlyta JM 30 o kai azartas aplankys bus galima ir savas mankšteles iš patinkančių ir reikiamų pratimų kurti  smile.gif

Ir svarstykles reiktų įsigyti....

Pilatesas superinis dalykas, vasara, kai buvo karsta nelabai norejosi strikineti, tai kasdien dariau pilateso pratimus, patikek ir kunas graziau atrode ir laikysena ir savijauta. Iki siol negaliu be pilateso, bent karta per savaite pasirenku pasportavimui. Arba vakare, kai jauciuosi prastai, ta prasme nera nuotaikos ar stresas koks, tai pasimankstinu ir super jausmelis. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nude @ 2010 11 12, 12:01)
Zinau, raumenys sunkesni nei lasiniai, bet raumenu mases tai be svoriu nelabai uzsiauginsi, tuo labiau, kad kardio dabar daugiau darau nei jegos pratimus, reikia siandien issimatuoti ir ziureti ar apimtys keiciasi, nes kad kunas tvirteja tai jauciu. Vienu zodziu, buvau nemaloniai nustebinta svarstykliu parodymais, tai tikiuosi, kad juosteles parodymai bus geresni...  biggrin.gif

raumenu mase dideja nuo bet kokios sporto sakos,ir subalansuotos mitybos,aisku nuo vienos sporto rusies raumenys greiciau auga ,nuo kitos leciau,bet esme kad daugiau judant bet kokiu atveju dideja raumenu mase,o ne riebalu...
Atsakyti
As gal kvailai galvoju, bet man kazkaip psichologiskai kerta, kad sportuoji prisiziuri maista ir sveri daugiau, o taip norisi, kad tie skaiciai svarstyklese mazetu... smile.gif
Atsakyti