Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *6 Namučiai...

As jau po 9 JM dienos,rytoj bus pabaigtas 1 etapas bigsmile.gif 8min abs darau taipogi,jau jauciu,kad truputi tvirteja pilvukas ir pavyksta vis taisyklingiau daryt thumbup.gif

Beje,po treniruotes pasidariau kavos pilinga tai dabar jauciuosi tokia lengva, kaip pukelis,tuoj dar galva isplausiu ir isvis skraidysiuuu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo white kitty: 11 lapkričio 2010 - 14:30
QUOTE(white kitty @ 2010 11 11, 15:26)
As jau po 9 JM dienos,rytoj bus pabaigtas 1 etapas bigsmile.gif 8min abs darau taipogi,jau jauciu,kad truputi tvirteja pilvukas ir pavyksta vis taisyklingiau daryt  thumbup.gif

Beje,po treniruotes pasidariau kavos pilinga tai dabar jauciuosi tokia lengva, kaip pukelis,tuoj dar galva isplausiu ir isvis skraidysiuuu  lotuliukas.gif


super thumbup.gif o kokie tavo rezultatai darbo?
Atsakyti
Kam aktualu,tai vakar ERMITAZE uztikau,svarelius 1kg kaina tik 7.99 lt uz vnt.
Npeasakyciau kad brangu schmoll.gif
ziurejau SM skelbimuose mergaites uz viena 30lt praso mastau.gif
Atsakyti
sveikutes,
vakar plušau pagal No more trouble Zones. Stipri treniruote, bet labai labai panasi i 30d Shred. Paskui dariau dar su Billy blanks bei trumpas presui.

Bet dabar apsisprendžiau, kad geriausias variantas kasdieninis būtų toks: Padaryti 30d Shred vieną dalį, po to po 8 min rankoms, kojoms, sėdmenims, pilvui...anasyk prakaitukas upeliu tekejo po tokio isbandymo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2010 11 11, 18:37)
sveikutes,
vakar plušau pagal No more trouble Zones. Stipri treniruote, bet labai labai panasi i 30d Shred. Paskui dariau dar su Billy blanks bei trumpas presui.

Bet dabar apsisprendžiau, kad geriausias variantas kasdieninis būtų toks: Padaryti 30d Shred vieną dalį, po to po 8 min rankoms, kojoms, sėdmenims, pilvui...anasyk prakaitukas upeliu tekejo po tokio isbandymo  thumbup.gif


galingai cia tu mirksiukas.gif
Atsakyti
Tikrai nenuolaidziauji sau, idomu labai butu jei rezultatu pasidalintum, ir mums paskata didesne butu biggrin.gif
O as siandien nesamoningai pasportavau, pradejau viena treniruote, baigiau kita, taip prasimeciau ir nieko doro nesigavo. Gal nuotaika ne ta buvo... smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Bandysiu ir aš jūsų namučiuose pagyventi ax.gif
Visų pirma tai man reikia to pirmajame puslapyje žadėto spyrio dupsin doh.gif gana atidėlioti rolleyes.gif Žinių užtenka, video ir tekstinės medžiagos prisisiunčiau kalnus, priemonių ir laiko pakankamai, bet vat valios niekaip nerandu, ir kur gi ji pasidėjo? g.gif niekada nemaniau kad bus taip sunku pradėti ir įsibėgėti kad nesinorėtų sustoti. Galbūt šitie namučiai tai ko man trūksta. Respekt visoms sportuojančioms, ypač namuose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 11, 14:52)
super thumbup.gif o kokie tavo rezultatai darbo?


Dar jokiu pastebimu rezultatu nera,kadangi svorio mest nereikia, tai reikia daugiau laiko,kad sutvirtetu raumenukai ir kazkas pasimatytu,o apimtys kolkas tokios kaip ir buvo ax.gif

ugis 165
svoris 55
krutine 88
liemuo 67 (pirma karta neteisingai ismatavau ir buvau parasius 65 doh.gif)
pilvas 78
klubai 92

Kazin ar pavyks po menesio klubus sumazinti,kokiais -2 cm, pilva -3, liemuo irgi -2 gali buti g.gif

QUOTE(samanta* @ 2010 11 11, 16:54)
Kam aktualu,tai vakar ERMITAZE uztikau,svarelius 1kg kaina tik 7.99 lt uz vnt.
Npeasakyciau kad brangu schmoll.gif
ziurejau SM skelbimuose mergaites uz viena 30lt praso mastau.gif


As Maximoje pirkau irgi uz tokia kaina,riuuuzavus tokius flirt.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo white kitty: 11 lapkričio 2010 - 21:03
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 11, 19:54)
galingai cia tu mirksiukas.gif


ne galingai... pavargstu, aisku, bet iki norimo rezultato oio kaip toli. Bet man patinka, tai ka darau...manau, tai svarbiausia smile.gif
QUOTE(Nude @ 2010 11 11, 21:53)
Tikrai nenuolaidziauji sau, idomu labai butu jei rezultatu pasidalintum, ir mums paskata didesne butu  biggrin.gif
O as siandien nesamoningai pasportavau, pradejau viena treniruote, baigiau kita, taip prasimeciau ir nieko doro nesigavo. Gal nuotaika ne ta buvo...  smile.gif

na, numeciau jau nuo lesku 2 cm, liemuo 3 cm, klubai 2 cm... Bet dar dirbt ir dirbt doh.gif Dziaugiuosi progresu, kad letai, bet kazkas juda, nes priaugau daug po vaiko ir numesti labai sunku, net netikejau, kad bus TAIP sunku... net pas endokrinologa uzsirasiau unsure.gif smile.gif

white kitty
, oi kokia kudute... tokia buvau pries antra vaika ir tikrai buvo viskas ok rolleyes.gif O kiek tau metu- gal labai jaunute, tada vel kitas reikalas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(irmusiux @ 2010 11 11, 20:00)
Sveikos  4u.gif
Bandysiu ir aš jūsų namučiuose pagyventi  ax.gif
Visų pirma tai man reikia to pirmajame puslapyje žadėto spyrio dupsin  doh.gif  gana atidėlioti  rolleyes.gif  Žinių užtenka, video ir tekstinės medžiagos prisisiunčiau kalnus, priemonių ir laiko pakankamai, bet vat valios niekaip nerandu, ir kur gi ji pasidėjo?  g.gif  niekada nemaniau kad bus taip sunku pradėti ir įsibėgėti kad nesinorėtų sustoti. Galbūt šitie namučiai tai ko man trūksta. Respekt visoms sportuojančioms, ypač namuose  4u.gif

sveika atvykus, čiupk 4u.gif ir lėk sportuot, viskas bus gerai ..

QUOTE(white kitty @ 2010 11 11, 20:51)
ugis 165
svoris 55

ką čia numetinėt reikia? g.gif Ašn tokio ūgio 58-60 sverdavau, tai visi sakydavo, kad perkarus, gal mano kaulai labai sunkūs nzn.
Atsakyti
Irmusiux, sveika prisijungus, spyrio neduosiu, bet galiu duoti patarima, tegul kasdienis prisidavimas tampa tau taisykle, tada sportuosi, nes tingeti bus geda. biggrin.gif
Mano ugis 170, tai kai sveriau 55 visi juokdavos, kad negraziai atrodau, nes tik kai kurios vietos issikise, o zmogaus nera biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(irmusiux @ 2010 11 11, 21:00)
Sveikos  4u.gif
Bandysiu ir aš jūsų namučiuose pagyventi  ax.gif
Visų pirma tai man reikia to pirmajame puslapyje žadėto spyrio dupsin  doh.gif  gana atidėlioti  rolleyes.gif   Žinių užtenka, video ir tekstinės medžiagos prisisiunčiau kalnus, priemonių ir laiko pakankamai, bet vat valios niekaip nerandu, ir kur gi ji pasidėjo?  g.gif  niekada nemaniau kad bus taip sunku pradėti ir įsibėgėti kad nesinorėtų sustoti. Galbūt šitie namučiai tai ko man trūksta. Respekt visoms sportuojančioms, ypač namuose  4u.gif


Sveika prisijungus, man labai padejo 30 shred programa, ten saziningai menesi turi sportuoti, kai kurias dienas sukastais dantim darydavau bet padarydavau, po to pagauni azarta thumbup.gif pasirink kazka, kur reikia siekti lygiu, is lengvesnio pereini i sunkesni, tas labai padeda siekti tikslo :mirksiukas

Musu maziukai to paties amziaus, pades tau sportuoti, maniske tai su manim kilnoja rankas, atsigula, vaizduoja kad atsilenkimus daro lotuliukas.gif
Papildyta:
[quote=white kitty,2010 11 11, 21:51]
Dar jokiu pastebimu rezultatu nera,kadangi svorio mest nereikia, tai reikia daugiau laiko,kad sutvirtetu raumenukai ir kazkas pasimatytu,o apimtys kolkas tokios kaip ir buvo ax.gif

ugis 165
svoris 55
krutine 88
liemuo 67 (pirma karta neteisingai ismatavau ir buvau parasius 65 doh.gif)
pilvas 78
klubai 92

tai tau ir nereik nieko mesti, tik del palaikymo sportuoji thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte0925: 12 lapkričio 2010 - 09:20