Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *6 Namučiai...

As tai kvadraciuku nenoriu biggrin.gif ,nors darau cardio aerobika g.gif ,bet dar pakankamai lasiniuku yra ant pilvo,tai tikrai dar iki kvadraciuku toli grazu man irnesakyk.gif ,as noriu apimtys sumazinti iki idealiu 90/60/90,ir jei man ta pavyktu pasiekti paciai , buciau pati laimingiausia wub.gif ,nors speju krutine nebus 90 g.gif ,nes dabar ji 90,o kai svorio nukris tai sumazes ji,ai bet dzin,uzteks kokia bus biggrin.gif
Papildyta:
O del mitybos ,tai vakar gavau tokia konsultacija,kad jei nori deginti riebalus,tai pries treniruote reikia valgyti tik baltymini maista ,ir valgyti reikia 1,5-2val pries sportuojant,o jei raumenis nori augintis tada angliavandenius valgyti,o po treniruotes galima valgyti tik praejus minimum 1 valandai smile.gif
Atsakyti
As irgi kvadratuku nenoriu, bet noriu, kad butu pilvas kaip pilvas, o ne kazkokia minksta tesla... biggrin.gif
Atsakyti
nusipirkau svarstykles, ryt pasisversiu. o kvadraciuku ant pilvo ir man nereik, svarbu kad jis nebutu kosike ax.gif

siandien smagiai atsisportavo, visai taip lengvai, pridejau pratimu ir soninei papildomai kad tirptu thumbup.gif sakau sekmadieni darysiu laisva diena be sportu, kazkaip bijau persitemti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte0925: 10 lapkričio 2010 - 14:07
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 10, 09:53)
savaites rezultatai
Šaunuolė, taip ir toliau thumbup.gif

Aš vis dar sergu, tai paskutiniu metu gaunasi priverstinė "dieta". Apetito visai nėra, valgau tik dėl to, kad reikia.

Aš irgi be kvadračiukų galiu pasieiti, man užtektų kad tik nebūtų baisu į pilvą pažiūrėti irnesakyk.gif
Atsakyti
pas mane pilvas tragiskas blink.gif ir sonai blink.gif tai man reikia juos pamesti butinai ax.gif
Atsakyti
Priminkit, kuri sportuojat tai bo? as ka tik pasportavau visai sauniai piloxing treniruote. Labai saunu, kad boksas maisytas su pilatesu. Smagiai pasisportavo. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nude @ 2010 11 10, 15:01)
Priminkit, kuri sportuojat tai bo? as ka tik pasportavau visai sauniai piloxing treniruote. Labai saunu, kad boksas maisytas su pilatesu. Smagiai pasisportavo.  biggrin.gif

As as wink.gif
bet man kaip pradedanciai tai sunkoka atrodo,as visa slapia po tai bo bunu ir maloniai isekusi cool.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Man siandienine treniruote labiau patiko uz Tai bo, nes moeriskesne gal. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nude @ 2010 11 10, 16:42)
Man siandienine treniruote labiau patiko uz Tai bo, nes moeriskesne gal.  smile.gif

pagal ka sportavai?
Atsakyti
Rasiau jau piloxing, cia apie tai raso http://www.piloxing.com/
o video gabaliuka youtube http://www.youtube.c...feature=related biggrin.gif
Atsakyti
Gal zinot kokia norma vandens organizme, pas mane rodo riebalus, vandeni ir kmi. riebalu norma radau 15 proc. zemutine riba, o vandens, ka reiskia tie skaiciai g.gif beje riebalus mest ir mest doh.gif
Atsakyti
Kas per prietaisas pas tave? biggrin.gif
Atsakyti