Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *6 Namučiai...

QUOTE(Nude @ 2010 11 09, 15:19)
O mano siela nerimsta, noriu vis siustis naujas programas, tai ir neapsistoju ties viena konkrecia, ka tik pasokinejau Pump it up 2010 metu. Ten pabaigoj ir pratimai presui, ypac virsutinei daliai neblogi. Is ryto kazkaip prastai jauciausi, tai po sporto is karto viskas liux.

Beje, sveikos prisijungusios, kuo musu daugiau, tuo smagiau ir stimulas nepasiduoti didesnis.  thumbup.gif  yu.gif
Papildyta:
White Oleander, svarbiausia nepersistenk, geriau is pradziu daryk ne visa programa, arba kas antra diena, kad kunas turetu kada pailseti, nes staigus sokas kunui gali ne naudos atnesti, o greiciau jau zalos. Sekmes  biggrin.gif



o kodel negalima iskart kasdien sportuoti? g.gif geriau kas antra, taip? g.gif
Atsakyti
7 JM diena iveikta,bet siandien nedaraiu papildomu 8min abs,nors valgiau 3 val pries treniruote,bet jautesi sunkumas skrandyje ir burbuliavo ten viskas darant atsilenkmus doh.gif Rytoj po darbo butinai atliksiu,busiu alkanesne biggrin.gif

Nusipirkau siandien normalius hanteliukus,rinkausi turbut pusvalandi tarp 1 ir 1,5 kg. Pirmi pasirode per lengvi antrieji per sunkus biggrin.gif Visgi kolkas pasirinkau po 1kg,tokiai stipruoliei kaip as tiks,stipresim palaipsniui showoff.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 09, 11:27)
nezinau merginos, kuo toliau tuo man sunkiau, ne velnio niekas ten man nelengveja, kiekviena treniruote turiu sukaupti valia ir varyti iki galo, ir dar pilvui 8 min atidarau.

po treniruotes pradejo skaudeti visas ****** nuo nariuku. sportuoju basa, reiks tik su kedais, nes po kiekvienos treniruotes vis didenis skausmas. schmoll.gif

siandien kaklo raumenis skauda rolleyes.gif


Laikykis 4u.gif
O man atvirksciai vis lengviau sportuot,nors papraikaituoju visada,bet treniruote kazkaip greiciau prabega,ypac gera,kai jau neskauda kuno thumbup.gif

As irgi be kedu darau tik su kojinemis kazkaip nieko neskauda g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nude @ 2010 11 09, 15:19)
O mano siela nerimsta, noriu vis siustis naujas programas, tai ir neapsistoju ties viena konkrecia, ka tik pasokinejau Pump it up 2010 metu. Ten pabaigoj ir pratimai presui, ypac virsutinei daliai neblogi. Is ryto kazkaip prastai jauciausi, tai po sporto is karto viskas liux.

Beje, sveikos prisijungusios, kuo musu daugiau, tuo smagiau ir stimulas nepasiduoti didesnis.  thumbup.gif  yu.gif
Papildyta:
White Oleander, svarbiausia nepersistenk, geriau is pradziu daryk ne visa programa, arba kas antra diena, kad kunas turetu kada pailseti, nes staigus sokas kunui gali ne naudos atnesti, o greiciau jau zalos. Sekmes  biggrin.gif

Dėkui smile.gif Na, mėginsiu... kadangi tik dabar prisėdau pasžiūrėti, tai išstudijuosiu ir nuo ryt mėginsiu smile.gif Ačiūkas smile.gif
Atsakyti
savaites rezultatai

kojos ir lemuo -2
klubai, rankos, sonai, pilvas -1

kazkaip anksciau taip ir krito per savaite, o nuo sonu ir pilvo krisdavo po -4, kazi kodel daba taip mazai, nors dirbu ant pilvo kasdien. reiks sonams dar koki pratimuka nusiziuret.
Atsakyti
Labas rytas, merginos. Saunuole, Saulyte, o as neissimatavau nieko pradejusi sportuoti dabar truputi gailiuosi, nes idomu butu stebeti kaip keiciasi apimtys. Reikes siandien tai ir padaryti. O del ABS tai jauciu, kad prisisnekejau, nes po vakarykscio Pump it up taip gerai jauciu pilvo raumenis, kad net juoktis sunku. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Lietuvaitee @ 2010 11 09, 19:49)
o kodel negalima iskart kasdien sportuoti?  g.gif  geriau kas antra, taip?  g.gif


Jei kunas negaves fizinio kruvio anksciau, tai jam per didelis sokas butu kasdien gauti po doze JM ar panasiu nelengvu treniruociu, negalima nualinti kuno. O jau kai apsipranti, tada jau kasdien galima, bet ir tai rekomenduoja bent viena diena per savaite nesportuoti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nude @ 2010 11 10, 09:58)
O del ABS tai jauciu, kad prisisnekejau, nes po vakarykscio Pump it up taip gerai jauciu pilvo raumenis, kad net juoktis sunku.  thumbup.gifPapildyta:
Jei kunas negaves fizinio kruvio anksciau, tai jam per didelis sokas butu kasdien gauti po doze JM ar panasiu nelengvu treniruociu, negalima nualinti kuno. O jau kai apsipranti, tada jau kasdien galima, bet ir tai rekomenduoja bent viena diena per savaite nesportuoti.  4u.gif

tu tai gali nesijuokti,o as pakosciu vis tai taip per pilva skausmas varo kad baisu biggrin.gif
seip visi treneriai pataria norintiems svorio numesti,sportuoti 3-4 kartus per savaite 4u.gif
Atsakyti
Bet manau 8 min abs kasdien nepakenks blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, kaip čia daugėja veidų... smagu, aš neapleidau sporto, tiksliau apšilimo smile.gif šiandie 7d. nuo šiandie dar pradėsiu daryt papildomus presui pratimukus, nes jau pilnai ištempiu JM pratimus abs, tai imsiu papildomai dar, saulyte, smagu, kad rezultatai matosi, aš bijau matuotis, gal šiandie, o gal ryt g.gif kai bus savaitė įveikta jau...
Šiaip jaučiuosi daug geriau, nors atrodo nedaug pasportuoju blush2.gif
Visos pirmyn link tikslo smile.gif ir po 4u.gif 4u.gif visoms Smagios dienelės bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulėgrąža: 10 lapkričio 2010 - 10:22
O as paskaiciau tokia ziauria tiesa, kad norint pamatyti ABS, pas moteri turi buti ne daugiau kaip 16-17 proc. riebalu organizme. Taigi, reikia kuo daugiau kardio daryti, nes kitaip, kad ir kiek ABS pratimu bedaryciau, nieko nesimatys... unsure.gif Gerai vyrams... biggrin.gif
Papildyta:
Ir mityba reikia labai ziureti, bet cia ir yra pati sudetingiausia dalis. Ypac del to, kad bandau gyventi (nuo vakar) nicotin free... clap.gif
Atsakyti

QUOTE(Nude @ 2010 11 10, 12:38)
Ypac del to, kad bandau gyventi (nuo vakar) nicotin free...  clap.gif
O dėl šito tai spaudžiu dešinę user posted image Aš jau 2 metai 5 mėnesiai nicotin free assa.gif

O dėl preso, tai tikrai taip, kad matytųsi jis akivaizdžiai, taip vadinami kvadračiukai, tai pirmiausia reikia susireguliuoti mitybą ir susimažinti riebaliukų sluoksnius, tik tada jau atidirbinėti tą lygynimo lentą biggrin.gif Bet, jeigu tikslas tik šiaip sumažinti apimtis, tai jos sportuojant bet kokiu atveju mažės biggrin.gif
Atsakyti
Aš ir be nicotino gyvenu smile.gif
mano siekis kolkas , sumažint lašinuką aplink save biggrin.gif tada galvosiu ir apie kvadračiukus biggrin.gif
Atsakyti